หัวข้อ: สุดยอดวิธีการหานกคุ่ม

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองกุงศรี

เรื่องฮิตน่าอ่าน สุดยอดวิธีการหานกคุ่ม

ภาพต่อไปนี่ 18 + ครับ

สุดยอดวิธีการหานกคุ่ม

ได้เวลาอันสมควรแล่วสำหรับภาระกิจอันยิ่งใหญ่สำหรับกระบวนการล่านกคุ่ม
    หยุดเสาร์อาทิตย์กะเลยชวนทิดหำกับตาหนวดขายไก่ย่าง
    ออกหาล่านกมากินแลงตาหนวดเสื้อสีแดงครับบ้านอยู่นครสวรรค์

ส่วนคนใส่หมวกเวียดนามคือทิดหำบ้านอยู่นครพนมส่วนข่อยอยู่กาฬสินธุ์ครับใส่แว่น

นี่คือวิธีการใส่ซิงครับขั้นตอนกะตามภาพครับ

ละนี่กะคือนกคุ้มติดซิงครับ

ผมซี่เป้าหั้ยเบิ่งครับ--หลายเลยครับ

ทิดหำโชว์ครับ

ตาหนวดเมาครับบ่ได้ยิงอียังดอกทำทาซือ

โตนี่ติดซิงแล่วกะบินครับสุดยอดอีหลี

ได้มาแล่วทิดหำกะเลยจัดการถอนขนขอจบแค่นี่ก่อนเด้อครับติดตามตอนต่อไปเด้อครับเดี๋ยวเอามาฝาก:l-:l-:l-:*-
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ติ๊กต็อค; 27-02-2012 at 22:05. เหตุผล: แก้ไข link ให้ใหม่จ้า----

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์
    บ่มีรูปจักรูปเลยครับ ลองใหม่ครับเอาใจช่วย อยากเบิ่งยูครับ "ควมพยายามยูหม่องได๋ ควมสำเร็จยูหม่องฮั่น" :*- :*-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    เอ๋า รูปมีแต่งามๆ หลบมาเบิ่งใหม่เดอจ้า คนภูค่าวจ๋าาาาาาาาาาาา

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ครูคอมจำเป็น
    ขอนแก่น&จันทบุรี
    เสร็จแล้วให้ชิมนำแหน่เด้อครับ บ่ได้กินโดนแล้วจนสิลืมรดชาดแล้วล่ะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    บ่ต้องฟักก้านก้วยใส่เด้อเดี๋ยวสิลืมฟักนกใส่ กินลาบแล้วผัดสิถามกันว่าไผ
    เอานกคุ่มใส่จานมาวางไว้หั่นอีก...ดูถั๊ว ดูถั๊ว เพิ่นกินลาบก้านก้วย

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    แต่ก่อนอัดเทปไว้แล้วเอาไปเปิดเอาใบไม้ปิดเทปไว้ เฮ็ดทางให้นกคุ้มหย่างมาหาเสียงเทป เอาซิงดักไว้ ได้เทือละ 8 โตพุ่นแหล่วครับ เอามาลาบแซบคัก ลาบนกขุ่ม

Banned

บล็อก
    4
    เห็นนกแล้วคึดพ้อ สมัยเป็นเด็กน้อย..พ่อเป็นนักล่านกประจำหมู่บ้าน จนนกแถวนั้นดับแนวเหมิด ล่ามาเป็นอาหารให้เป็นอาหารลูกๆทุกเซ้าและทุกวันหยุด แต่ใช้ปืนยิง บางมื่อได้หาบพายเซเข้าบ้าน มีซุแนวนก แปลกกะมีกา แฮ้ง นกเค้าแมว แล้วกะนกกะซุมหัวล้าน เพิ่นเอิ้น บ่อแน่ใจวาอันเดียวกับแฮ้งบ่อ กินแต่นกซุมื่อจนหน่าซิเป็นนก อิอิ มักกินนกเขาเนื้อหลายเนื้อแน่น แซ่บ ๆ ส่วนกา แฮ้ง นกเค้าแมว นกกระยาง เพิ่นมักเอาให่เพื่อนบ้านลาบสู่กิน อิอิ...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์
    มาเปิดเบิ่งเถี่ยวนี่ มาแล้วตั๊วะนี่รูป สุดยอดเลยครับหลายเป็นฮ้ายเนาะนกคุ่มทางนี่...

ของแมน เป็นฅนเมียงกะสินธุ์(คือมาหากินไกลคักแท่)พอหานกคุ่มเก่งหละเนาะ ลุงยูบ้านผมกะเป็นฮ้ายประเภทต่อนกคุ่มมักหลายเหมิดมื้อบ่กินเข่ากะได่
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ฅนภูค่าว; 28-02-2012 at 11:29. เหตุผล: แก้ไขคำผิด

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองกุงศรี
    ข่อยเฮ็ดงานอยู่ชลบุรีนิคม อมตะซิติ้ ครับที่นี่นกเยอะมากๆครับเดี๋ยวเอารูปมาฝากให้เบิงอีก

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวแอ็ด
    กะเคยได่หลายเทือครับมื่อได๋ได่โตเดียวกะลาบใส่ก่านกล้วย สวนมากกะได่มื่อละโตครับ
    ตอนเกียวเข่าครับสิไปดักลัดหน้ามัน แต่ตอนนี่บ่อได่หาแล้วเพราะวามาเมืองนอกครับกับบ้านสิไปล่ายุ
    ขอบคุณสำหรับภาพที่เอามาลงไห้เบิงเด้อครับ คิดฮอดบ้านเด้

Tags for this Thread