***lukhin inter ขอให้เจ้ากะอยู่ดีมีแฮงเด้อครับ คิดสิ่งใด๋ กะสมใจปรารถนา....
***บ่าวยางตลาด เจ้าคือบ่เข้าไปกราบหลวงพ่อเพิ่นแหน่ ขนาดข้อยอยู่แถวพระราม 3 ข้อยกะดั้นด้นไปเด้นี..
***บ่าวธนา เจ้ากะ ดาย เจ้านี่ เจ้าวัดเข้าวาแหน่เด้อครับ เห็นรูปเจ้าบาดเทื่อใด๋ เห็นยกแต่แก้วอย่างเดียว
***ไก่น้อย สำหรับไก่น้อยแล้วผมว่างเสมอครับขอให้ไก่น้อยบอกมาเด้อครับสิพาเที่ยวทุกม่องครับ
***บ่าวเมืองเดช คนบ้าน บ้าน ผมกะบ่มีหยังขอให้พี่ทั้งสองอยู่ดีมีแฮงเด้อ
***อ้ายพล คนตระการ สำหรับอ้ายพลคนตระการเจ้านะ เข้าวัด เข้าวา แหน่เด้อครับ บ่แม่นเข้าแต่คาราโอเกะ
***ธิดายาเย็น ขอให้ผลบุญ กุศลไปฮอดนำเจ้าเด้อครับ