หัวข้อ: เปิดโต คุ้มสายไหม สายสัมพันธ์ (เรียกน้ำย่อย)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆๆๆ อันผ้าขาวม้าสีนี้ แม่นอันปูนเล่นป๊อกเด้ง บ่ อิอิ

ไปใสกะบ่ลืมน้อครับกล่องข้าวใหญ่นะแหมะ5555:l-:l-:l-
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ตุ๊กตา
    ขอบคุณ หลายๆๆเด้อจ้า ไทแขกผู้มีเกิ่บ โอ้ะมีเกียรติื ทั้งมีหลักฐานและบ่มีหลักฐาน เป็นบรรยากาศที่เป็นกันเอง ฮักกันแพงกันคือ เพิ่นว่า คนอีสานบ่ถิมกันอีหลีจ้า อบอุ่นประทับใจจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    โห้ ขอบคุณหลาย สำหรับอ้ายผู้ใหญ่บ้าน ขอไห้เจ้าของคุ้ม ร่ำรวย เงินทองไหลมาเทมาเด้อ คับ ผูกปั้มคืนพันหนึ่งกะขอไห้ได้คืน จัก ร้อยล้าน สาธุ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนภูเวียง

เปิดคุ้มสายไหม....เปิดใจคนภูเวียง

บอกได้คำเดียวว่าพี่น้องเฮามาม่วนด้วยใจกันสูคนครับ..ขอบคุณอ้ายคณิตที่ได้เอื้อเฟื้อสถานที่ในการถ่ายทำในครั้งนี้ครับ...และดารารับเชิญทุกๆ คนเฉพาะนางเอกในบ้านมหาน้อง นวลคนน่าฮักและดาราบ้านมหาทุกๆคน..โอกาสที่ดีและแวลาที่ดีที่มีให้ต่อกันแบบพี่
    แบบน้องครับ....ขอบคุณฝ่ายประชาสัมพันธ์ทุกๆ คนครับ:*-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ aobab1980
    ในนามสมาชิกคุ้มสายไหมคนหนึ่ง ขอขอบคุณพ่อแม่พี่น้องที่ให้การต้อนรับคุ้มสายไหมทั้งที่ไปเยี่ยมไปยาม และทุกๆคนที่เข้ามาให้กำลังใจเด้อจ้า ถ้ามีอีหยังขาดตกบกพร่องกะขออภัยหลายๆจ้า (หัวกะมีเวลาได้เข้ามาเบิ่งกระทู้คุ้มเจ้าของ ยากนำเวียกคัก) :*- :*-

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มหน้าลาว
    เฒ่ายาว ว่าอยากไปนำเด้อพะนะ คนบ่มีบ้านเป็นของเจ้าของ 5555

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ยามได๋สิมีทติ้งอีกน้อ คิดฮอดพี่น้องแล้ว

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

บะ หัวตะเห็นแมะอ้าย ปีกลายนีัตั๊วหนิเนาะ

มีผูกข้อต่อขา นำกันปานนั้นตั๊วเนาะ

เสียดายบ่ได้ไปตูดกินนำแมะอ้าย เที่ยวนี้จัดนอกบ้าน

บรรยากาศสวดยอดดดดดดดด ครับ

อ้ายธนิตคือบ่ปากบ่ไอหน่อ ย่านไปกินฟรีนำปานนั้นติเนาะ "คนเอ๋ยคน"

ฮ่า ๆ ๆ แซว ซื่อ ๆ เด้ออ้าย

ม่วนซื่น โฮแซวนำกันเนาะครับพี่น้องครับ

อย่าคิดนะว่าเธออยู่ในโลกนี้คนเดียว หนทางไม่เปลี่ยวขนาดนั้น ยิ้ม ๆ ไว้ซิก็อุปสรรคต้องฝ่าฟัน ยังไงเธอก็จะมีฉันคอยห่วงใย

สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์