หัวข้อ: ...ไปเยี่ยมครัวดาบนพ..ชิมแจ่มฮ้อนเนื้อน่องลาย...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    ป้าสสสสสสสสสส....รวมพลคนหล่อ..หล่อ..

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    ตอนแรกไม่เห็นป้านวล กะยังว่ายุขาดได้ยังไง มาเฉลยเอารูปสุดท้าย อิอิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนึ่ง
    โอ่...กะซ่ำพ้อเพิ่นพ้อกันดู๋ล่ะเน๊าะ..บัดได่แท้เพิ่นมีกิจกรรมได้เสียกัน ฮ่าๆๆ แววเล่นซื่อๆเด้อจ้า
    ฮ่าๆๆ ธรรมดา ครับกิจกรรมกระชับวงล้อม คนมักเสี่ยงโชค พ้อกัน เล่น กะมีได้เสีย แต่ถ้าเป็น กิจกรรมอย่างอื่น กะสิได้เสีย อีกแบบหนึ่ง ฮ่าๆๆๆ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    น่าไปยามยุตั๊วเนี่ยต้อนรับดีอีหลิ มื้อหลังสิไปตูยุ คือคับคือ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ aobab1980
    อยากไปนำเด้ เป็นตาม่วนแท้ มีแต่ผู้สูงวัย 555 ป้านวลล่ะเอาหน่อไม้ลักมา มาให้เจ้าหน้าที่นิล่ะเนาะ ซ่างบ่ถืกจับตัวะล่ะ 55555

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ อ้ายเขียว
    หัวหน้าคือสิหมานคักเนาะครับ แจกทิปขนาด 5555 เข้ากันคักกับเลขาเพิ่น ชมรมคนรักเด็ก 55555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ขอบคุณอ้ายดาบนพเด้อครับที่มอบไมตรีจิตรให้กับผมและพี่น้องบ้านมหา
    เอิ้นอีกสิไปอีกละครับ มื้อหน้าสิเอาไปเผาหลายกว่านี้ครับ บ้านเพิ่นตะแม่นงามเนาะครับเฮ็ดจั่งได๋สิมีคืออ้ายน้อครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวจัย
    ขอบคุณอ้ายดาบนพเด้อครับที่มอบไมตรีจิตรให้กับผมและพี่น้องบ้านมหา
    เอิ้นอีกสิไปอีกละครับ มื้อหน้าสิเอาไปเผาหลายกว่านี้ครับ บ้านเพิ่นตะแม่นงามเนาะครับเฮ็ดจั่งได๋สิมีคืออ้ายน้อครับ
    บ้านงามกะเป็นหนี้เขาหลายดอกจัย

พี่น้องบา้นมหาผ่านไปผ่านมากะแวะเซามีแฮงกินน้ำกินท่าก่อนกะได้เด้อครับ...
    แต่ขั่นสิแวะแบบฝ่ายกิจการพิเศษต้องโทรแจ้งล่วงหน้าก่อนเด้อครับ..สิได้ไปธุระ..555

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star

...17 สิงหาสิฮอดนี่ จัดมาจักชุดใหญ่ๆแนเด้อดาบ..สิพาพี่น้องไปยามอีก..เป่าเค้กซั่นดอก..

Tags for this Thread