หัวข้อ: อาวอ้วนตุ้มโฮมพี่น้องบ้านมหาที่เมืองยโสธร ย่องไปยามอ้ายคนบ้านบ้านที่อุบล

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน
    อาวอ้วน..มาแบบฟ่าวๆๆ..บ่ได้ส่งข่าวคุ้มอุบล เจอกันปีใหม่เด้อคับ...555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ตั้งแต่เพิ่นได้ตำแหน่งคนมักเลาะ นี้ไปทุกทิศทุกทางเลยเนาะครับ55555555สมกับฉายาอิหลีบ่ได้มาย้อนเส้นใหญ่เด้อครับ5555
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ไปคือบ่ชวนกันแน๊น้ออาวอ้วน อยากไปเที่ยวยโสธรจ้า อิ อิ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    อ่านะพี่ปุ้ย คนที่ชวนม่ายได้ไป คนที่จาไปก้อไม่ได้ชวนน้อ มื่อหน้าสิพาไปใหม่ครับ
    ปีหน้าว่าจะเริ่มต้นด้วยการไปขอนแก่น ไปเที่ยวเกาะ แล้วก้อจาไปยามเมืองเหนือ ไผสิไปนำยกมือขึ้น
    อั่นแต่ว่า เอาค่ารถกลับบ้านมาเผื่อแน่เด้อ ส่วนมากสิไปจนค่ารถเหมิดเด้ จั่งสิกลับ

สำหรับน้องหลิน เอื้อยแจง อาจารย์หนุ่มน้อย และพี่น้องทางอุบลทุกคนครับ โอกาสหน้ามีเวลาหลายๆ สิไปยามใหม่ครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    สมกับตำแหน่งคนมักเลาะประจำปีอยู่ดอกอาวอ้วน วันที่ 18 ธ.ค.มาเลาะทางกรุงเทพอีกเด้อชวนคุ้มบูรพามาเบิดเด้อ
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ลุงเดฟ
    อาวอ้วน ครับ ไปไหว้พระกะ บ่สะกิดนำแน่ ผมละเวิ่นๆๆอยู่อุบล หมดมื้อคือกัน พี่น้องอยากกินลาบเป็ดกะมายามบ้านลุงเดฟเด้อครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    อาวอ้วน ครับ ไปยโส เมืองคนโก้ บ่เอิ้นอ้ายหนุ่มไปนำ ฮ่า+++
    บ่เป็นหยัง โอกาสหน้ายังมีอีกหลาย อิอิ
    ดูบรรยากาสแล้วอบอุ่นคักขนาด ฮ่าาา
    ิฮิ้วววววววว :1-

DJ team สัญลักษณ์ของ james007
    5555555555555 หลังจากกลับจากอาวอ้วนเช้านั้น หวึ่งกะเลาะไปได้อีก 8 จังหวัด กั่วสิเมือหายายที่ชานุมานได้ กะค่ำละจ้าพี่น้อง คาตะเลาะตามรายทางประสาคนป่วง 55555555 ขอบคุณลุงเดฟ เถ่าดอน ที่ให้หยอกแก้เหงา ม่วนๆๆน้ำใจที่บ่ถือสากันจ้า ลุงเดฟกะหล่อทั้งใจดีพาไปเบิ่งหมอลำพร้อมบ่จ่มจักคำ อิอิ ขอบคุณมิตรไมตรีบ้านมหาเฮาจ้า ขอบคุณเสี่ยวเอ ที่ให้การต้อนรับ จุฟฟ

DJ team สัญลักษณ์ของ james007
    5555555 พระพี่นาง ตอนนี้หวึ่งอวบระยะสุดท้ายแล้ว ตามใจปากหลายโพด แง้ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ ลงคืนบ่ได้มีตะขึ้นหน้าปานสิว แนววมีตะของกินดีๆๆเนาะจ้า มาเด้อจ้าไผสิมายามสาวไร่อ้อยยุบุรีรัมกะมาเด้อ ค้านเลาะแล้วละ 555555555555

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ลุงเดฟครับ ผมพยายามโ?รติดต่อลุงเดฟ ตั้งแต่เที่ยงแล้วติดต่อไม่ได้ครับผม นึกว่ากลับบ้านแล้ว ตอนเย็นเลย ไม่ได้ โทรอีกทีครับผม พี่วรก้อโทรตามลุงเดฟ อยู่ครับ ขอโทษจริงๆ ครับ โอกาสหน้าครับ โอกาสหน้า