หัวข้อ: ขอความร่วมมืออุดหนุนเสื้อและซีดี

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    จองแล้วจ้า 4 ชุด สิไปแก้ใส่กับหม่องโลดไผอายกะหลับตาไว้จ้า
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฝากผู้ลังคนซื้อให้แล้วคือกัน บ่ได่ไปร่วมกะสิถ่าเอาไว้ใส่โอกาสหน่า ย่านบ่อินเทรนด์นำเพิ่น :l-
    มองต่าง..อย่างปลง

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    สิบ่ได้พากันหาบขายสวนจตุจักรบ่อท่าน .......555 ..ผมได้แต่เสื้อครับ ซีดีมื่องานพู้นละ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ขวัญใจบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ สาวมุก
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ คนตระการ...
    สิบ่ได้พากันหาบขายสวนจตุจักรบ่อท่าน .......555 ..ผมได้แต่เสื้อครับ ซีดีมื่องานพู้นละ
    แม่อิ๊กสิไปช่วยขายเด้อจ้าอ้ายเอ๋ ถ้าแม่นสิได้พากันไปหาบขายอยู่สวนจตุจักรอิหลีกะดาย...

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    เสื้องามครับ ขอบคุณทีมงานบ้านมหา ขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิม ขอบคุณบ่าวข้าวจี่ที่ซ่อยสรางสรรแต่แนวดีๆ มาชื่นชม ม่วนซื่น ใกล้มื้อแล้ว ตื่นเต้นสิได้ผ้อพี่น้องบ้านเฮา ใจเดียวกัน
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ กะทิสด
    ...วันที่ 13 สิไปซ้อก่อนดอก...วันที่ 14 ย่านของเบิ้ดก่อน......อิอิอิ...

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star

...เสื้อลอตแรกเกือบสิหมดแล้วครับ..แต่พี่น้องบ่ต้องตกใจว่าสิบ่ได้เสื้อ..มื่อนี่ทีมงาน
    จัดการให้เรียบร้อยแล้วครับ...มื่องานมีเสื้อให้พี่น้องได้ใส่เป็นที่ระลึกแน่นอน...หรือทั่นที่สิสั่งจองให้ส่งให้กะได้คือกันครับ.. ขอบคุณครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ไปซื้อยุหน้างานแล้วใส่เลย บ่ต้องซักมันสิเสียของอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เสื้ออีสานธรรมศาสตร์ สวยดีเนาะค่ะ มีรูปลำซิ่ง น่ารักดีค่ะ
    อ้ายพล ปุ้ยอยากได้ฝากซื้อแนเด้อ

บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

Tags for this Thread