หัวข้อ: งานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

งานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

ก่อนอื่นต้องขอขอบคุณบ้านมหาดอทคอม (อ้ายบ่าวคนเดิม) ครับ ที่สร้างขึ้นมาให้พี่น้องได้มาพบมาพ้อกัน
    เนื่องจากว่าคืนวันที่25 ธ.ค. ที่ผ่านมานี้เอง คุ้มสามเสนสัมพันธ์ได้จัดงานเลี้ยงส่งท้ายปีเก่าต้อนรับปีใหม่กัน
    ยุร้านอาหาร ครัวยาใจ ของอ้ายไมค์ ภิรมย์พร เสียดายเพิ่นติดงานแสดงทางอื่นบ่ได้เข้าร้าน
    พี่น้องเลยอดบ่ได้กระทบไหล่อ้ายเพิ่นเนาะครับ แต่กะม่วนคือเก่ามื้อคืนนี้บ่รู้ว่าไผ๋กระทบไหล่ไผ๋แนเนาะ
    พี่น้องไปกันมากมายหลายคัก เว่ามาหลายแล้วตามไปเบิ่งภาพเลยครับพี่น้องๆๆๆๆๆงานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

งานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

ไปฮอดงานลงทะเบียนแล้วหาหม่องนั่ง เอามันหน้าเวทีนี้ละเนาะครับ สิไดเบิ่งขาขาวหางเครื่องงานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)งานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

ว่าสิไปหาเบิ่งขาขาวๆเห็นตะขาจ่อยๆ ของอ้ายทิดรสเพิ่น โคฉก โอ๊ะโฆษก ประจำคุ้มสามเสนครับ555

ผุใหญ่บ้านกล่าวปิดงานเอ้ยเปิดงานครับ อ้ายพล พระยานาคงานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

กล่าวเปิดงานเรียบร้อย นักร้องสาวสวยขึ้นหย่าว

พอนักร้องเพิ่นหย่าวพี่น้องกะหากินตามลำบากครับบาดนี้ เว่าเล่นครับร้านเพิ่นบริการดีมาก

แนวกินกะแซบบ่เชื่อถามอ้ายพลโลดครับ เลายืนพิจารณายุตั้งดน5555

น้องน้ำ(ไห)ลงทะเบียนหลาย นั่งเขียนซื่อพี่น้องที่มาร่วมงานหลายจนเหมื่อย อ้ายดุลย์อาษาจก โอ๊ ะบีบให้ครับอิอิิอิ

พ่องานมื้อนี้ครับ อ้ายจ่าเหลืองกับทิดรสมัก (เมี่ยน) ม่วนงานเลี้ยงคุ้มสามเสนสัมพันธ์ครั้งที่1(บ้านมหาดอทคอม)

หน้าเวทีบ่อนนัดไว้เห็นแต่บ่าวจัยมากับไผ๋ว๊าาาาาาา

พอกินดื่มน้ำกันไปสักพักกะมีคนมาเปิดฟลอร์ให้พี่น้องได้กรี๊ดกร๊าดกันครับ

น้องนวลประชาสัมพันธ์คุ้มสายไหมส่งเข้าประกวดครับ

เดี๋ยวผมมาต่อให้อีกครับ ไปซื้อแนวกินมาให้อิแม่ก่อนเพิ่นจ่มหิวข้าวแล้วครับ
    ตากะบ่มืนฮ้องมาแต่เตียงนอนพุ้นครับ จักว่าเพิ่นเหมื่อยอิหยังกะด้อ
    รอแป๊บเดียวครับ ภาพมีอีกเยอะมากเดียวมาต่อให้จบครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ต่วง; 28-12-2010 at 06:27. เหตุผล: แก้คำผิด
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    จ้า เดี๋ยวจิรอเบิ่งต่อเด้อจ้า อิอิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    โอ้ยยยยยยยยยยยเสียใจเด้บ่ได้ไป ทางนี้กะคางาน รพ. ยุ
    อยากไปเบิ่งขาขาว หางเครื่อง(นวล)เด้เนาะ55555555
    ถึงสิยุทางได๋กะฮักแพงกันคือเก่าเนาะพี่น้อง
    (อ้ายจัย มื้อนั้นคือบ่แม่นผุนี้ละที่พาไปนำนะ)555555555555
    ขอแสดงความยินดีนำเด้อครับ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ถ่าเบิ่งต่อจ้า ป๊าดดดดดดดดดดดดดด อ้ายพล พยานาค 555555
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    แฮ่ม...มื่อคืนนี้พญานาค บ่ได้พ่นไฟเด้อ หมดไฟแล้วล่ะ 555

อย่าลืมลงรูปแม่งานใหญ่ น้องแม็กกี้เด้อน้อง กรี๊ด ๆ ๆ ๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 26-12-2010 at 11:03.

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star

ขอบคุณพี่น้องทุกท่านที่ไปร่วมม่วนซื่นสนุกสนานนำกัน...

..ทุกอย่างลงโตดีครับ ทั้งความม่วนซื่นสนุกสนาน อาหารการกิน

เครื่องดื่ม ตลอดถึงค่าใช้จ่ายในงาน...เสียดายพี่น้องหลายท่านติดภารกิจ

เรื่องการงานมาร่วมนำบ่ได้...

โอกาสหน้าออกไปม่วนต่างจังหวัดกะสิดีอยู่เนาะ เปลี่ยนบรรยากาส...

ที่ปรึกษาด้านกฎหมาย สัญลักษณ์ของ sert1964
    คือจังหากินง่ายแท้น้อน้องชายอ้ายแหมะ งานหน้าอ้ายสิย่างนำก้นเด้อ..ดุลย์..เอ้ย..บัดเสี่ยวอ้าย(ดีเจพล)เฮ็ดปากเซเวยุ..555
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย sert1964; 26-12-2010 at 11:26.

ฉมๆๆๆ ตัวเองแท้น้อบ่ได้นำหมู่ อิอิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    มากินข้าวนำบ่าวจัยเด้อครับ แนวกินเที่ยงมื้อนี้

มาเบิ่งลีลาของแต่ละคนเลยครับบาดนี้ ยาวเลยครับ บ่คำสิบรรยายแล้ว

จัดให้ครับอ้ายพล ตามคำขอ แม่งานอีกคนครับเอื้อยแม๊กกี้แสนสวย ใจดีอีกด้วย

และต่อเลยครับ ยาวเลยเด้อบาดนี้

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ต่วง; 28-12-2010 at 06:25.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    ยาวเลย พะนะ

ยังมีการเซามีแฮงกินข้าวเสยยุ ฟ้าวๆโพสเด้อ
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

Tags for this Thread