หัวข้อ: ซ่อนแงง ซ่อนปลาซิว ซ่อนกุ้ง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน ซ่อนแงง ซ่อนปลาซิว ซ่อนกุ้ง

มาต่อกันเลยครับมื้อนี้มีโอกาศดีแล้ว หลังจากตึกแหเสร็จแล้ว
    มาซ่อนแงงหากุ้งหาซิวไปก้อยจักหน่อยเนาะครับ

ซ่อนแงง ซ่อนปลาซิว ซ่อนกุ้ง
    แน่นอนเลยคนต้นเรื่องมีสองคนตามเคนครับ อาวกรและอาวสิทธิ์
    คนถ่ายทำกะผมคนเก่าคนเดิม กำลังใจเต็มรถเลยครับ5555

จัดการล่องมาเรื่อยๆปลาซิวเต้นโด้งเด้งๆยุหลายคัก ไล่มันไปพร้อมย้านมันแล่นสวนคืน
    ลากเข้ามาใกล้ๆฝั่งแล้วค่อยยกขึ้น มาเบิ่งดู๋บาดนี้สิได้หลายปานได๋
    ยกขึ้นมาแล้วครับ บาดได้หลายอิหลีครับมีตะปลาซิวหัวส่องซาบลาบยุซ่อนแงง ซ่อนปลาซิว ซ่อนกุ้ง
    เอามาเลยครับอาว ผมสิเลือกเอาหญ้าออกเองครับ เพื่อบ่เป็นการเสียเวลา
    เทใส่ถังแล้วกะไปซ่อนอีก าทงฝั่งกะเก็บเอาหญ้าออกครับ
    ซ่อนกลับคืนไปทางพุ้นเด้อครับ ปลาซิวหลายคัก
    ยกขึ้นมาเบิ่งแน เป็นจั่งได๋ บาดนี้กะมีตะปลาซิวจักว่ากุ้งเพิ่นยุใสดอก
    ปานนั่นละว่ากุ้งหลายพะน่ะ ปลาซิวเอาไปหมกกะได้เนาะครับผุมักก้อยกะก้อยไปเลย

ตุ้มๆขึ้นมาเลยครับ เดียวสิเลือกเองดอกเอาอีกจักบาดกะพอเด้อครับ
    ได้หลายแล้วอีกอย่างมันหนาววววววววว

เทเสร็จแล้วกะไปล่องอีกเทื่อกะพอ เอาไว้ให้มันแล่นเล่นแน อย่าสิเอาไปเกลี้ยงคักหลาย:l-
    บาดนี้ลากยาวเลยครับ เอาจนว่าสุดห้วยเลย มาเบิ่งมันสืได้หลายปานได๋
    ยกสูงอีกนิดแนอาว ผมสิถ่ายรูปอิอิอิ
    โตน้อยหัวเสียบตาข่ายส๊าบลาบยุ ได้หลายเติบดอกนี้อิอิิอิ
    มื้อนี้มีแต่ปลาซิวน้อย หากุ้งสิเต้นกะบ่มี มื้อต่อมาเลยเอามาให้เบิ่งสมใจอยาก
    บ่ได้ไปนำน้องเขาดอก พาลุกสาวไปเบิ่งลำซิ่ง(แม่นลูกรึพ่อมันดอกแยากไปเบิ่ง)เนาะพี่น้อง
    เลยได้ถ่ายตอนที่เขาซ่อนมาแล้วเห้นตะในถังน้ำนี้ละ กุ้งเต้นสดๆเลยครับ ซะใส่ตำหมากฮุงแซบหลายครับ

ลากันด้วยภาพนี้เนาะครับ ขอบคุณบ้านมหา ขอบคุณพี่น้องที่มาให้กำลังใจ ขอบคุณครับผม
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ก้อยใส่บักกอกสุกเนาะ เว่ามาน้ำลายแตก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    เป็นตา หมก แซ่บ เนอะอ้ายจัย....ดีหลายจ้า ได้เห็นภาพแล้วกะ คิดฮอด บ้าน เด้อ้าย

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บอยเมืองยศ
    บล็อก
    1
    สรุปแล้วทิปนี้บ่ได้ลงฮอดน้ำเนาะคับเบิ่งทรงคือจิเป็นตากล้องอย่างเดียวเนาะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    น้องกุ้งเห็นแล้วเปรี้ยวปาก ก้อยน้องกุ้งใส่บักกอก คือสิแซบเนาะ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    กุ้งสดๆใหม่ๆเอามาก้อย ตำใส่บักกอกเด้คือสิแซบ จ่าเหลืองตั๊วมัก..กินแล้วแข่วงามเพิ่นว่า..5

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    อยากกินก้อยกุ้งนำเด้ ส้มปาก ว่าแล้วกะดาย อิอิ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ไปหาทางได๋น้อจั่งสิได้แหบน้อ ปะท่านแมวโพง ไปนำก้นเพิ่นแมะเฮา คาตะจอบบ่ได้แหบนำมู่เด้อ้าย

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เอาเทิงปลาค่อ ปลาซิวเลยเนาะคับ กุ้งกะบ่เว้น อิอิ ก้อยกุ้งคือสิแซบคัก กุ้งสดๆแหม

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ซาวใส่มดแดง รอเบิ่งกระทู้ก้อยปลานําบ่าวเอ๋คนตระการเด้อครับ สุดยอดอิหลี
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

Tags for this Thread