หัวข้อ: พายามสวนพอเพียงยามกินไดครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองพล

มีรูปภาพประกอบ พายามสวนพอเพียงยามกินไดครับ

แต่กี้ออกดอกยามนี้กินได้แล้วอิอิ
    พายามสวนพอเพียงยามกินไดครับ

กำลังสุกครับ

ตอนนั้นดอกหลายแต่ได้กินส่ำนี้ครับ

เก็บมาจากต้นครับปลอดสารเคมีครับ

ลำใยกะสุกแล้ว

ต้นนี้เอาไว้ให้พี่น้องมายามชิมอิอิ

[B]อันนี้แนวกินยามมาพักผ่อนที่สวน

ส่งท้ายกับภาพลำใยกัยมะยงชิดฮักกันปานพี่น้องบ้านมหาออิ

บ่ายครับเบิดแล้วอิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองพล
    เอามาให้เบิงยามกินได้ครับพี่น้อง ปีหน้าสิหามาให้ชมใหม่เด้อครับ ปีนี้ดอกหลาย แต่บ่ดกครับ
    ได้ส่ำนี้ครับ ออยยยยยปลูกได้ แต่ติดหน่วยอยากขนาด ไปแระ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    กรี๊ดดดดดดดดดดดดดดดด อยากกินมะยงชิดดดดดดดดด
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ วารินบอย
    ผู้ข้าไปบ่ถึกยามน้ออออออ ไปเที่ยวก่อนบ่ดกปานนี้ แต่ว่าเก็บมาแก้มเบียร์:b-b เบิ่งเด้น้อ
    บ่อยากพราก 555555555 อันตะว่าแนวกินยามมาสวนแมะ สิห่อมาตะบ้านดอกกับเข้า แบบว่าแพ้ปลาร้าๆๆๆๆๆๆๆ เอิกๆๆ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย วารินบอย; 23-01-2011 at 21:30.

ที่ปรึกษาด้านกฎหมาย สัญลักษณ์ของ sert1964
    เนื้อนวลคือแก้มผุสาวส่ำน้อยเนาะอ้าย ปลูกใกล้ทางรถไฟบ่ ว่างๆสินั่งรถไปยาม บ่ไกลจากโคราชปานได๋ดอกเมืองพล เว่ามาน้ำลายสิไหล..:l-

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ป๊าดดดดดดด ลำไยอ้ายหนุ่มดอกเนาะจ้า อยากไปเที่ยวสวนผลไม้จ้า
    เคยไปเที่ยวเมื่อ 20 กว่าปีที่แล่วสวนเงาะ สวนทุเรียน ม่วนๆอ้าย
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

อ้ายที่สวนไปเดือนหน้าพอดีเนาะสุกเต็มที่...เบิดสวนกะพอกินได้แต่มะยงชิดนี่แหละจ้า ลำใยน่ะกะแพ้...555+อั่นอยู่ในจานกะเป็นตะแซบเนาะจ้า(อิอิ) เอาพริกเม็ดเดียวกะพอเด้อจ้า:l- เห็นมะยงชิดสุกแล้วกะ4444+ได้ไปเยี่ยมอ้ายกะพี่สะไภ้อีกแล้วน้อจ้า

ออนซอนนำอยู่จ้าอ้ายหนุ่ม(เอิ้นอ้ายหรือพ่อดีน้อ อิอิ) เอิ้นอ้ายสาเถาะเนาะ เทือมีโอกาสได้ไปยามจังสิได้ของฝากหลายๆ 555++

อยากได้สวนผลไม้แบบนี่อิหลี...เฮ็ดจังใด๋สิได้คือเพิ่นน้อ...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ลักไปยามก่อนมู่กะน้า ไปพร้อมพี่น้องย่านมันเบิดก่อนแมะ

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ แมงงอดน้ำ
    จอมเทียน เมืองพัทยา
    เป็นตาสะออนหลายแท้อ้ายใหย่มะยงชิดน่ะแม๊ หมากลำไยยังเป็นหน่วยได้สุกยุตี๊ ว่าแม่นตื่นเสียงไหห่าวหน่วยอ่อนขู๋เบิดละตี๊สั่นดอก อยากไปยามเด้บาดนิ ไปนำเฒ่าอ้วนสาเบาะน่อ

Tags for this Thread