หัวข้อ: ภาพงานเติมผัน ...จัดไปแบบ บ่อหนักปานได๋ อิอิ

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

ภาพงานเติมผัน ...จัดไปแบบ บ่อหนักปานได๋ อิอิ

มาช้า ดีกว่าบ่อมาเนาะครับพี่น้อง..อิอิ

ขอขอบคุณด้วยความจริงใจ ในมิตรภาพของพวกเฮา บ้านมหาดอดคอม..

ขอบคุณสมาชิกบ้านมหา ที่เดินทางไกลมาครับ
    เอื้อยปุ้ย จากอเมริกา
    เอื้อยติ๋ม จากเดนมารค์
    เอื้อยนิ จากอังกฤษ
    ยายดิ้ง จากสวีเดน...

ขอบคุณสมาชิกในประเทศที่มาร่วมงาน
    ขอบคุณท่านที่ชมการถ่ายทอดอยู่บ้าน
    ขอบคุณอาวอ้วน ฝ่ายเทคนิคการท่ายทอดสด (พี่น้องหลายๆประเทศได้รายงานผลการถ่ายทอดมา แบบเกาะติดครับ ว่าสัญญานดีเยี่ยม)
    ขอบคุณท่านที่เข้าามาเบิ่งกะทู้.

ที่ขาดบ่อได้ คือ ขอขอบคุณเจ้าของสถานที่ บ่าวนาวิน หรือ บ่าวข้าวจี่...

ผมสิไล่ไปตั้งแต่เข้างานเด้อครับ ไผเป็นไผรอชม...
    กะเซ็นเซอร์ไว้แน่อยู่ ย้านอ้ายๆ น้องๆ บางคนเบิดอนาคต ฮ่าๆๆๆ

อันดับแรก สำรวจเบิ่งแนวกินก่อนครับ.... เอ่ คือมีน้อยแท่ละ อิอิ

ภาพงานเติมผัน ...จัดไปแบบ บ่อหนักปานได๋ อิอิ

ขอบคุณ เอื้อยไก่ น้องอิ๊ต และญาติพี่วันดี อิอิ...
    ที่มาซ่อยกันขายข้าวปุ้น

ยายหนู บ่าวยางตลาด น้องหลินชิมเบิดคนละถ้วย

บริเวณขายเสื้อ ขายซีดี ..จ่าปั้ม มื่อนี้ได้เวียกคัก เฝ้าเสื้อบ่อไปไส ฮ่าๆๆ

บ่าววัฒน์ สาวแพม สาวมุก

ไผเป็นไผ เบิ่งเอาเด้อ
    บ่าวเซียงน้อย อ้ายเซียงโต๊ย

ค่ำมาแล้ว สมาชิกเริ่มหลาย ทยอยพากันมาจับจองเสื้อ ซีดี และติดบัตร เข้างาน

คลื่นมหาชนเริ่มสิหนาแน่น

พี่นิได้แนวคล้องคอแล้ว ให้หมอคล้องให้ (หมอลำ) ฮ่าๆๆๆ
    ซื้อเสื้อแล้ว กะขอถ่ายรูปกับคนขาย ฮ่าๆๆ

เอื้อยลูกหิน อ้ายพิณอิสระ ตรงมาจากสุรินทร์ ขอบคุณเด้อครับ

จ่าลาศคนหล่อ จากชัยภูมิ หากินอยู่อยุธยา แต่ไปๆมาๆอยุธยา ยโส เอ่.. งงบ่อ ฮ่าๆๆๆ

เอื้อยปุ้ย ขอถ่ายภาพกับคนหล่อ อิอิ

หาจับจองที่นั่งกัน รอเบิ่งการแสดง

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 01-06-2011 at 08:02.

น้อง อุ๊ยอ้าย น้องบุ๋ม มาจากบางแค...อีกคนบ่อต้องบรรยายดอกเนาะ ฮ่าๆๆ

สาวคำแก้ว สาวแจน มาจากชลบุรี

ทิดรส กับบ่าวหนองคาย เพิ่นดูแลหางเครื่อง ฮ่าๆๆ

บนเวที การแสดงกะดำเนินไปเรื่อยๆๆๆ

โต๊ะนี้ มาจากเกาะสมุย ดีเจขามป้อม ดีเจหนูน้อย และทีมงาน

ทิดเพิ่ม มาจากมหาชัย จัดปีได๋บ่อเคยขาด ถ่ายภาพคู่ จ่าเหลือง

นี่คือศิลปินในเว็บเฮาเด้อนี่ บ่อแม่นสิไปลำปอปผีฟ้าเด้อ อิอิ...อย่าเบิ่งผิด

น๊าน เอาแป้งโพ๊ะแล้วพอเบิ่งได้อยู่เด้อ ว่าบาบเลาหลาย ฮ่าๆๆๆ

ขอจักภาพแน่ โอ้ยยย เห็นคนงามแน่ เป็นหนีบ่อออกโลด บ่อค่อยปานได๋ดอก อิอิ

สอยๆๆๆๆ...ยามกินละชนแก้วๆๆๆ บัดพอเมาแล้วกะหนีไผหนีมัน ฮ่าๆๆ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 01-06-2011 at 06:05.

บ่าว ธนา กำลังร้องครับ

ศิลปินเพลงหมู่ ต่อเลยครับ

บ่าวห้วยละโอง กะดูแลสมาชิกอย่างไกล้ชิด แบบจริงจัง อิอิ

ถ่ายรูปแล้ว แบ่งกันแน่เด้อ แนวอยู่คอนั่น ฮ่าๆๆ

แผนกขายดอกไม้ครับ สาวมุก ได้อาจาร์ยเดอะดอนซ่อยเป็นหมู่ขายอีกแรง อิอิ

อันคนส่งแดงๆนี้ แม่นไผเชิญน่อ ฮ่าๆๆ

บ่าวคนเดิม พร้อมด้วยอาจารย์นักแต่งเพลงครับ

อ้ายวร มาจากอุบล.. เจ้าชายน้อย กทม ..อ้ายโจ่โล่ งานนี้เพิ่นตรงมาจากลาวครับ

เอื้อยปุ้ยกำลังโชว์ลีลาเต็มที่ ตรงมาจากอเมริกา เพื่อเพลงนี้คักๆ อิอิ

แม่ค้า อาศัยจังหวะช่วงที่ลูกค้าชมการแสดง อิอิ หรือสิแม่นบ่อได้กินข้าวแลงบ้อ

ขณะนี้ ผู้คนกำลังหนาแน่ ครับ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 01-06-2011 at 06:07.

ฝ่ายเทคนิค ควบคุมการแสดง
    Mr.ขวัญใจสื่อมวลชน
    สัญลักษณ์ของ ทิดรส มักม่วน
    เผิ่นปึกษากัน

จังได๋กะอย่าถิ่มกันเด้อ ยามเมือ ทางเดียวกัน

ขอบคุณครับ อ้ายเอ๋ สำหรับภาพ งามๆและประทับใจ
    ฅนฮักบ้าน สืบสานประเพณี
    และวัฒนธรรมพื้นบ้าน
    ของคนอีสานบ้านเฮา

เบิ่งหน้าตาแต่ละท่านแล้ว คือสิได้ที่กันละเนาะฮ่าๆๆ

ศิลปินเพื่อชีวิตโคราชครับ เพิ่นมาซ่อยงาน

เอื้อยแจง กับ น้องหลิน ตรงมาจากอุบลครับ

คนองนา กาฬสินธ์ กำลังขึ้นโชว์ครับ งานนี่เพิ่นกะมาซ่อย ...
    หย่าวไปกลายกลอนคือกัน

ม่วนบ่อม่วน กะเบิ่งเอาครับ ฮ่าๆๆ

เอ้า... จักไผเป็นไผละเด้อ ดึกมาแล้ว ฮ่าๆๆๆ

สหายพง กะม่วนคักงานนี้ ไคแน่แต่บ้านอยู่ไกล้

บ่าว วีระ งานนี้กะตรงจากระยองครับ ม่วนแบบสุดๆว่าซั่น ฮ่าๆๆ

นี้ละเพิ่นว่า ม่วนกุ๊บ.....

รุ่นน้อยกะบ่อยอมแพ้รุ่นใหญ่ ฮ่าๆๆ

ลีลา จ่าปั้ม กะสุดยอดๆๆๆๆ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 31-05-2011 at 23:03.

ช่วงนี้กะดึกแน่แล้ว ส่วนมากสินั่งกันบ่อติดดอก ฮ่าๆๆๆ

ทิดรส กำกังโชว์ลีลา แม่ยกหุ้มล้อมบ่อได้ขาด อิอิ

และแล้ว...เหตุการณ์บ่อคาดคิด ฮ่าๆๆ

เอื้อยแม็กกี้ สาวสวย เซ็กซี่ กะโชว์ลีลา แฟนเพลงกริ๊ดสุดๆเลย

ทิดนวล สาวนวน ลูกหล่า ...ไผมักแบบได๋กะเอิ้นเอาเด้อ ฮ่าๆๆๆ

ยายหนูว่า ถ่ายรูปกับนักร้องเซ็กซี่ให้ยายแน่ ฮ่าๆๆ

นักร้องคูขวัญ คู้นี้ฮอทสุดๆในบ้านมหา เรื่องการร้องเพลง อิอิ

บ่าว เชฐ เทวราช อำนาจเจริญ นักร้องขวัญใจสาวๆ ผุ่ฒ่า และกะเทย อิอิ..

ถ่ายภาพกับสาวแจน และ บ่าวบอยเมืองยศ

พี่เอก พี่วุฒ มาตั้งแต่หัวต่ำ

บ่าวเกิบขาด พร้อมผู้ติดตาม ปีที้แล้วกะไปครับ

ทีงาน เกาะสมุย ถ่ายภาพกับเว็บมาสเตอร์ และ จ่าลาศ คนหล่อ

จั่งสิมาต่ออีก เหลืออีกนิดๆ..คัดภาพก่อน ย้านมันหลุด อิอิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 03-06-2011 at 06:34.

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24
    แน่ะ...จองหน้าฮ่านอีกล่ะ
    เบิ่งภาพได๋กะแล่วจั๊ดแท้ล่ะเอ๋
    คือบ่มีเดอะกะต่า สตาร์แมงสะดิ้งแน่ะ

ขออนุญาติแทรกแน่เด้อยาย เพื่อให่ต่อเนื่อง

มาเป็นคู่ครับ

นักร้องสาวสวย ทีมงานคนเมืองเกิน ครับ เพิ่นมาเป็นคู่ แต่ว่าขอแยกออก ฮ่าๆๆ

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย คนตระการ...; 03-06-2011 at 06:40.
    สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ

พ่อครัวแม่ครัวบ้านมหา สัญลักษณ์ของ สาวบ้านแต้
    บล็อก
    28

คือสิรวมล้องเบิดสุคนน้ออ้าย

อิอิอิ
    จอคักเน๊าะ ....
    เอารูปน้องอิ๊ทลงหลายๆๆจ้า น้องอิ๊ทสิได้ขายออก บ้านมหาสิได้เป็นเจ้าภาพฝ่ายหญิง
    งานกินดองจ้า ฮ่า ฮ่า ฮ่า คือสิรวมล้องเบิดสุคนน้ออ้ายคือสิรวมล้องเบิดสุคนน้ออ้ายคือสิรวมล้องเบิดสุคนน้ออ้ายคือสิรวมล้องเบิดสุคนน้ออ้าย

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    5555 เจ้าภาพจองพื้นที่ไว้เบิดแล้ว คนเบิ่งได้ยืนเอา
    ขอบคุณค่ะสำหรับการได้เห็นหน้าตาหล่อๆสวยๆของพี่น้องบ้านมหา อิอิ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

พบปะพูดคุย

ป๊าดดดด เอ๋ ไปอยู่ไสมา คือบ่เอามาลงรวมกับงานพาแลงปีหน้าโลด
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1: