หัวข้อ: กว่าสิมาเป็น วัฒนชัย หาริโร

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร

กว่าสิมาเป็น วัฒนชัย หาริโร

กว่าสิมาเป็น วัฒนชัย  หาริโร
    สำหรับบ้านมหาแห่งนี้มีคความหลังเมื่อประมาณ 3 ปีที่แล้ว ผมได้รู้จักกับบ้านแห่งนี้โดยความบังเอิญ
    ด้วยการตามหา ดนตรีที่เรียกว่า พิณ กะเลยพิมพ์เข้าในกลูเกิล ว่า
    พิณมันกะขึ้นมา เลยเข้ามาเบิ่ง ปรากฏว่า เป็นเว็บอิหยังบุนิ คือเว็บ วัดแท้
    บ้านมหาพะนะสงสัยสิมีแต่ธรรมะแน่นอนเลย กะเลยเลาะเบิดเบิ่งไปเรื่อยๆ ว้าวๆๆๆๆๆ
    มีหยังหลายนิหว่าด้วยความสังสัย กะเปิดอ่านชุแนวที่ผ่านตา เลยไปพ้อ บอร์ดผญา
    ด้วยความที่หน้าตาออกแนวเกาหลี อิอิ
    กะเลยบ่รุ้ว่าผญา คือหยัง เลยเบิดอ่านเบิ่ง มันคือหยังวะมี งง ยุนิดๆ
    ไปพ้อชื่อแปลกๆอีกชื่อ บ่าวโจ่โล่ พะนะ
    เลาคือไผวะ กะเลยเปิดเบิ่งนี้มันคือผญานิหว่า ปาดดดดดดด
    ม่วนนำ จากมื้อนั้นเป็นต้นมากะเลย ติดตามอ่านผญามา
    ตลอดผ่านไปเกือบ 2 ปีกะเลยอยากเป็นสมาชิกเด้บาดนิ
    หาหม่องสมัครสมาชิกก่อนน๊า
    แต่ต้องประสบกับความล้มเหลวและผิดหวังอย่างแรง
    ข่อยสมัครสมาชิกบ่ได้ เอาแนวได๋ดีน้อบาดนิ
    คึดหาทางก่อน เลย เอาแบบนี้กะได้ ส่งเมลล์ไปกะ
    ได้วะเทื่อเผิ่นสงสาร เลยจัดการพิมพ์ ชื่อ ที่อยู่
    บ้านเลขที่เบอร์โทรส่งไป บ้านมหานิหละวะ ปรากฏว่ามีเมลล์กลับมาว่า
    คุณได้เป็นสมาชิกของบ้านมหาแล้ว ดีใจอย่างแฮง
    มื้อนั้นเลี้ยงข้าวหมู่ทั้งแผนกเลย และกะได้เล่นมาเรื่อยๆ
    โดยบ่รู้หยังดอกเขาเล่นแนวได๋หว่า งง ยุพักหนึ่ง
    ฮ่วยๆๆๆๆๆมีหม่องแซตนำนิ เข้าเบิ่งก่อน เข้าไป
    มีช่อง ใส่ชื่อ พะนะ ด้วยความชื่อ กะพิมพ์ เลย วัฒนชัย หาริโร พะนะ
    เข้าไปฮอด มีคนท่วงว่า คือมาเต็มยศแหละท่าน ฮ่าๆๆๆผุท่วงกะคือ
    คนชื่อ พล พระญาหยังชักอย่างนิหละ หลังจากนั้นกะได้เว้า
    นำพี่น้องเกิดการสนิทสนมกัน จนมีการไปมาหาสุ่กันคือ
    ชุมื้อนิหละ สำหรับชื่อ วัฒนชัย หาริโร ในบ้านนี้นั้น ได้มาจาก ตอนส่งเมลล์ไป
    กะบอกชื่ออิหลีไป อ้ายบ่าวคนเดิม เลาบ่รู้สิเอาชื่อหยังสมัคร
    ให้กะเลยเอาชื่อจริงเลย พะนะ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆ
    คึดว่าในนี้คือ สิมีแต่ข่อยนิหละเนาะ มาเต็มยศกว่าหมู่
    ต้องขอขอบคุณบ้านมหาแห่งนี้ อ้ายบ่าวคนเดิม
    และพี่น้องทุกคนที่มอบมิตรภาพดีๆให้กันสำหรับคน
    ไกลบ้านคือไทเฮาบ่ได้ต้องการหยังเกิน
    ไปกว่ามิตรภาพดีๆจากคนไกลบ้านคือกันละเนาะครับ
    ขอบคุณมากๆขอบคุณจริงๆ
    [/SIZE][/CENTER]
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย วัฒนชัย หาริโร; 29-06-2011 at 10:38.

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    อ้อ... ความเป็นมาแบบนี้นี้เอง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ maxwell007
    บล็อก
    14

กระพริบตา

แสดงว่าพ้อบ้านมหาย้อน "ลุงกลู" เนาะ มาเต็มยศแบบนี้ แสดงถึงความจริงใจสุดดดดดดด ตั่วหล่ะครับ:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    อะบึ๋ยยยยยยยยยยยยยย หน้าเกาหลี ว่าซ่าน เต็มยศกะดีแล้วจ้า มันเป็นแบรนด์เนมเดอจ้า อะสิไปเปลี่ยนเดอจ้า หมู่สิหาบ่อเห็น ซุมมนุษย์ร้อยชื่อปล่อยเขาไป เฮามาตั้งซุมใช้ชื่อตำอิด(นานที่สุด)เดี๋ยวสิมีรางวัล อิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    บึ๋ยยยยยยยยยยยยยหน้าเกาหลี พะนะ ผมนั่นไปตัดแนเด้อๆๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    ดีครับ เล่นเบิ่งก่อนค่อยสมัคร ผมกะคือกัน เข้าออกบ้านมหาหลายเดือนยุจังได่สมัคร

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    ได้ฟังเรื่องราวแล้วกะแต่ซิโตนเนาะ สิมีสาวได๋เห็นใจแน่น้อ.....
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จำปา
    หลงเสียงพิณคือกันตั่วหนิ อิอิ
    คันบ่นำเสียงพิณมาคือสิบ่ได้เว้าผญานำพี่น้องแน่ๆ อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    หัวอกเดี๋ยวกันเลยครับ ผมกะกว่าตสมัคร มาเป็นสมาชิกกะใช้เวลาเป็น ปี สองปี เหมือนกันครับ..ตอนแรกก็ตามหาเสียงพิณ เลยเข้า เว็ป google ดู ก็ขึ้นมาหน้าบ้านมหาเลยครับ..ฮ่าๆๆๆๆ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆๆ น้องชายข่อย คือ คัดแท้กว่าสิได้มาเป็นสมาชิก เวบบ้านมหา ทางนี้อ้ายกะว่าสิเอาชื่อจริงคือ น้องละ สิได้ยิง บ่ ผิดโต ฮ่าๆๆ