หัวข้อ: เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์

Threaded View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ satit_

เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์

พิณ+effect ครับ เสีงยคีย์บอร์ดบ่คือปานได๋ ใช้พิณเล่นเอาครับ
    ช่อยติชมให้นำแน่เด้อครับ ผู้ที่รักในเสียงพิณ อีสานบ้านเฮาทั้งหลายครับ

:,1-:,1-:,1-:,1-:l-:l-:,1-:,1-:,1-
    เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์เบิ่งให้แน่เด้อครับ อัดใหม่ๆ ติให้นำเด้อครับ พิณประยุกษ์
    เดี๋ยวมาโพสต์ใหม่นครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย satit_; 03-10-2011 at 07:32.