หัวข้อ: ขอเชิญชาวบ้านมหาร่วมไหว้พระทำบุญปีใหม่ กับคุ้มบูรพา วันที่ 8 ม.ค. 54 ณ.จังหวัดระยองฮิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวคนไกลบ้าน
    อยากไปแต่ื ไป บ่ ได้ ฝาก ม่วนำแน่ครับ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    เอ้า มีผุห่อข้าวต้ม ฝั่นฝ้ายใส่พาขวัญแล้ว จั่งได๋ ตั้งใจแล้ว มี 30 คนกะสิเอาคือเก่าหละบุญกะดาย
    มันได้ตีฆ้องลั่นกลองแล้ว พี่น้องมาเพลแล้ว สิหลบลี้กะบ่ได้แล้ว จั่งได๋กะต้องเอาดอก
    บ่ยากปานตั้งโรงสีดอกตี้ แต่เลาะผุเดียวกะเลาะยุ ส่ำเลี้ยงพระ เลี้ยงอาหารเ็ด็กน้อยสิยากติหือ 555

55555 ว่าแล้วกะน่าเสียดายผุบ่ได้มานำ เหอๆๆ สิม่วนเผื่อเด้อ ครับเด้อออ ส่วนบุญนั้นสิอักเอาใว้ผุเดียวเด้อครับ
    สำหรับผู้ที่ติดธุระอันจำเป็น กะเข้าอกและเข้าใจในความจำเป็นครับ

ว่าแล้วกะะไปนอนก่อนเด้อ ซุมยุเทิงเฮือน เดิกดื่นแล้ว ยังโสกันทันเซายุ สิตื่นทันไปเอาบุญบ่น้อบาดนี่แมะ
    นอนๆๆ สูนอน อ้อยน้อ หน่ายเด้ ไปโสนำเขาก่อน
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย อาวอ้วนเมืองยศ; 08-01-2011 at 06:36.

ศิลปิน,ช่างภาพอิสระ สัญลักษณ์ของ เพ็นนี
    บล็อก
    2
    ท่านประทานที่เคารพ...ขณะนี้...เลขา นั่งสรุปค่าใช้จ่าย ปี 2553 ทันแล้ว
    รวมถึง สรุปไตรมาศ 4 ปี 53 นำ...

ฉะนั้น เลขาจึงบ่สามารถ ไปร่วมบุญกับพี่น้องได้
    จึงขอประทานพระอภัยมณี มา ณ หม่องนี่

เพนกวิน-เหลืองอ่อน...

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ไว้โอกาสหน้าเนาะจ้า คงจะมีส่วนร่วมในการทำบุญครั้งต่อไป สาธุนำจ้า
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    คือสิบ่ได้ไปนำดอก มายากเวียกครับอ้ายมื่อนิ
    แต่กะส่งใจ แล้วกะฝากเงินไปซอยทำบุญยุนำเด้อครับอ้าย
    สาธุๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวคนไกลบ้าน
    อยาก ....... เห็นร รูปป เด่ ครับ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    บ่าวคนไกลบ้าน รูปภาพนั้นได้ลงใว้แล้ว อีกกระทู้หนึ่งต่างหากแล้วเด้อครับ 3 กระทู้แล้วไปซอกหาใน
    บอร์ด บ้านมหาบูรพาสัมพันธ์ เด้อครับผม

กำลังจะกลับมาอีกครั้งแล้วครับ กับกิจกรรมไหว้พระปีใหม่ ของบ้านมหาทางคุ้มบูรพา
    หนึ่งปีผ่านไป ไวเหมือนโกหก อยากให้พี่น้องมาร่วมทำบุญและร่วมกิจกรรมดีๆ ด้วยกันอีกครั้งครับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ กำพร้าผีน้อย
    .. ยินดีครับ..กิจกรรมดีๆปีละเทื่อ..เพื่อสานสัมพันธ์...

สิไปร่วมนำอยู่ดอกอาวอ้วน แต่น่าสิเป็นช่วงบ่ายครับ เพราะเซ่าคือสิไปบ่ทัน
    คาอิหยังคือสิไปบ่อทัน ดูดวงยุบ้อ555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    ภายใต้โลโก้บ้านมหา หม่วนกุ๊บทีปเลยจ้า รับรอง การันตี อิอิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ลุนนี ศรีเกษ; 18-11-2011 at 16:23.

Tags for this Thread