หัวข้อ: รวมภาพจากงาน เติมฝันปั้นดาว จักไผเป็นไผเบิ่งเอาโลดเด้อพี่น้อง

ทีมงานกลองยาวบ้านมหา สัญลักษณ์ของ มือพิณน้องใหม่
    เบิดแล้วครับครับสำหรับรูปจากผุข้า หากรูปได๋บ่เหมาะสมลบได้เลยเด้อจ้า ผมเองถ่ายมาแบบเมาๆ(เหล้าโท)
    ขอบคุณเอื้อยอ้ายที่มาร่วมงานนำกันมื่อนั่นครับ ส่วนรายละเอียดรูปช่อยอธิบายได้กะสิดีครับ หลายขนาดเว่าบ่ไหว 5555

ขอบคุณทุกท่านที่ติดตามชมคร๊าบ :l-
    สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    โอ๊ยเนาะบ่าวกุ้งเอ้ย ตั้งแต่ผู้นำเบิ่งกะยังวินนำเลย
    สิมาอธิบายสุรูปคือสิบ่ไหวแล่ว ฮ่าๆๆ มึนตึ๊บ

ขอบคุณหลายๆเด้อสำหรับภาพสุมุม สุแจ เบิ่งกระทู้เดียว เห็นเบิ่ดเลย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ดอกมันปลา
    นำเบิ่งจนว่าตาลายจ้า
    ขอบคุณเด้อจ้าที่เอาภาพมาสู่เบิ่งจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ขอบคุณเด้อครับน้องกุ้งที่เอามาซุเบิ่ง นำเบิ่งจนวินแหมะเสียดายเด้บ่ได้ไปนำเขาฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆตะม่วนเนาะครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ขอบคุณภาพงามๆภาพความม่วนเด้อจ้า กุ้งน้อย เบิ่งบ่ทันหมดดอก สิมาเบิ่งใหม่ หลายคัก อิอิ :l-
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ศิลปิน นักแสดง
    นางไหขวัญใจบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ noonam
    แล่นไปฮากก่อน ตอนแรก กำลังจิท้วงว่า น่อย บาดแล้ว เบิ่งจนวิน
    สิได้เบิ่งใหมาอยู่ จัก 5 รอบ

ขอบคุณค่ะสำหรับภาพสวยๆ ประทับใจไม่รู้ลืม ...มีอีกบ่น้อเอามาให้เบิ่งอีกแนะเด้อจ้า ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆ

ศิลปินแดนไกล สัญลักษณ์ของ chudhancock
    cambridge, England
    สุดยอดเลยจ้าได้เห็นรูปภาพหลานๆที่รักมวนๆกันเบิ๊ดสุคน ป้ากะมวนไปนำแค่เบิง_ในรูปกะดาย อิอิอิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    ประกาศเดอพี่น้อง ไผอยากได้รางวัลจากจ่าเหลือง ให้ส่งรูปเจ้าชายน้อยกินข้าวปุ้น ส่งเข้าประกวด
    ชนะแท้แน่นอน นายแบบกะยอด แอ็คชั่นกะเยี่ยม มุมกล้อง แสงเงาดีเบิดจ้า ส่งไปเลยจ้า เอ้าป้าสิตั้งชื่อให้ว่า........ย้อยยยยยยย...........

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    สุดยอดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดดด น้องกุ้ง
    ขอบคุณหลายๆๆๆ จ้า
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน