หัวข้อ: ขอบคุณพี่น้องบ้านมหาครับ

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย

ขอบคุณพี่น้องบ้านมหาครับ

ผมในนามของฝ่ายประชาสัมพันธ์คุ้ม สายไหม สายสัมพันธ์

ขอขอบคุณ พี่น้องบ้านมหาทุกท่านที่มาตุ้มโฮมกัน ขอบคุณ อ้ายบ่าวคนเดิม เวปมาสเตอร์ ขอบคุณผู้หลักผู้ใหญ่ทุกคนฯลฯ

คุ้มสายไหม สายสัมพันธ์ กะขอเป็นอีกคุ้มที่สิซ่อยกันสืบสานวัฒนธรรม ประเพณีอีสานบ้านเฮา

และเป็นที่พักพิงสำหรับพี่น้องบ้านมหาที่แวะมาเยี่ยมมาหยามน้อครับ

ดีใจหลาย ตื้นตันที่เป็นส่วนหนึ่งของบ้านมหา ฮักแพง แบ่งปั้นวัฒนธรรมอีสานนำกันเนาะครับ

ขอบคุณพี่น้องบ้านมหาครับ

ขอบคุณพี่น้องที่มาในงานครั้งนี้ครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ดีเจป้านวลม่วนโสตาย; 20-12-2010 at 19:51.

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    มาแค่นี้ตี้ คือหน่อยแท้ละมันสิคุ้มค่าน้ำมันไปบ่ละน้องนวลฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆกล่าวยาวๆแนเป็นหยัง
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    เว้า สั้นๆ ได้ใจความเนาะจ้าพี่นวล สงสัยบรรยายบ่ได้มันเกินที่จะบรรยาย อิอิอิ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ลูกหล่า
    ผมในนานของฝ่ายประชาสัมพันธ์คุ้ม สายไหม สายสัมพันธ์

ขอบคุณพี่น้องที่มาในงานครั่งนี้ครับ
    เลขาคือเว่าน้อยแท้แล่ว ดีกรี บ่พอ หรื ว่าเมื่อย ฮ่าๆๆๆๆ

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    5555555
    ออย สั้นๆ กระชับ ได้ใจความ ดี

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    น้องนวลบ่ครับนี่ ที่ตั้งคุ้มสายใหมอยู่พิกัดได๋น้อครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    มาเว้าง่ายเลยเนาะเจ้ แต่มีงานหน้าเอิ้นอีกแหน่เด้อ อิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    :b-b :b-b เทือหน้าเทือหยัง กะเอิ้นแนเด้อจ้า อิอิอิ:1- :1- สงสัยสิแดดแฮงเนาะจ้า มีต๊ะพุแก้ม แดงๆๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มหน้าลาว
    ผมเฒ่ายาวเด้อ คนบ่มีบ้านมีซ่องคือเพิ่น อาศัยนอนใต้ตะล่างบ้านของหนุ่มหน้าลาวมื้อนี้หน้าลาวอนุญาตให้มาเว้า ย่อนอยากมาหลายแต่ว่าบุญบ่เถิง กะเลยมาเว้าท่อนี่ล่ะ ซงคือสิม่วนยุดอกเนาะ แต่ว่าบ่เห็นหน้าผุลังคนเลย เอารูปลงกะบ่มีรูปเจ้าของ ซั่นดอกพะนะ 55555555 ปีใหม่นี้กะขอให้อยู่ดีมีแฮงสุค้นสุคนเด้อพี่น้องบ้านมหาเฮากะดาย

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    น้องนวล//เดี๋ยวอ้ายสิหาโอกาสไปนอกรอบกับคุ้มสายใหม่อยู่
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc