หัวข้อ: รับสมัคร "บอดี้การ์ดผจก.ฝ่ายประสานงานศิลปิน" ห่มบักมี้ (ด่วน)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ฝากน้องชายผมจักคนแหน่เด้ออาจารย์ข้าวจี่ คนนี้ไว้ใจได่ครับ มีหยังบอกสั่งเก็บลูกเดียว

การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    ศิลปินบ้านมหานี่กะดังคือกัน แฟนเพลงกะหลายต้องคอยกันออก-ไปคับ ซ่อยกันเด้อพี่น้อง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    ผจก.วง เพินเป็นห่วงหำหมากมี่เพิน ถึงขั้นประกาศรับสมัคร รปภ.เลย พะนะ 5555 เอ๋า..คัดเลือก สอบสำภาษให้ดีเด้อ..ใด้คนมาทำหน้าที่ผิด..หำหมากมี่สิบ่เหลือใด๋ ท่าน ผจก. วง 55555
    :l-:l-

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    เอ๋า ตกลง สิให้บอดี้การ์ด มาคุ้มกันนักร้อง หรือว่า ผจก หรือว่า ฮ่มมักมี่ ออย

เอาจั่งซี่ เวลาไปงานกะตัดต้นมักมี่ไปนำเด้อ คนจั่งบ่ลัก 5555

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ noonam
    โอ้ยยยยยยยยยยยคันตัด กกหมากมี้ไป ไหของจองหำหมากมี้เด้อ ย่านหำหมากมี้ ซ้ำ อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    อ้างถึง ปู่ต่วง คนนี้คือโหดแท้ปู่ 555 ย้านพี่แพมตกใจบอดี้การ์ดเจ้าของแหมะ 55

เว้าเล่นเด้อจ้า คนเฮาใจบ่คือหน้าตาดอกจ้า บางคนหน้าตาดีแต่เป็นคนบ่ดีกะเเยะอิอิ

ม่วนๆแน้ อย่าจะเคียดนำงานพาแลงหลายบ่จบแล้ว

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    ขอสมัคแนะครับ เพราะเคยไปเป็นบอดี้การ์ด และดูแลนายกเทศมนตรีที่เขาเคยโดนยิงมาแล้ว ครับ ผ่านกระสุนปืนกะเคยผ่านแล้ว คุณสมบัติพอบ่สำนี้อ่ะครับ..รับไว้พิจารณาแหน่เด้อครับ...

ฝ่ายประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวแพม
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ bnserver
    ขอสมัคแนะครับ เพราะเคยไปเป็นบอดี้การ์ด และดูแลนายกเทศมนตรีที่เขาเคยโดนยิงมาแล้ว ครับ ผ่านกระสุนปืนกะเคยผ่านแล้ว คุณสมบัติพอบ่สำนี้อ่ะครับ..รับไว้พิจารณาแหน่เด้อครับ...
    ฮ่วย....การ์ดรอด งานนี้ผจก.จิรอดกระสุนปืนเพิ่นบ่หือ...

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    ฮ่วยๆๆแค่ บอร์ดี้การ์ด กะได้รับสมัครตี้

เดี๋ยวพ่อ สิจัดไฮ่ดอก แจ็ค 101 เป็นไงหละ

บอดี้กอด 5555
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!

...มาทันบ่น้อ ปิดรับสมัครแล้วไป่...?
    สมัครนำจั๊กคนแหน่ ค่าโตบ่เอา...เอาแค่เมานึ่งกะพอ 55555+
    ฟังเสียงหัวแล้วเป็นตาย้าน ยุเด้