หัวข้อ: ห่างหายชั่วคราว ถึง 9 พฤษภา

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ฮักณ.ทุ่งใหญ่
    ขออนุโมทนาสาบุญนำครับคุณยาย ขอผลบุญนี้จงส่งเสริมครอบครัวคุณยายให่มีแต่ความสุขตลอดไปเด้อครับ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    ธุจ้า อนุโมทนาบุญนำจ้า คุณยายจ๋า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    ออยยยยยยยยยยยยย คึดฮอดยายนู๋ซิงเดอจ้าเดอ เขียนกลอนลาแบบอาลัยเลยเนาะยาย เตรียมงานแล้ว บวชแล้ว กะสิปรนนิบัติ(เป็นแม่ออกค้ำ)จนฮอดมื้อพระลาสิกขา พู้นตี้นอจ้า
    ป้าแดงว่าเอาแลปท็อปกับแอร์การ์ดไปนำ กลางคืนกะนั่งคลิกเพลงให้ลูกสาวกะสิได้ยุนา อิอิ
    สิได้บ่อต้องลาจากหมู่พี่น้องโดนซั่นดอกจ้าาาาาา จังได๋ จังได๋ กะขออโหสิกรรมให้ผุสิบวช
    และขออนุโมทนานำคุณยายและครอบครัวนำเดอจ้า รอจนกว่าเธอจะกลับมา พะนะ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

สาธุ ขออนุโมทนาบุญนำจ้า

ธุจ้าสาธุ หลานขออนุโมทนาสาธุบุญนำจ้าคุณยาย ขอให้เดินทางปลอดภัยทั้งไปและกลับเด้อจ้า
    ดีใจนำคุณยายจ้า อยากไปถือหมอนเด้เนาะ อิอิ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    บวชมื่อใด๋ละครับยาย งดเงินช่วยยกยอดไปงานแต่งพะนะ สิแต่งอีกอยู่ตี๊ยาย 55555

ฝากคิดฮอดน้องแนนแนเด้อยาย 5555 กรี๊ด ๆ ๆ ๆ ฮิ้วววว....ขอให้ภารกิจสำเร็จครับยาย

จั่งพ้อกันครับผมธุจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    ธุจ้า ธุจ้า ธุจ้า ขออนุโมทนาสาธุนำเด้อค่ะ คุณยายหนู

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    อนุโมทนาบุญ ด้วยครับคุณยาย :,1-:,1-

ขออนุโมทนาบุญนำเด้อจ้าคุณยาย...สาธุ สาธุ สาธุ

คึดฮอดคุณยายเสมอหละจ้า...แล้วพ้อกัน ไปอุดรฯเด้อจ้ายายสิพาไปสาปลา อิอิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวทุ่งฝน
    อนุโมทนาสาธุนำเด้อจ้า มีลูกชายบวชให้ เป็นบุญเป็นกุศลหลาย ตากับยายคือสิมีความสุขหลายน้อจ้า

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ขอร่วมอนุโมทนาบุญกับคุณยายนำครับ ... ขอให้บุญกุศลที่ได้จากการได้บวชลูกชาย
    ส่งผลให้คุณยาย-คุณตาและครอบครัวให้มีความสุขหลายๆยิ่งๆขึ้นไปนะครับ

ปอลอ. บ่แจ้งแหล่งที่พิกัดคนพันธ์เลาะไปแห่นาค ไปเอาบุญนำแน่บ้อครับคุณยาย

Tags for this Thread