หัวข้อ: ...หลากหลายเมนูกับว่าที่หมวดเหลือง...

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star ...หลากหลายเมนูกับว่าที่หมวดเหลือง...

...ก่อนอื่นกะขอแสดงความยินดีกับว่าที่หมวดเหลือง หรือจ่าเหลือง/ดีเจแข่วงามที่พี่ๆน้องๆฮู้จัก...เดือนนี้เป็นเดือนเกิดเพิ่น มื่อวันเกิดน้องชายจัดให้ไปหาเป่าเค้กในแพกลางเขื่อนศรีนครินทร์..17 ที่ผ่านมาเพิ่นแวะไปหา ว่าสิไปย่าววันเกิดหนุ่มน้อยศรีสะเกษหรือดาบนพแต่เจ้าของวันเกิดติดภารกิจด่วน..เลยนัดทั้ง 2 เจ้าของวันเกิดมากินอยู่หม่องทำงาน โดยมีหมวดแข่วเป็นเจ้าภาพ..กินข้าวเที่ยงนำกัน...

...แนวอยากแนวกิน...อ่อมบักหอย/แจ่วเห็ด/แจ่วปลาแดก/นึ่งปลา/แกงหน่อไม้/ผัดเผ็ดกบ/อั่วกบ..

...หลากหลายเมนูกับว่าที่หมวดเหลือง...

...หลากหลายเมนูกับว่าที่หมวดเหลือง...

..เมนูอั่วกบ..ดาบนพเพิ่นจัดมาให้ว่าที่หมวดแข่ว...

..ทิดรส มักม่วนโผล่มาพอดี..ลูบท้องหล่อยๆ..มาโทมพาข้าวพอดีว่าแม่นจอบอยู่หน้าห้อง..55

..ดาบนพ..มาลุนหมู่ มาพร้อมกับเมนูอั่วกบ.

...กินแล้วกะแยกย้ายกันไปทำภารกิจ..มื่อได๋มีแนวแซบๆจั่งว่ากันใหม่...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    อู๊ยยย..สุดยอดของเมนูบ้านเฮาเลยจ้าอ้ายดุลย์.อั่วกบนั่นแมะตะแซ่บแท้..

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    มีตะแนวเป็นตาแซบคักเนาะครับ

อั่วกบ นี่แม่นอั่นเดียวกันกับ หลามกบ ทางบ้านผมบ่ครับ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star

...อั่วกบ..บ่เคยเห็นเพิ่นเฮ็ด..แต่กะสิเฮ็ดแบบไส้กรอกหละครับ...คือเตรียมกบไว้แล้วกะสับเนื้อกบผสมกับเครื่องปรุงต่างๆแล้วยัดใส่ตัวกบที่เฮาเตรียมไว้..เอาไว้บ่กี่มื่อกะเอามาทอดหรือย่างกินได้ครับ..สูตรการปรุงแต่ละที่อาจสิแตกต่างกันแน แล้วแต่ผุมักครับ..ส่านหลามกบเป็นแนวได๋น้อ..บอกสูตรแนสิลองเบิ่ง...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    ได้ยินข่าวว่าจ่าแข่วเพิ่นกำลังล่ำซำ ราคี..โอ๊ ราศีกำลังจับครับ กะเลยต้องฟ้าวหาของมาต้อน
    แล้วกะฝากเนื้อฝากโตนำเพิ่นว่าที่ผู้หมวดสั่นดอกครับอ้าย
    อั่วกบนี่หากินยากได๋ครับบ่อค่อยมีผู้ได๋เฮ็ดขาย ขั้นพี่น้องบ้านมหายากกะติดต่อได้ที่อ้ายดุล
    เลยครับ บริการส่งถึงที่..555555...

ช่วงนี้ท่านว่าที่ผู้หมวดเหลืองเพิ่นกำลังล่ำซำครับ นอนยังบ่อต้องหนุนหมอนกะเเล้วกัน..5555

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หนุ่มน้อยศรีสะเกษ; 19-08-2011 at 10:06.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ซำพอดอกมื่อวานนี่ทิดรส ถามผมในเฟชบุ๊คว่า อ้ายมื่อนี่อยู่ปั้มอ้ายดุลขะเจ้ามีแนวกินบ่อ ผมกะบอกไปว่าได้ยินขะเจ้าว่าสิแกงขี้เหล็กตั่ว เลากะไปแบบบ่อลาเลย ว่าแม่นเน็ตเพิ่นหลุดบ้อคือมิด บัดไดแท้ไปซอดพู้น 555

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ฮ่าๆๆ เงินๆ ทองๆ กะสมมุดนามตามท้องเรื่องไปสั้น ละ ครับ

ขอบคุณ ป้าแม่บ้าน ปั้มบางจากเฮ็ดกับข้าว เมนูแชบถึกใจให้กินครับ ขอบคุณ เมนูกบอั่ว แชบๆๆ พี่นพ หนุ่มน้อยสีเกด แชบเถิงใจ

ได้ข่าวมื้อแลงปั้มฮ้าง สุมหัว ไผว่างกะยกมือเด้อครับ
    :*-:*-:*-

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

พบปะพูดคุย

ขอแสดงความยินดีกับอ้ายหมวดเหลืองเด้อจ้า
    แนวอยู่แนวกินมีตะแนวเป็นตาแซบน้อจ้า
    อยากลองเบิ่งอยู่ดอกจ้าอั่วกบนี้ :l-

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    เข้าคอนเส็บพอดีเลยเลยครับ.."ว่าที่หมวดเหลือง"..กับ "ท่านฯมหาดุลย์"
    เรื่องกินเรื่องใหญ่..เรื่องตายเรื่องกลาง..เรื่องตะรางเรื่องเล็ก
    ปล.แนวกินสุดยอดคักเนาะเข้ากับฤดูกาลอีหลี
    :b-b:,1-:,1-:,1-:b-b

Banned

บล็อก
    4
    อ้ายจ่าเหลือง...จ้า ได้ยินเพิ่นวา กินน้อยตายยาก กินมากตายง่าย พะนะ อิอิ...ตามใจปากจะลำบากกาย...กินเพื่ออยู่ไม่ได้อยู่เพื่อกิน....

Tags for this Thread