หัวข้อ: ดีเจขามป้อม และพี่น้องบ้ามมหาทางภาคใต้ ส่งเสียงแหน่จ้าเป็นห่วง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

ดีเจขามป้อม และพี่น้องบ้ามมหาทางภาคใต้ ส่งเสียงแหน่จ้าเป็นห่วง

นั่งเบิ่งข่าวไปกะอดคึดฮอดพี่น้องบ่ได้ครับ

ส่งข่าวแหน่ผุได๋อยู่ทางพุ้น ซำบายดีบ่น้อ

ขามป้อมลูกศิษย์ที่รัก อย่าสุไปนอนเล่นริมเลเด้อ

พี่น้องเอื้อยอ้ายสุคน ขอให้คุณพระคุ้มครอง ตลอดปลอดภัยเด้อจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่วย ดีเจขามป้อมส่งเสียงแล้ว กะส่อยยกมือคนข้างๆให้เห็นนำแน๊เด้อน้องเด้อ งอยขอนทันบ่น้อเสี่ยวขะน้อย.. ฮ่าๆๆๆ เป็นห่วงพี่น้องทางใต้สุคนเด้อจ้า อ้ายศรีนำหมู่นั่น.. รักษาตัวรอดเป็นยอดดี อยู่ด้วยสติพร้อมเตรียมรับกับปัญหาเนาะค่ะ สู้ๆพี่น้อง
    มองต่าง..อย่างปลง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ กะแยงนา
    บล็อก
    2

หยับๆ เอากันเด้อจ้า ให้คุณพระรักษาซุคน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ Thadjunior
    ซอยหยังบ่ได้ ขอเอาใจซอยกะแล่วกันเด้อครับ ขอให่ปลอดภัยกันซูคน

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

พบปะพูดคุย ยกมือฉายไฟแล้วเด้อจ้าท่านอาจารย์

มาค่ะอาจารย์ ยกแล้วจ้ามายกเทิงสองมือเลย(ตามคำสั่งเอื้อยมิกจ้า อิอิ)พี่น้องทางเกาะสมุยปลอดภัยกันดีซู๋คนจ้า โทรหากันเอาจ้าน้ำลัดทางเบิดไปหากันบ่ได้
    :*-:*-:*-

ขอบคุณท่านอาจารย์และพี่น้องทุกท่านเด้อจ้าที่เป็นห่วงพี่น้องทางเกาะสมุยเฮา

เบิ่งภาพบรรยากาศได้จากกระทู้นี้จ้าพี่น้อง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    โอ๊ย ส่วงใจนำซุคนเด้อจ้าเด้อ ขอให้พายุหนีหายไปไวๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    อ้ายศรีสะท้านทางกะปางเป็นได๋น้อครับ คือสิบ่หนักคือทางทุ่งสงน้อครับ ส่งเสียงแหน่เด้อครับอ้าย

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ครับผมคือจั่งว่าซ่อยหยังบ่ได้ กะได้แต่ส่งกำลังใจ และความห่วงใยไปหาพี่น้องสุคนเนาะครับผม
    ขอให้ทุกคนอยู่รอดปลอดภัยเด้อครับเด้อ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ผู้เฒ่าสมุย
    มารายงานโตคับ...ทางพี้บ่น่าเปงห่วงปานใด๋เพราะว่ามีห่วงยางส่วนโต...เกาะยุแอวตลอด...เฮ็ดจั่งใด๋กะบ่มีทางหลุดเสียคับ+555555555:l-นํ้าท่วมมาลอยได้ทันที+55:l-

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    โทรคุยแล้วครับมื่อวาน ยังสบายดีอยู่ครับ ถ้าท่วมเกาะสมุยกะบ่มีหม่องอยู่แล้วครับพี่น้องครับ

แต่สิออกไปไสบ่ได้นี่แหล่วคือประเด็นสำคัญ

อ้างถึง : ฮ่วย ดีเจขามป้อมส่งเสียงแล้ว กะส่อยยกมือคนข้างๆให้เห็นนำแน๊เด้อน้องเด้อ งอยขอนทันบ่น้อเสี่ยวขะน้อย

แมนเสี่ยวคนใด๋อีกน้อบาดเนี่ย แนมไปคือบ่เห็นไผจักคนหือ หรือว่าหลบอยู่ในห้องน้ำบ่ >>> ฮ่า ๆ ๆ