หัวข้อ: ไผเป็นไผ เขาคือใคร

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง

อ่านข่าวออนไลน์ ไผเป็นไผ เขาคือใคร

เมื่อวัน อาทิตย์ที่ผ่านมา ด้วยทีมงาน บ้านมหา ดอทคอม ได้พากันไปเตรียมความพร้อม ในการจัดงานเปิดโต"เติมฝันปั้นดาว"ศิลปินบ้านมา ในวันที่ 14 พฤษภาคม 54 นี้ จ่าเหลืองมีภาพมาให้ เพื่อนๆ พี่ๆ น้องๆ ร่วมสนุก พร้อมรับรางวัลในมื้องาน เป็นรางวัลของ จ่าเหลืองเอง ให้เลยสำหรับผู้ที่ทายถึก สุรา 285 หนึ่งกลม รับได้ที่หน้างาน รางวัลเดียว เพียงทายว่า ทีมงานที่คุณเห็น เขาคือใคร..

ไผเป็นไผ เขาคือใคร

รับรางวัล มื้องาน 14 พ.ค.54 รับด้วยตนเอง
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย จ่าเหลือง; 10-05-2011 at 08:49.

พบปะพูดคุย ลองเดาเบิ่งจ้า สิถืกคักคนบ่น้อ

ลองเดาเบิ่งจ้า สิถืกคักคนบ่น้อ
    ลองเดาเบิ่งจ้า สิถืกคักคนบ่น้อ สิถืกให้จักคนบ่น้อจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวทองแพง; 10-05-2011 at 03:11.

ครีเอทีพ โปรดิวเซอร์ สัญลักษณ์ของ บ่าวข้าวจี่
    บล็อก
    7
    เอ้า...มาสิมีนำหมู่น้อบาดนิ...ผมถางหญ้าอยู่ครับ 555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน
    แนมทางหลังกะฮู้แต่บ่บอกมีแต่คนสวยๆหล่อๆน้อ
    สมาชิกบ้านมหานิ(เอามาสามขวดค่าย้องจ่าเหลือง)

:b-b:b-b

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    นำแน๊อยากได้รางวัล กลมเดียวติ้จ่าเหลือง สองบ่ได้ติ้ แอ่ๆ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ลองทายเบิ่งก่อนน๊า อยากได่ 285

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ..บ่ทายดอก...มารับรางวัลแทนน้องสาวทองแพง..มื่องานเด้อจ่าเหลือง ห้ามเบี้ยวเด็ดขาด..555555555

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ esannot
    ทายบ่ถึกดอกครับ 555555555

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    555เบื้องหลังเลาว่าจั่งได๋คือถ่ายเอาตะสันหง่อนละครับช่างภาพ

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ผิดอ้ายต่วง บ่แม่น บั้นท้าย โอ๊ะเบื้องหลัง แม่อิ่มอัมพรเด้นั่น นั่นผู้ใหญ่บ้าน คุ้มนวนครเพิ่นตั้ว อิหยังว๋า จำน้องจำนุ่งบ่ได้ปานนี้ติผุเฒ่านั่นนะ
    แต่ว่าอยากเห็นหน้านักเรียนชายเด้ แม่นเรียนช่างกล บ้อ หรือสร้างก่อสร้างน้อ 555 สิได้พาพวกไปถืก

Tags for this Thread