หัวข้อ: บรรยากาศการต้อนรับพี่น้องโตแทนคุ้มต่างๆ ณ สมุย ภาคสอง

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    เชฟมือหนึ่งสมุย แถววิลล่า มิสสักกะวัน ได้ปรุงให้แขกวีไอพีผมบ่ล่ะครับ 5555 Farrugia Family 55555 ออกเดินทางกลับวันนี้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    แม่โมจิกะพี่แม๊กกี้เบิ่งไปเบิ่งมากะว่าแม่นแฝดเนาะครับ
    แม่นคู่แฝดพลัดหลงกันมาบ่ครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ข้าวเหนียวกะหมูปิ้ง
    ขอยืมคำเว่า คิม ซอง จู มาเว่า แนเด้อจ้า ที่แม่คิมถามว่า "สิไปไสหล่า ไปกับไผ" คิมบอกกะแม่ว่า "ไปกะหมู่ในเวป" หือ "แม่นเวปหยังน้อบาดเนี่ย" อันนี้ หมูปิ้งเองกะเพิ่งได้ตอบคำถามนี้ไปเพราะมีคนถามว่า หมู่สิมายามนะ มาตะไสหละ อ้ายสิมายามนะ มาตะไสหละ รู้จักกันได้จั่งได๋ หมูปิ้งกะตอบไปว่า รู้จักกันจากเวปไซต์ เวปนึง เพิ่นกะถามต่ออีกว่า เวปหยัง หมูปิ้งกะตอบไปว่า "เวปบ้านมหาดอทคอม" เพิ่นกะงงว่าสิคบกันได้บ้อ เคยเห็นกันหละบ้อ บ่แม่นเว่ากันผ่านโตหนังสือซือๆๆบ้อน้อ ทีเพิ่นเว่ามาถืกเบิดคิดยุคือกันว่า ที่พี่น้องเพิ่นสิมายามนี้สิเป้นจั่งได๋แนน้อแต่แล้วทุกอย่างกะเหนือความคาดหมาย บรรยากาศเป็นไปด้วยความม่วนซื่นโฮแซวผุเพิ่นมาตะทางไกลเพิ่นกะคือสิประทับใจยุดอกน้อจ้า บ่หน่อยกะหลาย เพราะว่าทางนี้นั้น ประทับใจจนบ่สามารถบรรยายออกมาเป็นคำเว่าได้ รู้แต่ว่ามื้อที่ เอื้อย อ้าย ทุกคน สิเมือ หมูปิ้งไห้ จนตาบวม อย่าลืมสัญญาที่ให้ไว้เด้อจ้า ว่าสิมายามอีกนะ หมูปิ้งจำดีแท้เด้

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย
    ขอบคุณหลายๆเด้อพี่น้อง ทางสมุย ดีเจขามป้อม ดีเจเต็ม ผุ้เฒ่าคุ้มวัค น้องสาวหล่าข้าวเหนียงกะหมูปิ้ง น้องหล่าสมุยบอย ญาอ้ายหนุ่มแก่นนคร ญาอ้ายอาคม เอาไว้มื้อหน้าเด้อป้านวล สิไปหาใหม่ (สิให้ไปบ่น้อ5555)
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ดีเจป้านวลม่วนโสตาย; 17-08-2011 at 19:18.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวบาน
    คุ้มบูรภาเฮาเป็นแจ่งได๋น้ออาวอ้วนอ้ายธนาคือขาดหายไปดลแท้ คือฮอดสุคนเด้อครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ข้าวเหนียวกะหมูปิ้ง
    ตอบ พงษ์น้อย พงษ์ๆ เอื้อยมีโตสำรองตั้วเอาไว้เปลี่ยนโต คือกันหละกะทีมชาติ คริ คริ แขกประทับใจยุหล่า

ตอบ ชายเอ๋ ชายๆๆ แม่โมจิกะ พี่แม็กกี้ คือฝาแฝดกันว่าติ บ่แม่นแฝดคนละฝาบ้อชาย พี่แม็กออกจะสวยปานนั้น

โอ๊ยยยยยย หั่งเบิ่งรูปท่อได๋ หั่งคิดฮอดบรรยากาศแห่งค่ำคืนนั้น

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ปร๊าดด เนทบ้านเพิ่นแม่ะ คักๆอยู่ค่ะ จ๊วดดีใช้ได้ขนาดอยู่เกาะเด้นิ..
    ..ว่าสิถ่ากลับฮอดบ้านก่อนจั่งสิเข้ามาโสนำ เห็นรูปแล้วอดบ่ได่ ..555

..ทางคุ้มทะเลใต้เพิ่นต้อนรับดีหลายพี่น้องเอ้ย จนเกรงใจ เฮ็ดโตกะบ่ถืก จนได้บอกเสี่ยวจะของย้ำๆว่า ให้คึดคือเสี่ยวเด้อ อย่าคึดเป็นแขก ขาดเหลือหือได้บ่อได้อิหยังให้บอกกัน..ย่อนเพิ่นต้อนรับดูแลดีหลายค่ะ..
    ..อยากขอบคุณทางคุ้มทะเลใต้สุคนเด้อค่ะ จักสิเว่าคำได๋ได่มากกว่าคำนี้เนาะจ้า..รู้แต่ว่าสิเก็บความทรงจำดีๆไว้ตลอดไปค่ะ..คั่นไปยามทางอุดรหือญป.กะสิบ่ให้ขาดตกบกพร่องคือกันจ้า...:l-
    มองต่าง..อย่างปลง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ผู้เฒ่าสมุย
    :l-บ่มีคำสิเว้าคับพี่น้องนอกจากคำว่า...ขอบคุณและกะขอบคุณ....สำหรับมิตรภาพดีๆในบ้านมหาของเฮาคับ....ปล..ทันได้ซ่วงยุพี่น้องเมาทุกมื้อเอาโลด..:l-:l-:l-

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เราให้มิตรภาพ เราได้รับมิตรภาพ เราให้ความจริงใจ เราย่อมได้รับความจริงใจเสมอ

ไม่ว่าในโลกไซเบอร์ หรือในโลกแห่งความเป็นจริงครับ

สำหรับผม ทั้งสองโลกผมก็คือ พล พระยาแล คนเดิมครับ

ขอบคุณภาพแห่งความประทับใจครับ เห็นแล้วบอกความรู้สึกไม่ถูกครับ

มันยากที่จะอธิบาย....ประทับใจและอบอุ่นครับ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บ่าวสาเกตุนคร
    มิตรภาพไร้พรมแดนอิหลีครับ เบิ่งภาพพี่น้องแล้วอบอุ่น อิมอกอิ่มใจนำครับ

Tags for this Thread