หัวข้อ: ขอเชิญพี่น้อง ร่วมอวยพรวันเกิด(น้องเดฟ) ชายหล่ามาดามศรี นำกันเด้อจ้า

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

ขอเชิญพี่น้อง ร่วมอวยพรวันเกิด(น้องเดฟ) ชายหล่ามาดามศรี นำกันเด้อจ้า

ขอเชิญพี่น้องบ้านมหา ร่วมอวยพรวันคล้ายวันเกิดให้ น้องเดฟ ชายหล่ามาดามศรี นำกันเด้อจ้า

ขอเชิญพี่น้อง ร่วมอวยพรวันเกิด(น้องเดฟ) ชายหล่ามาดามศรี นำกันเด้อจ้าhbd:ขอเชิญพี่น้อง ร่วมอวยพรวันเกิด(น้องเดฟ) ชายหล่ามาดามศรี นำกันเด้อจ้าขอเชิญพี่น้อง ร่วมอวยพรวันเกิด(น้องเดฟ) ชายหล่ามาดามศรี นำกันเด้อจ้าขอเชิญพี่น้อง ร่วมอวยพรวันเกิด(น้องเดฟ) ชายหล่ามาดามศรี นำกันเด้อจ้า

เนื่องในวันคล้ายวันเกิดขอให้น้องเดฟ มีความสุข คิดหวังสิ่งไดสมปราถนาทุกประการ
    อย่าเจ็บ อย่าจนเด้อครับเด้อ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวผู้ฮ้าย; 02-03-2011 at 18:38.
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    สุขสันต์วันเกิดเด้อครับ น้องหล่า อย่าเจ็บ อย่าจน คิดหวังหยังกะขอให่สำเร็จ ทุกประการครับผม
    พัทยาบ่ไกลกันเนาะ ว่างๆ ไปเที่ยวพัทยาสิเอิ้นมาม่วนนำกันเนาะจ้า

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    สุขสันต์วันเกิดและวันผู้ให้กำเนิดนะครับ"ชายหล่า"

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

สุขสันต์วันเกิดจ้า

hbd: hbd: hbd:

คิดหวังสิ่งใดสมใจปรารถนา สุขภาพร่างกายแข็งแรง
    เจริญก้าวหน้าในหน้าที่การงาน ร่ำรวยๆๆ จ้า
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวทุ่งฝน
    สุขสันต์วันคล้ายวันเกิดเด้อจ้า ขอให้มีความสุขหลายๆ หมานๆแนวอยากหมานกะดาย คิคิ
    สุขภาพร่างกายแข็งแรง ร่ำรวย เงิน ทอง ของมีค่า สรุปว่าขอให้มีตะสิ่งดีๆในชีวิตเด้อจ้า ฮิ้วว

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    ขอให้มีความสุขหลายๆเด้อครับ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    ฮ่วยๆๆ วันเกิดซายหล่ามาดามศรี ว่ะติ ฮ่วย เจ้าโตบ่แม่นไปหาเมาเกียกขี้ตมทางได่แล้วบ่ 5555

ขอให้เจ้า จง แข็ง ใหญ่ ยาว มีอายุ วรรณะ สุขะ พละ แข็งแรงสมบูรณ์พูลผล ปรารถนาได้ดั่งใจหวัง เด้อ

อย่าลืมบักหอยกับบักหุ่งเด้อแนวสั่งนั้นน่ะ กินตะมาม่ามาโดน ย่านอ้วน 55

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    ศรี ๆ (ฮ่วยคือเอิ้นหาอ้ายศรีล่ะบาดนี่) มื่อนี่วันเกิดอ้ายเดฟ

ม่วน ๆ โชค ๆ หมาน ๆ เด้อค่ะอ้าย อย่าเต้นหน้าฮ้านหลาย เป็นห่วงค่ะ

ย่านเป็นโรคกระดูกเสื่อม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ นักรบหัวใจ

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=f0ujJRQEU2A&feature=player_embedded

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=eF4myKddp0Q&feature=related

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=UIGVHy0CWnQ&feature=related

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=V1kjvjSIcwU&feature=related

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    HBD คับเดฟ ขอให้บักหล่ามีความสุขสมหวังคับผม
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว