หัวข้อ: รายงานสถานการณ์น้ำท่วมจากเกาะสมุยจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มวีระ
    .........ขอเป็นกำลังใจให้ครับ ขอให้ดุแลสุขภาพนำเด้อ.....
    ......... ขอให้ผ่านพ้นไปด้วยดีทุกๆๆอย่างครับ.........
    ........ เห็นภาพแล้วฮู้สึกเห็นใจหลายๆๆ...ครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวกุดชุม
    บล็อก
    3
    สู้ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆน้องขาม ยโส พอมีเข้ากิน จั่งได๋กะส่งแรงใจส่อย:,1-:,1-:,1-

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ก้อมาเป็นกำลังใจและเอาใจซ่อย พี่น้องที่อยู่ทางภาคใต้ของเฮาเนาะครับ ขอให้ทุกคนอยู่รอดปลอดภัย ให้เหตการณ์นี้ผ่านไปได้ด้วยดีเด้อครับผม

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    น่าเป็นห่วงเนาะค่ะเรื่องแนวอยู่แนวกินเรื่องความปลอดภัยพ้อม
    ปลาแดกอยู่ในไหนั้นสิได้ฤกษ์เปิดไหไวๆนี่แล้วล่ะเบิ่งซง....ข้าว
    สารกะคาดว่าสิพอประทังไปได้หลายมื้อเติบ...แต่ว่าอย่าสะลืมยกฮูดังไว้
    สูงๆเด้อยามน้ำมานั่นน่ะ...กะเว้ากะว่ากันไปพอให้คลายเครียดจักน่อย
    จั่งได๋ๆกะเป็นห่วงเป็นใยเด้อค่ะพี่น้องบ้านเฮาทุกๆคน สู้ๆจ้า ขอให้ฝนเอี้ยน
    ไวๆเด้อค่ะ แมวน้อย/กับผู้เลี้ยงแมว/น้องนก/และทุกๆคนค่ะ สู้ๆๆจ้า
    :l-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ผู้เฒ่าสมุย
    มารายงานโตก่อน...นํ้าทันท่วมดังเด้อทางพี้..:l-..ยังพอหายใจได้ยุคับ..และขอขอบคุณพี่น้องทุกคนคับที่เปงห่วง..กะคือขามป้อมรายงานละคับ..ลำบากนิดหน่อยกะอดเอาเน๊าะคับ...ปล..ทั้งฝนตกทั้งนํ้าบ่ไหล..ขิ้ค้านไปซ่อมท่อขาดเด้บาดนี้:l-:l-:l-

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    เอาใจซ่อยเด้อน้องหล่าขามป้อมและพี่น้องบ้านมหาเฮาที่อยู่ทางภาคใต้ทุกคนจ้า ขอไห้ฝนหยุดตกน้ำลดไวๆๆจ้า

เป็นอีกหนึ่งกำลังใจให้จ้า จังได๋ก็ดูแลสุขภาพนำเด้อจ้า
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ สาวชัย
    รายงานจากฝั่งอันดามันเกาะพีพีจ้า ทางนี้น้ำบ่ท่วมจ้าไหลลงทะเลเบิด หม่องเฮ็ดงานกะจื้นยุจ้า ไคแนไฟบ่ดับพอได้ส่งข่าวพี่น้องนี่ล่ะจ้า วั่งบ่ายขี่จักรยานไปตลาด บางร้านกะปิดเพราะบ่มีของขายเพราะว่าของส่วนใหญ่นำเข้าจากกระบี่กับภูเก็ตแต่ว่าเรือแล่นบ่ได้ของเลยเบิด ยังแต่ผลไม้ที่ค้างมาแต่อาทิตย์ที่แล้ว ของสดของใหม่เอามาลงได้บ่ดนคนกะไปยาดกันซื้อจ้า กะได้แต่หวังว่าสถานการณ์สิดีขึ้นเร็วๆนี้เนาะจ้า

จบข่าว
    สาวชัยรายงาน ธุจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวสุ
    ดูแลตัวเองเด้อจ้าเป็นห่วง

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ขอให้สถานะการณ์น้ำป่าไหลหลาก ลดลงไวๆเด้อจ้า สงสารเนาะน้ำท่วมลำบากอีหลี
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

Tags for this Thread