หัวข้อ: ขอเชิญพี่น้องบ้านเฮาร่วมอวยพรวันเกิดให้กับอ้ายพล พระยาแล นำกันจ้า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

ขอเชิญพี่น้องบ้านเฮาร่วมอวยพรวันเกิดให้กับอ้ายพล พระยาแล นำกันจ้า

ขอเชิญพี่น้องบ้านเฮาร่วมอวยพรวันเกิดให้กับอ้ายพล พระยาแล นำกันจ้า

สุขสันต์วันเกิดให้กับอ้ายพล พระยาแล หรือ ผู้บริหารบ้านมหานำกันจ้า
    ขอให้ท่านและครอบครัว จงมีแต่ความสุข ความเจริญ การงานก้าวหน้า
    อย่าเจ็บ อย่าจน อยู่ดีมีแฮง เป็นที่รักและนับถือของพี่น้องชาวบ้านมหา
    ตลอดปีและตลอดไปตราบนานเท่านาน สุขสันต์วันเกิดจ้า

:b-bขอเชิญพี่น้องบ้านเฮาร่วมอวยพรวันเกิดให้กับอ้ายพล พระยาแล นำกันจ้า:b-b

บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ นักรบหัวใจ
    นักรบหัวใจ&kung สาวขอนแก่น

สุขขีมั่นเสมอมันเครือเก่าความเจ็บอย่าได้มาใกล้ความไข้อย่ามี
    ให้โชคดีมีของล้ำค่าให้เงินทองไหลมาเทมาพอปานกระแสน้ำ
    ให้โรคภัยกายข้ามอย่าถามถึงอ้ายเด้อครับ
    ให้โชคดีมีสุขตลอดไปเด้อครับ
    อายุ วัณโณ สุขขัง พลัง สาธุ
    แก้วสี่ประการนี้มอบให้อ้ายพล

ลิขสิทธิ์บน YouTube Credit By : https://www.youtube.com/watch?v=DU1mUnv9d7I&feature=related
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย นักรบหัวใจ; 15-10-2011 at 01:20.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ขอบฟ้า
    สุขสันต์วันเกิดจ้าอ้ายพลอ้อมขอให้อ้ายพลจงมีแต่ความสุข ร่ำรวยเงินทอง สุขภาพแข็งแรงเด้อจ้า

International chef สัญลักษณ์ของ สะใภ้อิสาน
    บล็อก
    4
    ขอรวมอวยพรวันเกิดพี่ชายด้วยคนจ้า ด้วยบุญกุศลที่ทำมาขอ ขอให้พี่พลจงพบเจอแต่ความสุข ความเจริญรุ้งเรื่องในหน้าที่การงาน อย่าได้ทุกข์ ได้ใข้ หวังสิ่งใด ทำกิจการงานใดๆ จงพบประสบแต่ความสมหวังเทอญ

สุขสันต์วันเกิดจ้าอ้ายพล ขอให้มีแต่ความสุข
    ขอให้สุขภาพแข็งแรง ความเจ็บอย่าให้ได้ ความไข้อย่าให้มีเด้อจ้า
    เมื่อความจนผลักไส ดิ้นรนเท่าไรยิ่งไกลบ้าน

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    สุขสันต์วันเกิดครับ ขอให้รวยๆ มีความสุขตลอดปีและตลอดไป ครับ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21

HBD DJ Phon Prayalae

Happy birthday ครับ มีความสุขหลายๆเด้อครับ

HBD DJ Phon Prayalae

hbd:hbd:hbd:
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หนุ่มน้อย; 15-10-2011 at 06:03. เหตุผล: Image added

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ

สุขสันต์วันเกิดเด้อครับอ้ายพล ขอให้แข็ง ใหญ่ ยาว เด้อ555

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    สุขสันต์วันคุณแม่ตั้งใจเบ่ง(เจ็บปวด)
    ขอให้เจ้ามีตวามสุข..อย่าได้เจ็บอย่าได้ไข่
    อีกคำหนึ่งเพื่นกะว่า ควมเจ็บอย่าได้ใกล้
    ตวมไข้อย่าได่มี...เด้อให้มีแต่ตวใสุก
    คึดอันได๋กะให้ได่อันนั่นหละ..โชคหมาน
    เด้ออ้ายพล ซวดๆๆๆๆๆๆๆ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนคลองห้า
    ขอให้อ้ายพลมีความสุขหลายๆเด้อ คิดสิ่งใด ฝันสิ่งใด ให้สมใจปรารถนา นอนหลับให้ได้เงินหมื่น นอนตื่นให้ได้เงินแสน (อย่าลืมมาแบ่งน้องแน่เด้อครับผม555) อย่าลืมเด้ออ้ายพล ให้คิดฮอดเทวดาที่อยู่บ้าน เฮ็ดให้ท่านมีความสุขให้ได้ ยิ้มสักนิดหนึ่งกะถือว่าเป็นความสุขแล้วครับผม

Tags for this Thread