หัวข้อ: ประชุมคุ้มบูรพาจันทบุรีครั้งที่ 2/54

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองพล

มีรูปภาพประกอบ ประชุมคุ้มบูรพาจันทบุรีครั้งที่ 2/54

ประชุมคุ้มบูรพาจันทบุรีครั้งที่ 2/54

มาพร้อมหน้าเฮียงตากันแล้วครับ

ประชุมคุ้มบูรพาจันทบุรีครั้งที่ 2/54

สั่งแนวกินครับ

สิกินแล้วเด้อจ้าอย่าแนมหน้าแมะเขิน

ยังพร้อมเพียงอยู่ครับ

กินแล้วแต่งตั้งผู้ใหญ่พร้อมรวมทั้งผู้ช่วยทั้ง2

ออยยยอยู่กับผุสาวอิอิ

แข่งความสวยผุสาวออยๆๆ

นี้กะผุซอยอ้ายไหย่555จักซอยหยัง

เบิ่งเอาเด้อครับพี่น้องจักไผ่เป็นไผ่ออยวิน

เบิ่งเอาเด้อครับพี่น้อง ได้สมาชิกเพิ่มอีกครับ สาวโยคนสวยเป็นเลขา แล้วกะสาวอีสานใต้คนใหม่
    พร้อมกับบ่าวหล่ออีกผุนึ่ง พ่อน้องฟ่างพะนะออยบ่าวแบน แล้วกะได้เป็นผู้ช่วยผู้ใหญ่คนที่สอง ผู้ช่วย1 ครูคอม5555555555ออยวิน
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ไก่น้อย; 27-01-2011 at 00:14.

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ป๊าดดด สะออนคุ้มจันทบุรีเดะน่อจ้า ฝากคิดฮอดครูโยนำแนเด้อจ้า บ่พ้อกันเกือบ2-3ปีหละมั่งเนาะเฮาโยยังสวยคือเก่ายุจ้า

ปล.. ไก่ขออนุญาตแก้ไขลิงค์รูปแน่เด้อจ้า อ้ายหนุ่มวางลิงค์ยังบ่ถึกจ้า ตาลาย อิอิ
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    คึดฮอดน้องโยคือกันจ้า ไม่ได้เจอกันหลายปีแล้ว ยังเหมือนเดิมเนาะ ตะฮักคือเก่า
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองพล
    ขอบคุณหลายๆๆครับที่เข้ามาแก้ไขให้อ้าย เพราะว่าบ่เก่ง เทิงมาวววววว ผุเร่งให้ลงกะมีแมะ555
    ขอบคุณสาวไก่น้อยเด้อ ที่มาซอยดูแลให้อ้าย ดีครับมีหยังซอยกัน ขอบคุณ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    อ้ายหนุ่มเมืองพล เจ้าอย่าเหล่ผู้สาวข้อยเด้อเสื้อลายนั้น ขอร้องละ ฮ่า ฮ่า ฮ่า เอิ้กกกกกก....//
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    เสียดายมื้อนั่นบ่ได้เอากล้องไปครับ มีกล้องอยู่โตเดี๋ยว ผมนำหาร้านข้าวต้มบ่พ่อแมะครับ ตื่นเซ้าจังฮู้ว่ามันอยู่หม่องตรงข้ามโรงแรม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บุญศรี
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ธีระปลัด
    เสียดายมื้อนั่นบ่ได้เอากล้องไปครับ มีกล้องอยู่โตเดี๋ยว ผมนำหาร้านข้าวต้มบ่พ่อแมะครับ ตื่นเซ้าจังฮู้ว่ามันอยู่หม่องตรงข้ามโรงแรม
    โอ้ยนึกว่าหลอยไปร้องเพลงแหมถ่าจนเกือบแจ้งยามเช้าตื่นไปส่งลูกไปโรงเรียนเกือบบ่ท้น

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บุญศรี
    โอ้ยนึกว่าหลอยไปร้องเพลงแหมถ่าจนเกือบแจ้งยามเช้าตื่นไปส่งลูกไปโรงเรียนเกือบบ่ท้น

โดนๆ หลอยไปเที่ยวเทือเนาะครับ คุ้มอี้หลี เกือบซอดแจ้ง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ครูคอมจำเป็น
    ขอนแก่น&จันทบุรี
    ผมละนั่งถ่าตั้งว่าโดน เหลียวหากะบ่มีไผตามมา ก่อนสิออกจากฝากจันทร์ละบอกว่าสิตามผมมา
    ไปทางได๋กะบ่บอกกันเนาะ โทรไปกะบ่รับแหม จักแม่นเพิ่นพากันหลอยไปทางได๋เกือบแจ้ง
    ตาหน่ายคัก555+ เทื่อหน้าเอาวันศุกร์หรือเสาร์เด้อครับมันจั่งบ่มีแนวคาแนวข้อง ซอดแจ้งจัดปั๊ดโลด
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ครูคอมจำเป็น; 27-01-2011 at 14:14.

บล็อก
    8
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ครูคอมจำเป็น
    ผมละนั่งถ่าตั้งว่าโดน เหลียวหากะบ่มีไผตามมา ก่อนสิออกจากฝากจันทร์ละบอกว่าสิตามผมมา
    ไปทางได๋กะบ่บอกกันเนาะ โทรไปกะบ่รับแหม จักแม่นเพิ่นพากันหลอยไปทางได๋เกือบแจ้ง
    ตาหน่ายคัก555+ เทื่อหน้าเอาวันศุกร์หรือเสาร์เด้อครับมันจั่งบ่มีแนวคาแนวข้อง ซอดแจ้งจัดปั๊ดโลด
    ผมกะไปหาอยู่ ดีไล... จำได้วาสิพากันไปร้องเพลง พอไปถามหา...บ่มีมาวาซั่น กะเลยไปหาร้านข้าวต้มกะบ่ฮู้จักร้านบาดนี่