หัวข้อ: สวนยางพารา ของบ่าวจัยได้กรีดแล้ว

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ แดนดาหาร
    น้าน..อ้ายจัย หลอยไปกรีดยางบ่ซวนเลย อยากไปฝึกงานนำซั่นดอก สวนของน้องกะอีกจักปี สองปีพุ่นหละค่อยสิได้ลงมีด อิจฉาพุได้ขายขี้ยางเด้เนาะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ยินดีนำเจ้าของสวนยางคับผม แบบนี้บ่าวจัยกลับไปอยู่บ้านด้วยความสบายใจเนาะคับ อยากมีคือกันคับ แต่ว่าถ้าบ่ลงมือมันสิมีได้จั่งได๋แม่นบ่คับ สุดยอดคับผม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    คนฮ่าง คือว่าละเนาะเหม็นกะสิอดเอาดอกเนาะ เปนราคาปานนี้ท่าน

อ้ายไทเมืองมุก อีกบ่ด่นละเด้นิครับอาจารย์ใกล้สิสมหวังแล้วแต่ว่าเปิดกรีดปีแรกน้ำยางบ่ดีปานได๋ครับ

หนีห่าว ป๊าดดดดดดดแม่นไปซื้อยุทางได๋ละครับอ้าย คือได้ถืกคักแท้ปานได้ฟรีอิหลีครับ กลับจากทำงานกะมากรีดพอดีเลยเนาะครับ

ลาวน้อย มาอิหลียุบ้อ กำลังขาดแรงงานจ้า

อ้ายพล แม่นอิหลีละอ้ายตอนนี้เห็นข่าวเขาว่าลักขี้ยางกันพะน่ะ มันราคาดีเด้อ้าย ต้องไปนอนเฝ้าครับ ปานเมียสิออกลูกแหมะเฝ้าคักหลาย5555
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

พบปะพูดคุย

พี่ปุ้ยแวะมาเบิ่งแนวทางทำมากินหากินก่อน จะเฮ็ดกิจการหยังดีน้อนิเอื้อยกะด๋าย
    เฮ้ดหยังกะบ่เป็น
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    ขอสมัครเป็นลูกน้องนำแหน่จักคนเด้อครับนายหัว

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    อ้ายแหลวแดง บ่ต้องลงไปเฮ็ดเองกะได้ดอกครับอ้ายส่งเงินไปจ้างเพิ่นกะได้ดอกครับ แล้วค่อยกลับไปตอนกรีดโลด

เอื้อยปุ้ย กะฟ้าวๆหาคนมาซ่อยเฮ็ดตี้ละครับเอื้อยอิอิอิ

อ้ายดอน ตอนนี้กำลังหาคนมาซ่อยนับเงินยุครับอ้ายมาเด้อ5555
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เอื้อยปุ้ย กะฟ้าวๆหาคนมาซ่อยเฮ็ดตี้ละครับเอื้อยอิอิอิ

หาจนท้อแล้วน้อง บ่มีไผเอา เขาย่านไปต่อยเขา บ่มีไผกล้าจีบ กล้าเว้านำ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    สิเป็นนายหัวอีกคนแล้วตั๊วนี่ ยินดีนำคับอ้าย รวยวันรวยคืนดีหลาย

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star

เปลี่ยนจากสังกะลีวัดไปเป็นนายหัวสวนยางแล้วเนาะ...

สิไปสมัครกรีดยาง แต่อีกจักปี สองปีก่อน รับแนเด้อ...5

อ้ายดุลย์ สิลาออกจากปั้มละบ้ออ้าย มาเด้อกำลังสิหาคนนับเงินยุ5555555

Tags for this Thread