หัวข้อ: ทวงสัญญาใจ - ตูมตาม The Star7

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8

ทวงสัญญาใจ - ตูมตาม The Star7

เพลงแนวอีสาน ทำนองดี เนื้อหาเพราะ เชียร์คนอีสานบ้านเฮาเด้อ...

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=mULwX6fNJ3Q

ปกติบ่ค่อยได้เบิ่งทีวีรายการนี้ดอกคับ แต่มีกระแสเว้าถึงเพลงนี้หลายกะเลยเอาเพลงมาฝาก ตอนที่ เผิ่น ร้องเพลงที่แม่เผิ่นแต่งไว้ จั่งได๋ อย่าลืมเชียร์คนอีสานบ้านเฮาเด้อ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    55555555 ตอนแรก คิดว่า ตูมตาม (อ้ายดุลย์) บ้านมหา ซะอีก อิอิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    พ่วนนะพี่แมกกี้ เหอๆๆ เลาสื่อตูมตามติ้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ดอกมันปลา
    นำมาเชียร์ตูมตามจ้า.....คนบ้านเฮาทั้งหล่อทั้งเสียงดีน้อจ้า
    เป้นคนมีความสามารถทั้งยังบ่ลืมถิ่นกำเนิดกะของจ้า

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=V-E5dTqOrrQ

เพิ่มเติมให้ครับ มินิคอนเสริต เชียร์คนอิสานด้วยกัน

เก่งมาก ร้องเพราะมาก แนวลูกทุ่งโฟล์ค

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=gD46qS1a2qk
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พงศ์น้อย ส กสิน; 27-04-2011 at 18:54.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    เชียร์ๆๆค่ะ อยากให้พี่น้องเฮาส่อยโทรไปเชียร์ให้กำลังใจน้องแกแน่ะเด้อค่า สิได่เป็นตัวแทนเป็นเสียงของคนบ้านเฮาหลายๆ เป็นโอกาสดีของไทอิสานบ้านเฮาที่สิส่อยกันแสดงศักยภาพเนาะจ้า..ฝากส่อยกันเชียร์น่ะเด้อพี่น้อง พวกเฮากดกันคนละเทื่อท่อนั่น รับรอง ว่าไทอิสานเฮา...จงเจริญค่ะ... :l-
    มองต่าง..อย่างปลง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวพันธ์คนเดิม
    สนับสนุนครับ จั่งได๋กะซ่อยกันเชียร์น้อครับ เชียร์อย่างเดียวบ่ได้ ต้องส่ง SMS พร้อม อิอิ แต่เลากถือว่ามาได้ไกลเติบน้อ จนมาถึง 2 คนสุดท้ายได้

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City
    เชียร์ซิววี่ครับ ....
    แต่เพลงนี้ก็เพราะจริงๆ แหละ

บล็อก
    8
    ชิลวี่ ตกรอบไปดนแล้วตัวะ อ้าย อิอิ ตอนนี้เหลือ แค่ตูมตาม กับ นท เชียร์คนอีสานบ้านเฮาดีกัว เนาะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวพันธ์คนเดิม
    .........................แม่น........................

Tags for this Thread