หัวข้อ: งานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    แม่ลูกอ่อนขี้เมาครับ ดีเจแฟนฉัน กับลีลาอันเซ๊กซี่เพิ่นสมกับฉายายุดอกครับ:l-

หอมอิหยังน้อครับน้องนวล55555555

คุณยายกะบ่แพไผ๋เด้อครับหน้าฮ้านนี้กะดาย55555ม่วนครับคุณยายดีใจหลายได้พ้อกันมื้อนี้ครับ

น้องอ๊อฟกับน้ำแก้กะหาย (บ่สนับสนุนให้ดื่มเด้อครับ)ถ้าบ่เอิ้นผมนะ

อ้ายเอ๋กะเถิ่งเต้นเถิ่งหลับน้ออ้าย ง่วงคือบ่เมือนอนน้อครับ5555

พงศ์น้อย ส.กาสิน หรืออีกในนามหนึ่ง พงศ์ ทินการ กับผลงานชิ้นโบว์แดง

วอนพ่อพระยาแล จากปลายปากกาดีเจ พล พระยาแลครับ

แฟนเพลงให้การต้อนรับเสมอ มากมายอิหลีครับ เสียงกรี๊ดจากสาวๆโต๊ะข้างๆที่บ่ได้เป็นสมาชิกบ้านมหาเลย
    เสียงเพิ่นดีอิหลีครับ หน้าตาดี นิสัยดี หนับหนุนให้ได้ดีครับ:l-

มีต่ออีกครับ ตามมาอีกเลย
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ต่วง; 28-12-2010 at 06:23.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    5555555พงษ์เอยอีกแล้วเนาะโตงานนิ หัวเสือหลุดอีกละว่าติ

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    ป๊าดดดด สาวเมรี คือ sexi แท้ เสียดายเด้ บ่ได้ไปนำหมู่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เจอพงศ์น้อยเข้าไปถึงกะซึมเลยเหรอน้องหล้าฮ่าๆๆๆๆๆๆแซวนักร้องหญิง:l-:l-:l-

บาดนี้ตัดภาพมาที่การจับคนเมาเนาะครับ เอามาจับฉลากของขวัญซั่นดอก

บ่แม่นเอามาเป่าเด้:l-:l-:l-

เริ่มจากผุที่เฒ่ากว่าหมู่โอ๊ะผุใหญ่บ้านครับ อ้ายพล

(อ้ายพล)ตี้ออฟ อ้ายได้ของโตบ้อหล้า
    (อ๊อฟ)หว่าย อ้ายพลได้ของอ๊อฟตี้วู้ย วู้ๆๆๆ

น้องอ๊อฟได้ของอ้ายจ่า มอบบบบบบ

อ้ายจ่าได้ของเจ้หน่อย จีนหลงรับมอบแทนแม่

อ้ายต่วงตอมาเลยครับ เอ้ารับไป

รับไปเลยฟ้าวๆแนข่อยสิไปหย่าว หน้าเวทีกำลังม่วน5555
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ต่วง; 28-12-2010 at 06:21.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

คุณยายให้น้องแนนมารับแทน เพิ่นคายากไปถ่มน้ำหมากยุครับ:l- หยอกเล่นเด้อครับคุณยาย

โ๊ะนี้เด้เลามาแล้ว เก็บหลักฐานก่อนเดียวสิว่าถ่ายแต่พวกขาขาวๆจั่งน้องนวล

หยอกล้อกันพอเป็นนิสัยโอ๊ะกะสัย

ขอบคุณพี่น้องทุกคนเด้อครับที่ให้ความสำคัญในงานนี้ หวังว่าปีหน้าสิได้รับการตอยรับจากพี่น้องอีกเนาะครับ
    ผิดพลาดประการได๋ทางทีมงานเพิ่นกะฝากมาขอโทษขออภัยพี่น้องซุคนครับ

ขอบคุณบ้านมหาดอทคอมและทีมงานบ้านมหาทุกคนครับที่ยังใจดีให้มีพื้นที่ให้บ่าวจัยได้มาเว่ามาจากับพี่กับน้อง
    ขอบคุณครับผม สวัสดีปีใหม่ครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ต่วง; 28-12-2010 at 06:18.

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    ..เบิ่งภาพกะม่วนนำน้อครับน้อ...ส่วนขะน้อยกะทำหน้าที่เฮ็ดให้คนม่วน..ม่วนแน..บ่ม่วนแน..5555

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ห้วยมันเมื่อยจนได้เซากินข้าวพุ้นติจัย เหอๆๆๆ เอ๋าๆ หาข้าวให้แม่พญาเพิ่นกินก่อน อิอิ
    เสียดายเด้ครับ คือพลาดน้องานนี้น้อ เสียดายเด้ ทางจันทรบุรีกะบ่ได้ไปนำเพิ่น เหอๆๆ
    มื่อหน้าพากันออกมาหากินทาง ระยองเด้อครับเด้อ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย อาวอ้วนเมืองยศ; 26-12-2010 at 13:26.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    บ่ได่ไปอยาดคาแต่เมายุ เป็นตาม่วนกันเนาะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    เชิญหม่วน NEXT STATION คุ้มบูรพาระยอง 8 มกรา จ้าาาาาาาาา[

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ไปหม่องไส ยายกะหม่วนโสตายหม่องนั่นหละ ขอบคุณ"บ่าวจัย"เด้อจ้าที่ได้เลือกสรรแต่ภาพงามๆ(ประชันแข่วกับจ่าเหลืองอิอิ)มาให้พี่น้องได้ชื่นชมบรรยากาศจ้า (ยายคือบ่เห็นรูปอีแหม่ผู่เผิ่นนอนสั่งกินอยู่เทิงเตียงนั่นแหมะ....เอาฮูดังตบให้จั๊กบาดแหน่น๊าบ่าวจัย ฮ่าๆๆๆ )
    ปล.ขอบคุณทีมงานคุ้มสามเสนทุกคนเด้อจ้า ดีเจพล/sert1964 /แม๊กกี้/จ่าปั้ม/เหลือง/ใหญ่ตุลย์/เอ๋/ทิดรส/กะทิสด/ลูกใภ้หนูน้ำ ฮ่าๆๆ /และที่บ่ได้เอ่ยนามทุกท่านจ้า:*-ธุจ้า
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

Tags for this Thread