หัวข้อ: เสื้อประจำบ้านมหาทะเลใต้ (ประเดิม ฉลองบอร์ดใหม่ อิอิ)

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ฮวกน้อย
    งามเทิงเสื้อ เทิงคน นั้นละครับ สุขสัน ปีไหม่เด้อครับคุณยาย กับผุยุข้างยายนั้นละ งามเทิงเสื้อเทิงคนเนาะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มแก่นนคร
    5555+คายากนำแต่เวียกปีใหม่บ่ได้เข้ามายามบ้านเลย บาดมาเทือนี่จักไผเป็นไผยาดเสื้อกันอีลึงตึงนังไปเบิด 555+ เบาๆๆๆโยมๆๆเบาๆๆรับได้กันสุคน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มแก่นนคร
    ท่านผุได๋อยากได้เสื้องามกะเอาไม้แขวนงามๆๆมาเด้อ รับรองสิได้เสื้องามสมใจกลับบ้าน 555+(คันบ่มีไม้แขวนลองเสื้อกะไปยืมเชพฯ หรือเลขานู๋น้อยเด้อ มีไว้บริการ ทุกๆท่าน):l-:l-

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    เสื้องามครับ พรีเซ็นเตอร์เสื้อกะไปนำกันล่องส่อง ขอสมัครไปพลัดถิ่นนำแหน่เด้อครับ อิ อิ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

มากรี๊ดนางแบบจ้า

กรี๊ดๆ เข้ามากรี๊ดนางแบบจ้า คุณยายกับน้องแนน ใส่ออกมาแล้วดูดีจ้า แห่งเฮ็ดให้เสื้องามคักก่อเก่าจ้า ขามป้อมบ่อยากบอกคุณยายเลยจ้าว่าพี่น้องบ้านมหาทะเลใต้ใส่แล้ว มีตะผู้ตุ๊กปุ๊กๆ อยู่จ้า จักแอวอยู่ไสจ้าคุณยาย อิอิ

ขอบคุณท่านประธาน ท่านเลขาคุ้มเด้อจ้า ขอบคุณพี่น้องที่เข้ามายามจ้า

อ.เดอะดอน ถ้าพร้อมจิพลัดถิ่นแล้วกะแต่งห่อผ้ามาโลดเด้อจ้าอิอิ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    กะแม่นตั๋วค่ะ ท่าน ผจก.คุ้ม ไผ๋ๆมาเห็นกะสะได้ว่า โอ้ยยคุ้มนี้เป้นตาอุดมสมบูรณ์ดีคัก คือสะเลี้ยงดูกันดีเน๊าะ แต่ละคนเป็นตุ๊กปุ๊กยุ ก๊ากกกกกกกกกก:l- เป็นเครื่องหมายการันตีได้ว่า บ่อดตายแหน่นอน ไทพี่น้องคุ้มทะเลใต้ ฮ้าๆๆๆๆ หัวอีกก่อน สมาชิกคุ้มตุ๊กปุ๊ก กะปุ๊กลุก พะนะ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    ไม้แขวน มู๊น้อยๆ ว่าตริค้า ท่านประธาน ออย ใส่ออกมาแล้วตาฮั๊ก ตาฮัก ค่ะท่าน ไม้แขวนกะปุ๊กลุก พะนะ :l-:l-

Tags for this Thread