หัวข้อ: ประกาศแต่งตั้งนางงามมิตรภาพบ้านมหา

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    เหมาะสมกับตำแหน่ง ล่ะกะจุดประสงค์ของเว็ป คื่อเป่นฝ่ายประสานความสัมพันธ์ไห้แน่นแฟ้นคื่อเก่า ขอปรบมือไห้คับ

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    อิอิอิอิ หลานบ่าวเซียงน้อยจ๋า โอ้โห จังซี่หล่ะจ้า ค่อยไคแน่ อิอิอิอิ ดีใจกับนางงามิตรภาพ
    ทุกคนทุกคุ้ม จังได๋ๆคุ้มได๋ๆก็คุ้มบ้านมหาเฮานำกันคือเก่านั่นหล่ะจ้า แค่เฮ็ดให้มันตื่นเต้นมวนๆกันซือๆเนาะจ้า สิไปคิดอีหยังมากมาย นางงามก็ขอให้ทำหน้าที่ของโตเองให้ดี อย่าฟ้าวใจฮ้อน เดินสายไปประกวดมิสเวิลก่อนหล่ะ อิอิอิอิ โอ้ยมวนเนาะหลาน อิอิอิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ยายสิปล่อยลูกโป่งลอยฟ้าไปส่งใส่ประตูบ้านโลดขอมอบให้ซุคนเด้อ สิเก็บไว้ฮอดปีหน้ายายกะย่านมันเบิ้ดอายุ
    คุณป้าลำซิ่ง กะทำพิธีสวมมงกุฎ+สวมสายสะพายให้ "สะใภ้อีสาน"โลดเด้อจ้า
    นางงามมิตรภาพหน่อยอุดรไหใหญ่ กับ นางมาร โอ๊ะงามแคลิฟอร์เนียปุ้ย ยายสิเตรียมสายพานโรงสีไว้สวมสะพายให้ดอกจ้า :b-b
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา
    ป้าดดิโถ เสียดายบ่ดั่ยไป โชว์ดาก โอ๊าะ โชว์โต นำเพิ่นเลย

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ขอจองในใจ
    :b-b ยกซด มีแต่ผู้งาม ๆ ทั้งนั้นเลยนะคะ นางงามมิตรภาพบ้านมหา ยินดี
    ด้วยกับผู้ได้รับรางวัลค่ะ ปฏิบัติหน้าที่ให้เต็มความสามารถนะจ๊ะ พี่น้อง :l-

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    สมัครนำก้น สิได้ตำแหน่งนำบ่ออ้ายเซียง มีคนติดต่อมาอยุ่ตะทีแรก แต่ปฎิเสทไป ย้านสู้นางงามท่านอื่นบ่ได้ ถ้ารู้ว่าสิได้ตำแหน่งเมิดสู่คน กะสิตอบรับอยุ่ดอก อิอิ งามดว้ยน้ำใจจ้า สว่นนางงามอุดร เดี๋ยวสิสวมมงกุฎไห้เด้อ มงกุฎเพชรรัสเซียอย่างดี ฮ่าๆๆๆ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    นางงามมิตรภาพหน่อยอุดรไหใหญ่ กับ นางมาร โอ๊ะงามแคลิฟอร์เนียปุ้ย ยายสิเตรียมสายพานโรงสีไว้สวมสะพายให้ดอกจ้า

ยายยย ปุ้ยโล่งใจนึกว่ายายจะมอบสายพานเครื่องจักรโรงงานให้ปุ้ย
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    ประกาศละติครับ ออย จุ้มสวนอ้อย บ่ทันได้ส่งยุ ขอเลื่อนการตัดสินออกไปก่อนได้บ่ครับ

จัก4-5มื่อ ตอนนี้จุ้มสวนอ้อย กำลังคัดเลือกนางงามยุครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวน้ำโสม
    กะขอแสดงความยินดีนำ นางงามทุกท่านเด้อครับ และกะขอให้ใช้ความสวยความงามนี้เอดให้พี่น้องบ้านมหาเฮาฮักกันแพงกันขึ้นหลายกว่าเก่าและตลอดไปครับผม..

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    สรุปว่า ครองตำแหน่งร่วมกันติ ดีอิหลีจ้า กรรมการไม่ต้องปวดหัว ตัดสินยากคัก

ยินดีกับนางงามทุกๆ คน เลยเด้อจ้า
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

Tags for this Thread