หัวข้อ: ไปเล่นสงกรานต์ที่เขื่อนน้ำงึม เมืองลาวนำกันจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    คือน่าไปแท้ละคับ มื้อหน้าอย่าลืมมาเอิ้นเด้อสิไปเที่ยวนำ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวหาร
    สุดยอดครับ เป็นตาไปเที่ยวแท้ ขอบคุณหลายครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ผมละมักเวทีการแสดงเพิ่นเด้ครับกลางลำน้ำเลย เวทีเปิดโตศิลปินบ้านมหาเฮ็ดแนวนี้เบิ่งแนเด้อครับ อ.ข้าวจี่รับไปพิจเบิ่งแนเด้อครับอิอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    พี่ปุ้ย-บรรยากาศดีอีหลีจ้าพี่ปุ้ย ถ้ามีโอกาสอย่าลืมไปเที่ยวเด้อจ้า เมืองลาวช่วงหน้าฝนและหน้าหนาว เหมาะสำหรับไปท่องเที่ยวจ้า เพราะว่าอากาศดี บ่ค่อยฮ้อนจ้า

ผู้ก่อการรัก - ร้านค้าเฉพาะกิจจ้า มีแต่ช่วงเทศกาลสงกรานต์จ้า น้ำปล่อยจากเขื่อน ใสสะอาดและเย็นสบายดีจ้า บ่เป็นฮ่องกงฟุตดอกจ้า

เอื้อย-อ้าย-พี่น้องบ้านมหาทุกๆคนที่แวะเข้ามาชม - ไอเดียจัดงานสงกรานต์ในน้ำก็เลิศ คือจังหลายๆคนว่านั่นหล่ะจ้า เห็นแล้วกะทึ่งคือกันว่าคิดได้จังได๋ พอได้สัมผัสแล้วให้ความรู้สึกว่าได้บรรยากาศงานสงกรานต์เล่นน้ำดำหัวกันอีหลีเลยจ้า บ้านเฮาน่าสิมีแบบนี้บ้างเน๊าะ

ปล.ไผสิไปนำเทื่อหน้ากะเตรียมตัวไว้เด้อจ้า หน้าหนาวพู้นหล่ะจังสิไปใหม่ อากาศเย็นๆหนาวๆสบายกว่าหน้าฮ้อนหลายจ้าพี่น้อง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าววิทย์
    คือสิเป็นตาม่วนคักแท้ล่ะ 555
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

Tags for this Thread