หัวข้อ: " เจอแล้วคนที่จะมาซ่อยปิดฝาขวดเหล้า.."

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ขอบฟ้า
    ขอแสดงความยินดีนำหลายๆๆๆเด้อจ้า ฮักกันให้เหนียวแน่นคือปั้นข้าวเหนียวเด้อจ้า เป็นความรักที่สวยงามจริงๆๆจ้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์
    ถือว่าเป็นข่าวดี กะขอแสดงความดีใจนำทั้งสองคนเด้อครับ..ขอให่ฮักให่แพงและเข้าใจกันตลอดไป ได่ฤกษ์งามยามดีมื้อได๋กะส่งข่าวในบ้านมหาให่ฮู้นำกันทุกคนแนเด้อ....ก่อนสิปิดขวดกะขอซนแก้วฉลองจักสามโบกแนเอ้า....:b-b :b-b :b-b

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    ขอแสดงความยินดีนำเด้อจ้าๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บอยเมืองยศ
    บล็อก
    1
    อยากจะเปิดโตคือเพิ่นเดแต่กะยังหาบ่ทันเจอยุแมะ....ยินดีนำเด้ออ้อมบ่าวป้อม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ นักรบหัวใจ
    ขอแสดงความยินดีนำจ้า กับคู่รักบ้านมหา
    ดีใจมากมากจ้า ความรักไม่ต้องการเวลาจริง ๆ จ้า
    มีข่าวดีวันไหนแจ้งด้วยเด้อจ้า
    อยากไปร่วมแสดงความยินดีจ้า

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=YFOQOuyjU5Q

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    อ้อม ป้อมๆๆๆๆๆ -------> มันแหม่นบ่หละบักหล่า สามาคือบังอาจหาญแถ้หมอนี่ เว่าหละหว่าสิมาเป็นลูกเขยยาย หึยย สาวส่ำน้อยเผิ่นคือบ่ติงนำหละ....ยายบ่เชื่อเด้องานนี่บ่ต้องมาตั๋วให้อยากลาบงัว
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    หืย...เป็นลูกเขยเบิ๊ดบ้านเนาะยายหนูนี่กะดาย ตอนแรก กะว่าลูกเขยดีเจพล พะนะ

บาดลูกสาวเพิ่นพ้อหน้าดีเจพล สวัสดีค่ะคุณอา พะนะ ....ออยยยยยยย เบิ๊ดคำสิเว่า 5555

---------------------------------------------------------------------------------
    แฮ่ม...ผมกะเคยบ่ซื่อสัตย์กับเมียผมคือกันครับ เพราะว่าเวลาที่เงินผมเบิ๊ดผมกะหลอยจกเอาในกระเป๋าเรื่อย
    โดยที่บ่ได้บอกครับ อิอิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 26-07-2011 at 21:36.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    ขอบคุณหลายๆ ครับสำหรับคำอวยพร...ส่วนเรื่องสิมีข่าวดีนั่นต้องบอกแน่นอนยุแล้วครับ....
    แต่ตอนนี้ต้องใช้เวลาปิดฝาขวดให้สนิทสาก่อน...ปล่อยให้มันเป็นไปตามธรรมชาติ...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา
    เฮ๊ย ไผวา น่าตาคุุ้นๆ เอ๋ เพี้ยนลาวหรือป่าวน้อคือมางามหลายกว่าเก่าแท้ ยินดีนําเด้อเพี้ยนขอให้มีความสุขหลายๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    ยินดีนำเด้อ ทั้งสอง ฮื้อๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆอ้อมคือเฮ็ดได้ลงคอ ใสว่าสิรอๆ พะนะ ฮ่าๆๆๆๆๆ
    ย้อเล่น อิอิ ของวัฒน์กะอีกบ่โดนดอก รอแม่เฒ่าหนู พาไปเบิ่งหน้ายุ ฮ่าๆๆๆๆๆ