หัวข้อ: เรียนเชิญ พี่น้องคุ้มบูรพาสาขาจันทบุรีหรือไกล้เคียง ร่วมพบปะกินเข้าพาแลง ที่ป่ายาง

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8

เรียนเชิญ พี่น้องคุ้มบูรพาสาขาจันทบุรีหรือไกล้เคียง ร่วมพบปะกินเข้าพาแลง ที่ป่ายาง

กราบเรียนเชิญ พี่น้องทางจันทบุรีและพี่น้องบ้านมหาทุกท่านมากินข้าวพาแลงฉลองส่งท้ายปีเก่าต้อนรับปีใหม่ ณ ร้านป่ายาง นำกันเด้อครับ

ทางเข้าถนนสุขุมวิท อยู่ฝั่งศูนย์ ISUZU จันทบุรี สิมีซอยน้อยๆเข้าไปเด้อครับ

วันเสาร์ที่ 25 ธันวาคม 2553 เวลา 18.00

บริหารงานนี้โดย อ้ายบุญศรี อ้ายหนุ่มเมืองพล พี่หาร ครูคอมจำเป็น ขอเชิญพี่น้องบ้านมหาทุกคุ้มทุกท่านเด้อครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 24-12-2010 at 22:05. เหตุผล: แก้คำผิด

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆๆ อยากแยกร่างได้เด่ บัดที่นี้ สิตูดกินสู่หม่องสู่บอนเบิ่ง ฮ่าๆๆ ม่วนๆๆๆๆครับ:b-b:b-b:b-b:b-b

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    ยกงานมาพ้อกันครึ่งทางดีบ่ 55555555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    คือมีหลายงานแท้ละ เลือกบ่ถืกเลยบ่ได่ไปจักงาน หุหุหุ

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    โอยยยยยย อยากไปหาอิพ่อหนุ่มเด้บาดหนิ อิพ่อมารับลูกแน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮ่วย มาคืองานตำกันแถะล่ะอาจารย์ สิบ่ได้พ้อกันเคิงทางซะบ้อ ฮ่า ๆ ๆ รวมเป็นงานเดียวกัน
    โลดเป็นหยังล่ะ 55555

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ยกพลมาครัวยาใจเนาะ คุ้มบูรพาจันทบุรี อิอิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    มีตะผู้ยากๆครับ พี่น้อง ขนาดอยู่จันนำกัน ยังหามื้อว่างพร้อมกันยากเลยครับผมอยากยกภา ไปฮวมครัวยาใจนำคุ้มสามเสน แต่กะคือว่าครับความพร้อมยังไม่พร้อมครับ เอาไว้วันที่8พบกันที่คุ้มบูรพาคุ้มใหญ่ครับผม ขอบคุณพี่น้องหลายๆ ไผอยู่ไกล้ๆมาได้กะเชิญเด้อครับ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ห้วยคือบ่ว่างไปจักหม่องน้อ ขาเลาะแมะ ตายๆ คือสิ พลาด สามงานสี่งานน้อเดือนนี้แมะ อ้อยน้อส่างมางานหลายยามนี้น้อ ต้องขอโทษหลายเด้อครับ อ้ายหนุ่ม อ้ายบุญศรี จารย์หลาด พี่หาร และครูคอมจำเป็น เป็นวันที่ 8 มกรา ไผว่างกะมางานใหญ่นำกันเนาะครับ