หัวข้อ: วันหยุดยาว ไปล่องแพเมืองกาญจน์มาครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

มีรูปภาพประกอบ วันหยุดยาว ไปล่องแพเมืองกาญจน์มาครับ

สืบเนืองจากว่ามันเป็นวันหยุดยาวเลยมีเวลาว่างหลายมื้อ
    เลยนัดกันกับเพื่อนที่ทำงานใหม่ของบ่าวจย ไปเล่นน้ำเขื่อนศรี ที่เมืองกาญจน์ครับ

วันหยุดยาว ไปล่องแพเมืองกาญจน์มาครับ
    ตามมาเลยครัับ โดดขึ้นแพมาเลยเด้อ
    วันหยุดยาว ไปล่องแพเมืองกาญจน์มาครับ
    นี้เป็นผู้จัดการของผมเองครับพี่เก้ น่ารักนิสัยดีพร้อมเป็นกันเองมาก
    พี่นกคนเก่งนิสัยดีแฟนพี่เก้ครับ ภูมิใจนำเสนอแม่ครัวของแพมื้อนี้ฮ่าๆๆๆ
    สมาชิกที่ไปนำกัน กำลังจัดหาน้ำหาท่ามากินแก้กระหายเดินทางมาเหนื่อยๆวันหยุดยาว ไปล่องแพเมืองกาญจน์มาครับ

พ่อครัวแม่ครัวทั้งสามของแพนันทนาแห่งเมืองกาญจน์อิอิอิแนวกินมีตะแนวแซบๆครับ
    ออกไปแล้วครับ มุ่งหน้าสุ่เกาะกลางน้ำมองเห็นลิบนั่นละครับ
    ระหว่างที่รอแพเข้าเทียบหม่องจอด บนแพกะย่างเนื้อไปนำ สุกแล้วเอามาซอยพอดีคำกับแกล้มมือนนี้ครับ
    ฮอดแล้วครับหม่องจอดสำหรับมื้อนี้ ด่นๆได้ออกมาเล่นแนวนี้บ่อยากให้มันผ่านไปเร็วๆเลยครับ
    พรานเบ็ดมื้อนี้ครับ พี่เล็กกับเพื่อนปมเพื่อนที่ทำงานครับ จักสิได้บ่ดอกปลาผมบ่สนใจดอก
    ขอมาม่วน มากิน มาเที่ยวให้สมใจอยากก่อนเนาะครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

วันหยุดยาว ล่องแพเมืองกาญจน์ครับ

วันหยุดยาว ล่องแพเมืองกาญจน์ครับ
    และนี้คนบรรยายครับ แอบเท่ห์ บ่ค่อยมาภาพหลายปานได๋ส่วนมากสิถ่ายให้เขาครับ
    หย่างวนไปวนมาปานหนูติดกับดักเนาะครับ เหลี่ยวไปใสกะมีแต่น้ำอิอิอิ
    คุยหยังกันน้อครับพี่นก คึดยากบ้อว่าสิกินจั่งได๋285เฮาสิเบิ่ดเอามาเป็นลัง โซดาอีกสามถาด
    บ่าวรุตจ่มว่าฮ้อนหลายลงเล่นน้ำแล้วครับ คนตกปลามองตาเขียวเลยครับ
    ปลาอิหยังสิมาซะแ..กเบ็ด.ูฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    เป็นแพสองชั้นครับราคาบ่แพงดอก3500เองนะสามห้องนอนสองห้องน้ำ(บ่ได้ค่าโฆษณาดอกเด้อ)
    แต่อยากบอกพี่น้องบ้านมหาที่อยากสิไปพักผ่อนแบบนี้มั้งครับ
    ภาพเต็มๆสวยงามอิหลีครับสองชั้น พักได้สิบห้าคนเด้อครับแพนี้นะ
    เล่นน้ำปานเด็กน้อยแต่ละคนนะ อายุเพิ่นเลขสามทั้งนั่นฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

นี้กะกินบหยุดคือกัน แนวกินมันหลายครับ อุดมสมบูรณ์อิหลีพี่น้องมางวดนี้ฮ่าๆๆๆ
    มาเล่นน้ำนำบ่าวบ้อครับ เย็นดีอิหลีเด้อครับ
    อาบน้ำแปลงฟันรอไปกินน้ำชารอบดึก มื้อนั่นกว่าสิได้นอนตี1กว่าครับม่วนอิหลีพี่น้อง
    แล้วผมสิมาลงภาพต่อเด้อครับไปเบิ่งมวยก่อนมาพอดีอิอิอิ
    มาเพิ่มรูปให้ละเด้อครับบาดนี้ มื้อนี้เพิ่งสิว่างนำมาเบิ่งเด้อครับอิอิอิ
    ระหว่างรอปลามากินเบ็ดแต่กะเงียบ คนเลยกินจนเป็นแบบนี้ละครับฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆ
    สมชิกที่ไปนำกันครับบ่หลายปานได่ดอก สิบกว่าคนแค่นี้ละมันจั่งบ่ยากคเว่าเนาะ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวจัย; 22-02-2011 at 18:27.
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    บ่เอาปลามาฝากเอือดระวังเอือดบ่ให้วีซ่าเด้อ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    เป็นตานอนซำบายเนาะครับ คือสิเย็นเนาะยามกลางคืน มียุงบ่ล่ะบ่าวจัย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ kung สาวขอนแก่น
    บ้านหนองกุง ขอนแก่น
    ถ้ามีโอกาส กะอยากไปคือกันจ้า

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    เป็นตาม่วนเนาะจัย คือบ่ชวนแหน่
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    นึกถึงสมัยทำงานทำงานรองเท้า Reebok พี่ปุ้ยมักเที่ยวล่องแพ
    ถ้าจำได้น่าจะประมาณ 10 เที่ยวแล้วม๊างงง ม่วนเนาะบ่าวจัย
    ยิ่งไปช่วงหน้าหนาวสุดยอดนอนขดเทิงแพ ข้างๆเตาในครัว เอิ๊กสสส
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ริมฝั่งหนองคู
    เป็นตาม่วนน้อบ่าว หลอยไปเที่ยวเมืองกาญน์ บ่อได้โทรชวนอ้ายหนุ่มเมืองกาญน์บ้อน้อ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ...บ่ได้กินปลาย่อนจักโตเนาะ...บ่หมา...น..เลย แต่กะได้ความม่วน สนุกสนาน

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    ไปล่องแพ ตกเบ็ด แต่กินย่างเนื้อ มันแม่นอยู่บ่ค่ะอ้ายจัย

อยากไปแบบนี้ล่ะค่ะ ปีที่แล้วไปมาคือกัน แพสัญญารัก ว่าแม่นสิได้ไปชื่นชมธรรมชาติ สงบเงียบ ล่องไปตาม

แม่น้ำแคว ที่ไหนได้ เบิดแทค ดังสนั่น แข่งกัน สามสี่แพ น้องหลินผิดหวังอย่างคักเลย อยากไปแบบนี้

Tags for this Thread