หัวข้อ: หนุ่มหนองหานขอรายงานตัวครับ

หนุ่มหนองหานขอรายงานตัวครับ

:l-สวัสดีครับ เพื่อนสมาชิกบ้านมหาทุกท่านครับ เมื่อนี่หนุ่มหนองหาน
    กะมาขอรายงานโตคือเก่าครับ บ่มีรูป หรือเรืองราวอีหยังเอามาโพสเอามาเว่าไห้ฟังดอกครับย่อนว่ามาอยูเเดนไกลเฮดแต่งาน หามื่อสิหยุดกะบ่มีย่อนวาบ่รวยคือเขาเจ่า
    กะต่องดิ่นรนสู่ต่อไปเพื่อปาก เพื่อท่องครับ คิดฮอดคิดถึงกะเข่ามาเยี่ยมมายามอยู่คือ
    เก่าครับ กะสุดท้ายกะขอไห้สมาชิกบ้านมหาทุกท่านจงมีแต่ความสุขมีเงินใส่ทุกคนสวัสดีครับ:*-

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ยินดีต้อนรับ แล้วกะขอเอาใจซ่อยผู้อยู่แดนไกลครับให้ร่ำๆ รวยๆ กลับมาครับ

สมาชิกที่ยังไม่ยืนยันอีเมล์
    บ้านละเอาะ ต.จีกแดก จ.สุรินทร์
    บล็อก
    1
    หมานๆ ครับ จั่งสิได้เมือบ้านเร็วๆ..

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คมคาย ครบุรี
    ยินดีต้อนรับครับผม จังได๋บ้านมหาของเฮาก่าเป็นศูนย์รวมสิ่งดีๆ บ่ว่าซิเป็นมิตรไมตรี หรือกำลังใจที่มีให้กันสำหรับพี่น้องคนอิสานบ้านเฮา บ่ว่าซิอยู่ไกล้หรือไกล จังได๋ก่าเป็นกำลังใจให้กันครับผม

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21
    ยินดีต้อนรับหนุ่มหนองหาน ครับ มีแต่อ้ายแต่ชายน้องหนุ่งมิตรสหายครับอยู่บ้านมหาไผเข้ามากะถือว่าเป็นเจ้าของนำกัน มีอีหยังกะส่อยกันเบิ่งแยง ส่อยบอกส่อยแก้ ส่อยแนะแนวทางทั้งหลายกะเพื่อพี่น้องไทอิสานบ้านเฮาและกะพี่น้องบ้านอื่นเมืองไกลนำ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    ค่ะ สวัสดีค่ะ ยินดีต้อนรับจ้า ก้อเป็นกำลังใจให้พี่น้องบ้านมหาที่แดนไกลด้วยค่ะ สู้ สู้ค่ะ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ยินดีต้อนรับครับ

:welcome3:welcome3:welcome3:welcome3

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ครูโนช
    บ่เหมิดแฮง กะสู่ต่อไปครับ อย่ายอมแพ้............

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ kung สาวขอนแก่น
    บ้านหนองกุง ขอนแก่น
    บ้านมหา มีแต่ไทพี่น้อง ยินดีต้อนรับจ้า

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    สาวผู้ฮ้ายหนองหานมาฮับบ่าวหนองหานนำก่อน มาพี้เด้อคนบ้านเดียวกัน ยินดีๆๆๆๆจ้า