หัวข้อ: ความเจ็บความเป็นหรือบ่อสบาย

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy

ความเจ็บความเป็นหรือบ่อสบาย

ตั้งแต่ตัวข้าน้อยเองประสบเหตุจนกระดูกแตกตัวผมเองรู้สึกทรมานอย่างบ่อเคยเป็น แต่ยังดีครับที่มีแม่บ้านคอยเอาใจใส่ครับ...สาวใด๋ที่ว่างามไหนเลยสิสู้แม่บ้านเฮาครับ ..........คนเฮาแมนสิมีเงินล้นธนาคาร มันสิบ่อมีความสุขเลยครับถ้าเฮาร่างกายบ่อแข็งแรง คือพระท่านว่าความบ่อมีโรคเป็นลาภอันประเสริฐ แต่ที่เว่ามายังบ่อปลงเด้อครับ ยากนำเงินคือเก่าความเจ็บความเป็นหรือบ่อสบายความเจ็บความเป็นหรือบ่อสบายความเจ็บความเป็นหรือบ่อสบาย สุดท้ายนี่ข้าน้อยเองกะขอบคุณเวปบ้านมหาเด้อครับที่ให้เขียนมาเว่าออกไป(ขอบคุณ):l-:l-:l-

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5
    เซาเร็วๆเด้อจ้าพ่อน้องมิว พี่น้องหน้าฮ้านกะคึดฮอดอยู่เด้อจ้า
    อันเห็นนำอยู่ดอกอันที่เจ้าว่าหั่นน่ะ ตะอ้ายสาธิตเลากะยังพาว่า
    "เงินผู้อื่นกะบ่ท่อเงินบาทเฮา สวยแฟนเขากะบ่ท่อสวยแฟนอ้าย" หั่นเด้:l-

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    กะแม่นมีกันและกะนนั่นละได้เบิ่งแยงกันยามเจ็บป่วยนั่นนะ อะสิอยากหาหลายอั่นกิ๊ก กั๊กนั่นนะ มันบ่ได้มาหัวซาเจ้าดอกยามเจ็บยามไข้นั่นนะ
    เอ้าจั่งได๋กะขอให้หายวันหายคืน กลับมาพ้อหน้าเจอตากันอีกคือเก่าเด้อไวๆ ครับเด้อ