หัวข้อ: ภาพงานปีใหม่ คุ้มจันทบุรี

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ออย ผุสาวบ่มีเลยน้ออ เป็นตายกทัพมาตี กทม แท้ๆ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    โอ้ มีแต่กลุ่ม สว. ตั๊วะนี่แมะ ขอเพลงของ ทูล ทองใจ จักเพลงแนอ้ายหนุ่มเมืองพล อิอิ

ในนามคุ้มสามเสนสัมพันธ์ ขอส่งความปรารถนาดีและความระลึกถึงมายังคุ้มจันทบุรี และคุ้มบูรพา ฃ

หวังว่าหลังปีใหม่เราคงจะได้พบกันครับ

สุขสันต์วันปีใหม่ทุกท่านครับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ครูคอมจำเป็น
    ขอนแก่น&จันทบุรี
    เพิ่มเติมครับ ถ้าหลายลบออกได้เลยครับ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ วารินบอย
    555555+ อะกินโผ่หลายอ้ายโพ้ ค่อยๆๆยกกะได้ดอก สิโตนผุเพิ่นชงแมะ 555555+

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    สวัสดีครับพี่น้องทางคุ้มจัน คุ้มสายไหมสายสัมพันธ์ ขอสวัสดีปี่ใหม่ครับ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ต้องขออภัยหลายๆ เด้อครับอ้ายหนุ่ม อ้ายบุญศรี อ้ายครูคอมจำเป็น จารย์หลาด พี่หาร อ้ายจุมโพ้ และทุกๆคนทางจันทบุรีครับที่บ่สามารถไปนำได้
    เนื่องจากติดงานหลาย ช่วงนี้งานหลายอีหลี สงสัยสิเป็นหน้างานปีใหม่ มีทุกมื่อบ่ได้ขาดเลย ครับ หลังปีใหม่จั่งพ้อกันวันที่ 8 มกราคม 54 เด้อครับ งานใหญ่คุ้มบูรพาเฮา เชิญมานำกันสุคนเด้อครับผม

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

.งานชนงานเนาะ ทาง กทม. กะมีงานมื่อเดียวกัน อดไปม่วนนำจ้อย...
    ... ฝากไว้ก่อนเด้อทุกท่าน โดยเฉพาะอ้ายหนุ่มเมืองพลอ้ายฮัก อ. ธีระปลัด ต้องมีโอกาสผ้อกันหละครับ บ่โดนบ่นาน...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24
    ฮู้จักหม่องสิหากินหมานแล่วบาดเนี่ย...เอิ้นแมงอันนี่แน่ะเด้อจ้าเถื่อหน้าคั่นมีการต้อมพลกันเกิดขึ้น
    ป๊าด...เบิ่งหน้าตาล่ะมีต่ะคนสีไคๆ เนาะเป็นคือคนทางอื่น คั่นบ่บอกกะบ่ฮู้เด๊ะเนี่ยว่าคนทางบ้านเฮา
    บึ๊ย....ออนซอนนำเด้อค่า
    สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    ...........ม่วนๆ...สนุกสนาน..รับปีใหม่เนาะครับ.......

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวสุ
    5555555555 ท่านๆๆทั้งหลายเป็นตาม่วนแท้จ้า ปานเลี้ยงรุ่นอะโลด เนาะจ้า อิอิ [ตาฮักดีเด้ละ]