หัวข้อ: ดีเจพล พระยาแล หัวใจสลาย

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน

ดีเจพล พระยาแล หัวใจสลาย

หลังจากคบหาดูใจกันมาเกือบ 3ปี

ก่อนเคยแถลงข่าวว่ารักกัน และจะรักกันตลอดไป

แต่...ในที่สุด ฝ่ายสาวก็ทนต่อข่าวคาวต่างๆของดีเจพล พระยาแลไม่ได้

จึงตัดสินใจไปซบตัก สุภาพบรุษรูปหล่อ นิสัยดี

ต่อหน้า ต่อตา ดีเจพลพระยาแล เลย

ดีเจพล พระยาแล หัวใจสลาย
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ทิดรส มักม่วน; 20-12-2010 at 18:31.
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    เป็นตาหลูโตนอ้ายพลแท้น้อบาดนี่ นั่งคอตกแตะแซะยุ หาเอาใหม่เด้อครับอ้าย เป็นกำลังใจให้ครับ
    5555555 คักแท้น้อ ผุถ่ายกะดาย

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮ่า ๆ ๆ ๆ โอ้ยน้อ ปล่อยเพิ่นไปซาน้องนวลนั่นกะดาย ข่อยสิไปหาผุใหม่ดอก อะหึ อะหึ สาธุ ฮ่า ๆ ๆ ๆ

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    เป็นตาหลูโตนอ้ายพลครับ คันเป็นผมคงทำใจบ่ได้ กินข้าวบ่ลง นอนบ่หลับ ถึงขั้นตรอมใจพู่นแหล๋วครับ ความฮักเฮ็ดให้คนตาบอดคือคะเจ้าว่าเนาะครับ แต่กะเป็นกำลังใจให้อ้ายพลเด้อครับ สู้ๆเด้อครับอ้าย :l-:l-

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ฮ่า ฮ่า ฮ่า แบบนี้ต้องร้องเพลงผิดหวังซําเฒ่า //หมายเหตุ ที่คุยกันทางโทรศัพท์ อย่าลืมติดต่อให้เด้อ อิอิ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ noonam
    โอ้ยยยยยยยยยยยยยยยพี่น้องเอ้ย เบิ่งหน้า อ้ายพลแนจ้า เศร้า เสียใจ อุกอัง บ่มีแนวสิเว้า
    ก้มหน้า น้ำตา ย้อย หลูโตนเด้ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    ทำใจสาเด้อจ้าพ่อพล เวลาชอยให้ลืมได้จ้า โอ้ยย จักแม่นพากันเฮ็ดหยังดอกล่ะ อิอิ พี่นวลมาทิ่มพ่อน้องได้จั่งได๋นี้ 5555555+

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆๆๆ เลขานวล ในใจอยากได้เบิดบ้าน ฮ่าๆๆๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    แสนเสียใจฤทัยกลุ้ม..พอป่านไฟใหม่สุมใจอ้ายเอาเหลือนี
    สาวนางนวลคนพุดีซางมาเฮ็ดน้อใส่อ้าย..ย่อนจนฮ้ายซั้นบ่นาง
    เหลือใจเด้..ความฮักเคยก่อตั้งพังลงง่ายบ่เหลือหลอ..ย่อนวางอเอินเงิน
    เจ้าจังเวิลน้อหนีอ้าย เขาหล่อหลายซั้นบ้อน้องเขาเอาเงินมากอง เอาทองน้อมาหว่าน สาวนางนวลเจ้าเลยบ่สงสารปล่อยบ่าวพลคนพุฮ้าย..ป๋าไว้บ่หลุโตน..โอ้เด้...นอนางน้อง

:1-:1-:1-:1-:1-:1-:1-:1-:1-:1-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ดีใจนำเด้อครับอ้ายพล และขอแสดงความเสียใจนำเด้อบ่าวอิง5555555
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า