หัวข้อ: ผัดเผ็ดกบ..พะนะ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน

อ่านข่าวออนไลน์ ผัดเผ็ดกบ..พะนะ

คึดอยากบริโภคแนวป่าๆแปลกๆ พิศดาร แต่บ่แม่นวิตถารครับ ผัดเผ็ดกบ..พะนะ

เมนูมื้อนี่กะเลยเอาสัตว์เคิ่งบกเคิ่งน้ำมาพรีเซนต์ บรึ๋ยย..อิอิ

กบ..(Frog)

ผัดเผ็ดกบ..พะนะ

เครื่องเทศ..อย่าตาลายอ่านเป็นเครื่องเพศเด้อ ..มีหยังแหน่กะเบิ่งเอาโลด

ผักอีตู่ไทย..หรือใบกะเพรา มีใบเหี่ยวพร้อมเพราะว่าอยู่ในตู้เย็นโดน

สับกบ..บ่ต้องแหลกปานได๋ เดี๋ยวมันสิบ่ได้อรรถรสในการบริโภค(ภาพนี้โปรดพิจารณาในการรับชมเด้อ)

แล้วกะผัดทุกอย่างรวมกัน..รายละเอียดในการผัดบ่ต้องอธิบายดอกเน๊าะ..ขี้ค้านพิมพ์

หน้าตามันกะออกมาเป็นแบบนี่ล่ะขอรับ
    "ผัดเผ็ดกบ"

ส่วนโตที่นอนอยู่นี่ เป็นนักชิมมือโปรประจำบ้านครับ..เอาให้มันกิน ถ้ามันกินกะแสดงว่าผ่าน...แต่ถ้ามันดมแล้วหย่างหนี..กะโตไผโตมันคือกันครับ..
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ใบไม้สีชมพู
    เป็นตาแซบอยู่จ้า
    เผ็ดๆจักหน่อย เติมข้าวอีกจานเลยจ้า

อาหารเพิ่นแต่ละอย่างแต่ละชนิดเนาะ...นั่งเบิ่งแล้วไปหาข้าวโฮยเกลือมากินก่อนดอกข่อย....

หมาโตนี่เป็นตาฮักเนาะ...ดูแลมันดีๆเด้ออ้าย...พอได้เป็นหมู่...หมากับแมวเป็นเพื่อนแท้ที่จริงใจที่สุดแล้วสำหรับคน....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ พ่อใหญ่คำแสง
    เฮือนบ้าง เถียงนาบ้าง
    เป็นตาแซบเน๊าะ...ขอจักจานแหน่
    ซิแซ่เบียร์ไว้ถ่าเด้อ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    เป็นตาแซบคัก....เฮ็ดรสจัดๆ เป็นกับแกล้มกะสุดยอดเด้อครับ...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ GROOPPY
    น่ารักครับ นักชิมนะ เป็นตาฮู้ดีแทะ อิอิ ผัดเผ็ดกะน่าอร่อย อิอิ กับแกล้ม ตั๊วะครับนั่นนะ อิอิ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ..เมนูนี่สุดยอดครับ...เข้ากับบรรยากาส..รูปภาพกะกลายเป็นกบไปเบิด...

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    กบกะกบอิหลีคักแหน่ ภาพตอนนี้กลายเป็นกบไปฮอดเครื่องปรุงน้อครับ

เอ๋าๆ จั่งใด๋กะขอให้เจริญอาหารเด้อท่านมั่วหน้าฮ้านครับ

หวังว่ารูปภาพคงจะเข้าสู่ภาวะปกติในเร็ววันเนาะครับ

ฮ่าๆๆ หน่ายกบ สองมื้อมานี้เต็มบ้านมหาแล้ว

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    อย่าลืมเมนูกบทอดนำเด้อครับ สิจองหนังมันดอก สิยกไปกินนำพ่อใหญ๋คำแสง

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    เบิงได้เห็นแล้วก็เป็นตาแซบดีเนาะจ้า แต่ว่าตอนนี่ หมอเพินบอให้ป้ากินกบ กินไก่ กินกุ้ง
    กินเอียน ปลาหมึก กินเนื้อวัว หน่อไม้ดอง โอ้ยสั่งบอให้กิน ก็มาสั่ง บอให้กินแต่แนวกินที่ป้ามักกินซังคุณหมอ แท้ๆเลย อิอิอิ

Tags for this Thread