หัวข้อ: พล พระยาแล พาไปเกี่ยวข้าวหยุ่ง

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    ยุ่งปาดหัวใจเนาะอ้าย555555555 เอาใจซ่อย เพื่อปากเพื่อท้องจ้า

โอ้ๆๆๆๆๆโถ่ อิอิ ข่อยกะเมื่อบ้านคือกัน แต่เพิ่นเกี่ยวแล้วๆๆๆๆ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ หนุ่มหนองหาน
    สั่นหล่ะนานมาเกียวหลายเข่ากะเลยนังถ่าเลย
    เป็นได๋ นี่แหละ่เขาวาเข่าปลาบเซียน วันล่ะ300เด้อสิไปไห่อยู่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ผมเห็นกอข้าวอ้ายแล้ว เป็นตะคร้านเกี่ยวคักเนาะครับอ้าย หยุ่งกว่าการเมืองบ้านเฮาอีกฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    พ่อปู่กะบ่ เอิ้น ลูกไภ้ ไปเกี่ยวข้าวซ่อย ย่าเฒ่า เด้เนอะ..คือสิปวดแอ่วดีเนอะพ่อปู่พล

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    โอ้ย..! อ้ายคือบ่เอิ้นพี่น้องทางสามเสนไปซ่อยแน่ แตกซวดๆหาเลาะกินแต่เหล้า ฮ่าๆๆๆๆๆ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    เฮ็ดหน้าหยุ่ง จ่มว่าปวดแอวนั่น แม่นได้เกี่ยวพอ3 ฟ่่อนบ่น้ออ้าย....บ่แม่นหยังดอก คนตระการ กะแบบนี่หละ เมือเกี่ยวข้าว เกี่ยวได้คราวนึงกะแล่นหนีมาเซาฮ่ม..ถ่ายทำอย่างเดียว.555

..จ่งไว้ดนโพด ข้าวกรอบ ต้นกะอ่อนลมตีมันกะเลยหยุ่ง
    ..

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    น้องซ่อยหยังบ่ได้คือกัน

ข้าวน้องกะเกี่ยวบ่ทันแล้วครับ อิอิอิอิ

ปวดแอว กะไปหาหมอเด้อ ...ครับอ้าย

โรงบาล เจ้าพระยา กร้ากกกกกกกกกกกกกก

:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-:l-
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    พ่อเสี่ยวเฮาฝีมือบ่ธรรมดาเด้เน๊าะ ว่าแต่ได้จั๊กมัดจ๊ะ
    ตอนที่ลูกหินโทรศัพท์ไปเห็นว่ายังนั่งเบิ่งยุ อิอิ
    เมือกรุงเทพมาแล้วได้ข้าวมาหลายบ่จ้า :l-
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    อ้ายพลคือบ่ลองเอาคราดลองดึงให้มันไปทางเดียวกันลองเบิ่งครับ ถ่ามันสิกี่ยวง่ายกว่าเก่าครับ
    ยุนาผมกะหัวตะได้เอาขึ้นเล้ามามื่อวานนนี่ล่ะครับอ้าย

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    อิอิอิอิ ข้าวก็หยุ่ง นาก็หลาย เฮ็ดเข้าไปลูกเขยที่ดี อิอิอิหลานพลจ๋า ฮั้นหล่ะ บาดยามไปบอเอิ้นป้า
    ไปนำ ไปก็บอบอกป้า ย้านว่าป้าสิไปยาดเกี่ยวข้าวติ๊เพิน อิอิอิอิ มาๆป้าสิเต็งแอวให้ อิอิอิอิ

Tags for this Thread