หัวข้อ: ..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

ยากแต่นำขุดมันมาเหิงเติบขุดแล้วล่ะเด้อค่ะ

เตรียมไฮ่ไว้ปลูกอีกยามเดือน 6 ตั่วค่ะบาดนี่

มื่อวานชวนเฒ่าแม่ฝ่าแดดออกท่งเบิ่งไฮ่เบิ่งนา

มีบรรยากาศยามแล้ง ๆ มาฝากค่ะ

..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

ขุดมันออกแล้วแปนเอิดเติดแล้งคักแหน่ค่ะ ไผ๋น้อสิมาปลูกซ่อยน้อ....อิอิ

ร่องรอยการหาเขียดอีโม้ค่ะ ดินแตกเขิบ เขียดอีโม้เข้าไปซ้นอยู่ไง่ออกมาเต้นด่ง ๆ ไล่คุบจนวินค่ะ

ท่ามกลางความแห้งแล้งยังมีสิ่งสวยงามซุกซ่อนอยู่ค่ะ ดอกหยังกะบ่ฮู้ค่ะ ฮู้แต่ว่างามดี

ค่าแต่ไปเลาะนาดง กลับออกมานาท่ง ลูกสาวพาลูก ๆ ออกมาหย่างยาบ ๆ อยู่

ฮ่วย !!!! แม่นเจ้า ลักเล่นบ่าว ลักไข่ไว้ไสแม่คือบ่เห็น เห็นอีกเทื่อ พาลูกหย่างแล้ว

..เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)......เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)......เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....

บ่ได้แม่นผู้เดียวเด้อค่ะ พร้อมกันสองนางเลย ค่ะ

นางนี้มีหลานให้ 6 แล้วสิมีฮ้างฮังจักหน่วยน้อ...แล้วไปลักไข่ไว้ใสหาตั่วค่ะบาดนี่

ผู้บ่าวซุมนี้ล่ะค่ะ เฮ็ดหยังบ่ฮู้จักรับผิดชอบ เฉยปาน....เป็ด....เขมราฐได้ลูกน้อย..(อิอิ)....
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เขมราฐ; 14-03-2011 at 13:11.

Tags for this Thread