หัวข้อ: ลำล่อง คนเอ๋ยคน(ฉบับสมบูรณ์) หนุ่มพนมไพร

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    สุดยอดครับอาจารย์ธนิตย์...ลูกคอสุ้มเสียง
    แหบใหญ่ควง(เสียงกว้าง)สังวาสนี่ลำล่องสารคราม
    เคยได้ฟังดนแล้วหละครับ...คณะเพชรส่องแสง...
    :l-:,1-:l-

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    สุดยอดอ้ายข้อย ม่วนหลาย
    พระเอกหมอลำ :l-

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    ขอบบุญ ขอบคุณพี่น้องบ้านมหาที่มาเป็นกำลังใจให้ ดีใจหลายครับ ม่วนหน่อย ม่วนหลาย กะซ่อยกันม่วนเนาะพี่น้อง ศิลปะอันดีงามของบ้านเฮา ขอบคุณอาจารย์ครูกลอนลำ อาจารย์เกษตร ขอบคุณอาจารย์นาวิน ที่เฮ็ดให้บ้านมหาเฮามีสีสรรขึ้นมาอีกทางหนึ่งครับ พี่น้อง
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คมคาย ครบุรี
    ขอปรบมือให้เลยคับผมอ้าย ม้วนขนาดเลยครับผม

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

มาคลิกเอาแฮงจ้า

คนเอ๊ยคน............โอ๊ย..คนเอ๊ยหม่วนหลาย..มาคลิกเอาแฮงจ้ามาคลิกเอาแฮงจ้ามาคลิกเอาแฮงจ้ามาคลิกเอาแฮงจ้ามาฟังบาดได๋สาวส่ำน้อยสิหอบสิ่นแหล่นนำพระเอกหมอลำบาดนั่น มาคลิกเอาแฮงจ้าเสียงพระเอกตัวจริงเสียงจริงไปไสกะเอาเงินไปมัดจำเจ้าภาพ อยากลำ พะนะ มาคลิกเอาแฮงจ้ายายมาเอาแฮงเด้อส่อยกันๆซุมเฮา ยายคลิ๊กๆๆ เบิ้ลๆๆๆโอ๊ยเมื่อย มาคลิกเอาแฮงจ้า มื่ออื่นสิมาคลิกใหม่จ้า
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    สุดยอดครับเสียงอ้ายธนิต............ฟังยามได๋กะมว่นๆๆๆๆ ครับ..........

เสียงดีสุดยอดครับ
    เสียดายความดีที่มีให้
    เสียดายหัวใจและเวลา
    เสียดายที่ที่โดนหลอกตลอดมา
    เสียดายคุณค่าความจริงใจ

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    อิพ่อข่อยลำม่วนคัก มาขอหอมจักบาดแน่เฒ่า55555555555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    ฟังแล้วกะฮอดตอนที่ไปกินข้าวกันเด้อ้าย....ม่วนครับม่วน....
    อ้ายเป็นใด๋แหน่น้อครับคือมิดแท่...ผมจั่งแม่นยากคัก ยากทั้งงาน ยากทั้งธุระส่วนโต...
    จั๊กว่ายามใด๋ สิได้สร่วงนำเพิ่น......

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    ลำมวนเน๊าะคับ อยากได่โตไห้ไปลำมื่องานบุญยุบ้านเด้ คับอ้าย

Tags for this Thread