หัวข้อ: เมื่อ..บ้านมหาทะเลใต้ไปร่วมงานเปิดโตศิลปินบ้านมหา ภาคแรก

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนคลองห้า
    ประทับใจครับ เหตุจำเป็นจึงบ่ได้ไปครับผม โอกาสหน้าสิไปมั่วหน้าฮ้านให้ อปพร.แยกออกเลยครับผม

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ สาวชัย
    ฮ่าๆๆๆ อ้ายเต็ม อิหล่าเบิ่งทางนี้ว่าแม่นสิพากันขนบักพร้าวสุกไปแลกข้าวติ้ซั่นดอก เฮ้อๆๆๆ

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    เดินทางไปกลับปลอดภัยเนาะจ้าพี่ขามป้อม ขอบคุณภาพการเดินทางจ้า ขึ้นรถลงเรือเนาะ ได้ใจแท้ๆจ้า :l-:l-
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    นับถือในความตั้งใจของพี่น้องทางคุ้มทะเลใต้เลยครับ เอาไปเลยเต็มร้อยยกให้เลยครับ

ฝากความคิดฮอดหาอ้ายผุบ่าวคุ้มวัดแนเด้อครับมีโอกาศคงได้พ้อกันอีกเนาะครับอยากไปลงเรือนำเพิ่นยุครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    ธุจ้าป้านวลขอบคุณพี่น้องทางทะเลใต้หลายๆเด้อจ้า ที่มาไกลปาดได่กะบ่ย้านมักคักมักใจพี่น้อง
    ขอบคุณอีกครั้งจ้า

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    คนขับรถโต๋จ่อยๆหนึ่งผู้โดยสารมีตะ5555 เลาขับมาฮอดงานกะสุดยอดเเล้วครับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนคลองห้า
    เบิ่งแล้วกะสิคือออเยาะทัวร์ หรือตะลอนทัวร์หน่อครับ อิจฉาเด้หน่อ ตาฮ้อนวือๆๆๆ เลยครับ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    ธุจ้าธุจ้าขอแสดงควมนับถือในน้ำใจของพี่น้องทะเลใต้ซู่คน จั่งแม่นน้ำใจพี่น้องเฮาเนาะ หาแนวหยังมาเว้ากะบ่อคักใจ อ้ายออนซอนหมู่เจ้าหลายขอตบมือให้ดัง ดัง แล้วกะฮ้องแฮงๆว่า "ข้อยฮักหมู่เจ้า บ้านมหาทะเลใต้"
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ Samuiboy
    :b-b:b-b:b-b มาแล้วครับ มาแล้ว รับจ้างขึนหมากพร้าวครับ
    ขอบคุณทางท่านผู้จัดการคุ้มหลายๆเด้อครับที่เอาภาพมาสู่เบิ่ง อั่นท่านอนกองกันอยู่หน้าบ้านนั่นถ่ายต๊ะมื้อเหิง ล่ะครับ อิอิ เบิดสภาพเลย
    ขอขอบคุณทุกๆท่านที่เข้ามาให้กำลังใจ คุ้มอิสานพลัดถิ่น อิน ทะเลใต้หลายๆเด้อครับ
    ได้เห็นข้อความที่ท่านฝากไว้แล้วกะ ชื่นใจหล๊ายหลาย ครับ เซาเมือยเลยครับ และ ที่ลืมขอบคุณบ่ได้เลยกะคือ เอื้อยอ้าย ใจดี บ่ว่าจะเป็น อ้ายเต็มฯ( ที่เสียสละเป็นคนขับรถให้ตลอดทาง ) เอื้อยขามป้อม อ้ายบ่าวเฒ่าสมุย เอื้อยติดเกาะ อ้ายจ่อยน้อย เอื้อยหมูปิ้ง อ้ายหนุ่มแก่นนคร อ้ายสหายพงษ อาวอ้วนเมืองยศ และ ที่ขาดบ่ได้กะคือ ป้าแดงสุดสวยที่ได้ให้โอกาศกับคุ้มอีสานใต้ขึ้นโชว์ อ้ายบ่าวคนพนมไพร พร้อมกับทุกๆท่านที่บ่ได้เอ่ยชื่อเด้อครับเด้อ ประทับใจหลายครับ ขอบคุณหลายๆครับ
    :*-

ศิลปิน นักแต่งเพลง สัญลักษณ์ของ thedon
    บล็อก
    1
    ต้องขอชมเชยในความตั้งใจเต็มร้อยครับ มาเพื่อการนี้โดยเฉพาะ

Tags for this Thread