หัวข้อ: ..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

ยากแต่นำขุดมันมาเหิงเติบขุดแล้วล่ะเด้อค่ะ

เตรียมไฮ่ไว้ปลูกอีกยามเดือน 6 ตั่วค่ะบาดนี่

มื่อวานชวนเฒ่าแม่ฝ่าแดดออกท่งเบิ่งไฮ่เบิ่งนา

มีบรรยากาศยามแล้ง ๆ มาฝากค่ะ

..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

ขุดมันออกแล้วแปนเอิดเติดแล้งคักแหน่ค่ะ ไผ๋น้อสิมาปลูกซ่อยน้อ....อิอิ

ร่องรอยการหาเขียดอีโม้ค่ะ ดินแตกเขิบ เขียดอีโม้เข้าไปซ้นอยู่ไง่ออกมาเต้นด่ง ๆ ไล่คุบจนวินค่ะ

ท่ามกลางความแห้งแล้งยังมีสิ่งสวยงามซุกซ่อนอยู่ค่ะ ดอกหยังกะบ่ฮู้ค่ะ ฮู้แต่ว่างามดี

ค่าแต่ไปเลาะนาดง กลับออกมานาท่ง ลูกสาวพาลูก ๆ ออกมาหย่างยาบ ๆ อยู่

ฮ่วย !!!! แม่นเจ้า ลักเล่นบ่าว ลักไข่ไว้ไสแม่คือบ่เห็น เห็นอีกเทื่อ พาลูกหย่างแล้ว

..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)......เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)......เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

บ่ได้แม่นผู้เดียวเด้อค่ะ พร้อมกันสองนางเลย ค่ะ

นางนี้มีหลานให้ 6 แล้วสิมีฮ้างฮังจักหน่วยน้อ...แล้วไปลักไข่ไว้ใสหาตั่วค่ะบาดนี่

ผู้บ่าวซุมนี้ล่ะค่ะ เฮ็ดหยังบ่ฮู้จักรับผิดชอบ เฉยปาน....เป็ด....เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เขมราฐ; 14-03-2011 at 13:11.

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    เขียดอีโม้นิ มันหน้าตาเป็นแบบใด๋น้อจ้า....

บ่ได้แกล้งบ่รู้จั๊กดอกเด้อจ้า แต่ทางบ้านอาจสิเอิ้นบ่คือกัน สาวเขมราฐคือบ่เอารูปมาลงให้เบิ่งแนจ้า...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ Thadjunior

โตนี่ล่ะ บ้านสาวมุกเอิ้นหยัง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวทุ่งฝน
    แนะ ฝนละนำมาเบิ่งลูกน้อยเพิ่น ได้ข่าวกะฟ่าวนำมาหยอกเลย คิคิ บรรยากาศท้องทุ่ง เบิ่งแล้วคิดฮอดมาดามจ้า แง้ๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว
    เบิ่งท่งแล้ว เป็นตาฮ้อนอยู่เนาะครับน้องหลิน ทางเมืองอุบลฯ...
    ลูกน้อยกำลังเป็นตาฮักเนาะ เป็ดเทศ แผ่ลูกเร็วครับ...
    สาวมุกครับ เขียดอี่โม่ เบิ่งคล้ายกับกบโตน้อย ๆ นั่นล่ะครับ...

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ ธีระปลัด
    บล็อก
    8
    เขียดโม่....................โตมันใหญ่ปานกบผุ้นแล้ว เว้ามาอยากกินทอดเขียด

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ฮ่าๆๆ หึย ...... เว่าเป็นเนาะหลินเนาะ ทางนี่ละนำอ่าน

ว่าแต่ได้บ่ละใข่ฮ่างฮังแมะ คิดต่อยุเด้ฮ่าๆ ของบ้านนอกเฮามันใข่ฮ่างฮังของแท้ เห็นๆดอกหากแซบๆ

ใข่ฮ่างฮังแถวปั๊มฮ่างจักเป็นได๋ บ่เหม็น บ่แซบ แต่บ่เหลือ ฮ่าๆๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆๆ โอ้ยน่อ น้องสาวขะน้อยกะดาย.. จะแม่นเพิ่นลูกหลานดกเนาะ.. ผุบ่าวหลายตะหน่ายเนาะลูกสาวเพิ่นกะดาย.. ตะฮักเด้ล่ะ เป็นตาปิ้งแซบหว๋า..
    มองต่าง..อย่างปลง

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ฮ่าๆๆๆ โอนดีใจเมิดว่าแม่นสิได้เป็นป้า อิอิ ขอหลานนน้อยมาปิ้งจักโน่เด้อหล่า เลี้ยงไว่ถ้าอีกจักน่อยแนเด้อ 5555+
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    โอ๊ยเนาะฮึ มีลูกหลายแท้ จั่งใด๋สิเลี้ยงไหวละน้องเขมฯ ฮ่าๆๆ

Tags for this Thread