หัวข้อ: สิเซาลงแดงแล้วครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวน้ำโสม

สิเซาลงแดงแล้วครับ

สืบเนื่องจากเหตุการณ์ กล่องขอเพลงมีปัญหาการส่งสัญญาณยุช่วงเวลาหนึ่งเอดให้ผุข้าเกือบลงแดงด้วยสาเหตุบ่ได้ฟังเพลงและกะม่วนหน้าฮ้านนำพี่นำน้องสิเซาลงแดงแล้วครับ และแล้วเมื่อวันที่ 14ธ.ค.53 เวลาประมาณบ่ายแก่ๆๆ(บ่แน่ใจ.อิอิ)ผุข้ากะลองคลิกเข้าไปเบิง กล่องขอเพลงเพื่อสิเบิงว่าหน้าฮ้านมีพี่มีน้องหลายบ่(บ่ได้เว่านำเห็นซื่อกะมีแฮงสิเซาลงแดงแล้วครับ)และแล้วปรากฎการณ์อันมหัศจรรย์กะได้เกิดขึ้นกับผุข้า...เสียงเพลงดังตึ่งขึ้นผุข้าว่าแมนคอมฯป่วงยุซือๆๆกะมีเพลงสิเซาลงแดงแล้วครับ บ่เชื่อในหูกะของครับพี่น้อง แนมไปเบิงหน้าจอคำว่า "connecting tomedia" หายไปครับ ซื่อดีเจ "บ่าวสาเกตุ"ขึ้นแทนทีท่อนั่นล่ะครับพี่น้อง ผุข้าตบมือและฮ้องออกมา"ฮี้วววววววววววว บ่ลงแดงแล้วกรู"สิเซาลงแดงแล้วครับ

ว่าแล้วผุข้ากะออกลาดลายหน้าฮ้านนำพี่นำน้องโอ๊ยยย จักไผ๋เป็นไผ๋บาดนิพี่น้องเอ๊ยยยยม่วนกรุฟฟฟฟฟฟฟเข้ดินไงง่องสิเซาลงแดงแล้วครับสิเซาลงแดงแล้วครับ:1-

ธุจ้า ขอบคุณเวปมาสเตอร์และทีมงานผุเกี่ยวข้องของบ้านมหาทีเฮดให้บ่าวน้ำโสมบ่ลงแดงตายได้ม่วนนำพี่น้องอีก:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    บ่อแม่นเรื่องใหม่ดอกจ้า บ่าวน้ำโสมเอยยย ป้าแดงกะมีอาการเช่นนั้น บ่อยๆ เพราะว่าเฮาต้อง
    ยอมรับมัน(อินเตอร์เนต) เพราะว่าเฮาบ่อได้ชื่อ บิลล์เกต สิเปิดเผยควมลับ ลางมื้อป้าย่างอ้อมพัทยา ใต้ กลาง เหนือ เพื่อสิหาฮ่านคอมที่มันบ่อฮ่าง คนส่วนหลายเข้าใจว่าธุรกิจใหญ่โต
    บ่อแม่นดอกจ้า เพียงแต่เข้าบ้านมหาบ่อได้จ้าาาาาาาาาาา