หัวข้อ: บุกโจมตี สุวรรณภูมิ โดยบ่ได้ตั้งตัว

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร

บุกโจมตี สุวรรณภูมิ โดยบ่ได้ตั้งตัว

มื้อนี้เป็นมื้องามยามดี น้องวัฒน์เลยถือโอกาสบุกจู่โจมสถานที่ทำงานของ คนพนมไพร หรือ อ้ายธนิต ของเฮานี้เอง อิอิ มาจู่โจมหลายเที่ยวแล้วละ
    บุกโจมตี สุวรรณภูมิ  โดยบ่ได้ตั้งตัว
    นี้คือโฉมหน้าผู้บุกจู่โจม

บุกโจมตี สุวรรณภูมิ  โดยบ่ได้ตั้งตัว

เผิ่นยังบ่รู้เด้นิว่ามีผู้มาบุกรุก ทำงานเฉยยุ

ของกินทั้งหลยที่ปล้นมาได้

ได้แนวร่วมมาอีกหนึ่ง อิอิ คนหาของกินมาให้ เลาว่าย้านอ้ายธนิตตกเป็นจำเลย อิอิ

ขอขอบคุณขนมและอาหารแชบเด้อครับอ้ายธนิต เอื้อยหน่อย ว่างๆสิมาใหม่เด้อ
    ขอบคุณบ้านมหาสำหรับพื้นที่การแบ่งปัน
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 21-06-2011 at 16:26. เหตุผล: แก้ไขลิงค์รูปให้ดูได้ครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ใบไม้สีชมพู
    คือมีแต่กากบาทแท้จ้า อยากเบิ่งรูปเด้อจ้า อ่านแล้วเป็นตาม่วน

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    555รูปหายครับหาแนวกินบ่พ้อเลย

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    กลับมาเบิ่งใหม่เด้อ แก้ไขให้แล้วครับ แนมบ่เห็นภาพ และกะมีภาพซ้ำพร้อม 555

ว่าง ๆ สิไปหาอยู่ครับอ้าย อัน ๆ อยู่ใต้บันไดนั่นเบิ๊ดแล้วบ่อ้ายธนิต 555

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    โอ้้้ คักน่อ เลาะไปฮอดสนามบิน คือบ่เลาะไปต่อที่เกาหลี ยี่ปุ่นพุ่น หน้าคือเด่ละ 555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ kung สาวขอนแก่น
    บ้านหนองกุง ขอนแก่น
    ต้นเดือน ธันวา กะจะไปบุกคือกันจ้า
    จะไปรับคนที่สุวรรณภูมิ
    จะชวน น้องสาวบ้านแต้ ไปบุกนำ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ไม่เอาของกลางมาฝากบ้างเลย อิอิ อยากเด้ ลูกแดงๆ นั้น
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ กะทิสด
    ....อ้ายธนิต.....ข่อยสิไปพนมไพรบ้านเฮาวันที่ 23 นี่เด้อ...ฮอดบ้าน เซ่า 24 สิไปเฮ็ดบุญหาผุเฒ่า....แร่วจั่งสิไปต่อทางฝั่งลาว.....อ้ายๆไปนำกันบ่.....อิอิอิ.....

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    หน้าตาจังแมนคือมือปืนฮ้าย..ผู้บุกลุกกะด่าย5555ระวังเด้อ เจ้าหน้าที่แฮงจับตาซุ้มมือปืนยุ 555555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    ฮั่งว่าแหล่ว อ้ายเลาโทรมาหา...บ่ได้รับจ่อย คาแต่นอน......
    จนได้โทรกลับ จั่งรู้ว่าเพิ่นสิชวนไปลำทางร้อยเอ็ด เลยไปฮอดอุบลว่าซั่น.......