หัวข้อ: ลำล่อง คนเอ๋ยคน(ฉบับสมบูรณ์) หนุ่มพนมไพร

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

ยายมาส่งกำลังใจให้พระเอกในดวงใจจ้า "คนพนมไพร"สู้ๆ
    ปล. 2กระทู้นี่ต้องอยู่ใกล้ๆเป็นแฝดกันเด้อยายจั่งสิอุ่นใจ (คนเอ๊ยคน กับ โทรมาหน่อยนะ) ไผชิดลงยายกะสิชิดขึ้นสะลันล่า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย nuzing; 28-02-2011 at 19:55.
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ พ่อใหญ่คำแสง
    เฮือนบ้าง เถียงนาบ้าง
    ม่วนหลายครับ งานดีมีคุณภาพ จากข้าวจี่อีกแล้วครับท่าน
    ขอให้ดังๆรวยๆเด้อครับ ทั้งศิลปินและทีมงานผลิต
    ซิได้ไปอาศัยยืมแหน่ ซั้นดอก...ฮิฮิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ใบไม้สีชมพู
    เพิ่งเคยฟังจ้า ม่วนจ้า คือได้ฟังหมอลำเลย

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ เชษ แฟมมิลี่แมน
    ยกโป้ แถมก้อย ครับ สุดยอดอัจฉริยะหมอลำแห่งยุค อ.คนพนมไพร

** ผมว่า ตั้งคณะหมอลำสาครับ สิได้แอ้มแป๋นำ 55555**

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

สำหรับซุ้มเสียงอ้ายธนิต ผมยอมรับแต่ได๋มา

แหบเสน่ห์ เหวยยยย

ได้ฟังเสียงสาวซ๋ำน้อยแล่นจกตากัน อยากเห็นโตเป็น ๆ

พ้อแล้วกะจกตากันอีก ว่าโอ๊ยยยย บ่อยากให้ภาพศิลปินติดตา พะนะ

แม่นบ่อ้ายยยย (แซวนำแน่เห็นว่ากะดาย คนเสียงดีเนาะ)

อย่าคิดนะว่าเธออยู่ในโลกนี้คนเดียว หนทางไม่เปลี่ยวขนาดนั้น ยิ้ม ๆ ไว้ซิก็อุปสรรคต้องฝ่าฟัน ยังไงเธอก็จะมีฉันคอยห่วงใย

สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    คือลำม่วนแท้หน๊อจ้า อ้าย มาเป็นกำลังใจให้จ้า ลำม่วนคัก :l-:l-
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    อ่านไปกะหัวไป จั่งแม่นมีควมสุขหลาย...ขอบคุณทุกแฮงใจครับ..พี่น้อง
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    หลอยฟังหลายเทื่อแล้ว แต่บ่ทันได้แสดงความซมเซย มื้อนี้โอกาสดี นั่งหลังบ้านเลยถือโอกาสก็อปเอามาเปิดฟังแข่นๆซะดอก ปีหน้า เสร็จภารกิจ เฮามาหย่าวกันเด้ออ้ายเด้อ
    วรรณคดีล้ำลำนำเอื้อนเอ่ย เขยภาษาพากษ์เว้าลาวพื้นกล่าวไกล

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

โอ๊ยฟังยามได๋กะหม่วน อยาก ออฟหมอลำเด๊
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ลุงเดฟ
    กรี้ดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆเสียงดีคัก

Tags for this Thread