หัวข้อ: ส่งข่าว หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน จากจังหวัดสุราษฎร์ธานีจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    กะวายุจักเพิ่นหายโตไปทางได๋ตั้งแท้ไปโผล่แถวสุราษฏร์ฯพุ้นตั้วนี่...จังได๋กะฟ่าวส่งข่าวน้องนุงอีกแนเด้อ คิดฮอดอ้ายเหงาคือเก่านั่นล่ะจังได๋กะเบิ่งแงงเจ้าของแล้วกะลูกเมียดีๆเด้อจ้า...ขอบคุณเอื้อยขามป้อมหลายๆจ้าที่ส่งข่าว

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ผู้เฒ่าสมุย
    :l-บ่ฮู้จักเพิ่นดอกครับแนวผู้ข้าเข้ามาใหม่ แต่จั่งใด๋กะยุใกล้กันเน๊าะครับคนบ้านเดียวกันอีก..จั่งใด๋กะค้าขายรํ่ารวยเด้อครับ...ป.ล....อันนางแบบกินหมดจักถุงละโรตีนั้นแมะ...
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ผู้เฒ่าสมุย; 09-03-2011 at 19:54. เหตุผล: คำผิด

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    พี...อ้ายฮู้ข่าวแล้วกะดีใจ ฮักคึดฮอดคือเก่าเด้อน้อง ให้กำลังใจเด้อหล่า ขั่นแม่นอยู่แถว กทม. กะสิไปอุดหนุนดู๋ๆ กลับ 101 บ้านเฮาสาน้องไปอยูเกาหลี กะโดนพอแฮงแล้ว คึดฮอดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ ขอบคุณน้องสาวหล่า "ขามป้อม" หลายเด้อที่ซาวหาอ้ายซายจนผ้อกันเฮ็ดให้หมู่เฮาฮู้ควมเป็นไปของไทบ้านมหาเฮา
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

ขอบคุณสำหรับรายงานข่าวจ้าขามป้อม
    สำพอเงียบหายไปน้อจ้าอ้ายพี บาดได๋วางไมค์ไปขายโรตี่สายไหมน้ออ้าย
    ร่ำๆรวยๆเด้อจ้าอ้าย
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    ฮ่วยยยยยยยยยยยยยยย ว่าแต่คะเจ้าเว่าเล่น อะหลีบ่อเนี่ย คืนหนึ่งก่อนหน้านี่ รายการดีเจพลจัด กะมีพี่น้องมารายงานข่าว ว่าหนุ่มพีขายโรตียุสราษฏร์ ป้ากะหัวขวัญอย่างคักเลยจ่า ว่ามันเป็นเรื่องเหลือเชื่อที่ หนุ่มพีศรีแมนยูสิเฮ็ดจั่งซั่น เพิ่นกะเคยว่าแต่โดนพู้นนน เพิ่นสิมาแต่งงานเปิดร้านขายของชำ ฮ่วยคือพลิกผันไปฮอดปักษ์ใต้นอพีเอย จังได๋กะคึดฮอดเสียงเพลงคือเก่าเดอจ้า
    สิบสี่พฤษภาคมมาโชว์โตโชว์เสียงแหน่เดอจ้า ป้าแดงถ่าาาาาาาาาาาาาาาาาฟังยุจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 11-03-2011 at 01:01. เหตุผล: แก้ 14 ก.พ.เป็น 14 พ.ค.ครับ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮ่วย คือหายเงียบมิดจั๊ดแถะล่ะ ได้ยินแต่ว่าสิกลับมาอยู่บ้าน หลังจากนั้นกะบ่ฮู้ข่าวอีกเลย

ไปสุราษฎร์อ้อมไปทางใด๋น้อ คือผ่านกรุงเทพฯ อยู่ คือบ่อิ๊ บ่ แอ๊ะ แนเห็นว่ากะดาย

เว่ามาแล้วมัน..น้อย ๆ ใจ ..5555
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 11-03-2011 at 07:19.

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    เอาใจซอยครับขอให้ขายดีเหมือนเทน้ำเทท่าครับ ขอบคุณขามป้อมที่รายงานให้ทราบครับ
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    ขอบคุณพี่ขามป้อมค่ะสำหรับการติดตามถามข่าวคราว ของพี่น้องบ้านมหาเฮา

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    สายไหมให้เอื้อยจักถุงแน่น้องพี ขามป้อมเอามาฝากเอื้อยกะได้เด้อจ้า เห็นน้องชายแบบนี้ก็ดีใจนำ สมเพิ่นว่าเนาะ กลับมาสิสละโสดเพิ่นว่า 555555 ตอนนี้ กะปั้นเป็น คนแล้วน้องชายข่อย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ไผ่หวาน
    บล็อก
    14
    พอเพิ่นเงียบ ๆหละเนาะ
    ร้านแรกที่อยู่หน้าอนามัย เป็นของพี่นางจ้า ส่วนของอ้ายพี ร้านที่สองอยู่ป่ายางเด้อจ้าชาย อิอิ (กะคือเจ้าของเดียวกันหละเนาะ อิอิ...)

Tags for this Thread