หัวข้อ: วันว่างหลังน้ำลด บ่าวจัยหาแนวมาย่าง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เรื่องฮิตน่าอ่าน วันว่างหลังน้ำลด บ่าวจัยหาแนวมาย่าง

หลังจากน้ำทาง ถ.นวลจันทร์เริ่มสิแห้งแล้วเป็นโอกาศที่ดี
    พื้นที่จัดการ งานกินเลี้ยง(ประจำ)แห้งดีแล้ว มีคนจ่มอยากกินปิ้งหมู
    ผมเลยถือเอาโอกาศนี้ละซื้อแนวมาแกล้มนำอิอิอิ ตามมาเบิ่งเลยครับ

วันว่างหลังน้ำลด บ่าวจัยหาแนวมาย่าง
    พี่เล็กจัดการก่อไฟรอ ซามหมูมาขึ้นเตาอิอิอิ ดังไฟติดบ่น้อ
    วันว่างหลังน้ำลด บ่าวจัยหาแนวมาย่าง
    หมูสามชั้นย่างแซบอิหลีครับ ถ้าเอาไปทอดบ่แซบดอกมันแข็ง
    เคล็ดลับในการย่างหมู3ชั้น ถ่านต้องเอาขี้เถ่ากลบเด้อครับมิฉนั้นท่านสิบ่ได้กินของแซบ
    อาจสิได้กินหมูขี้เถ่า เพราะว่าน้ำมัน มันสิหยดลงไปถืกถ่านแล้วไฟสิลุกขึ้นมาถืกหมู ทำให้มันดำครับ ต้องย่างแบบใจเย็นๆ

สมาชิกที่รอ แบบใจเย็นๆโดยมีไก่อบโอ่ง หมกไก่ใส่ปลีกล้วย ข้าวเหนียวเกือบเบิ่ดติ๊บ5555
    ตอนนี้สุกแล้วครับ เอามาให้พี่เพิ่นซอยให้ ส่วนผมไปหากินน้ำก่อนน้ำเบิ่ดแก้วอิอิอิอิ
    พร้อมเสริฟ มาเด้อบาดนิมาช้าเบิ่ดก่อนเด้ สิหาว่าบ่เอิ้น:l-
    แป๊บเดียวเบิ่ดแล้ว แต่บ่เป็นหยังดอกมีอีกหีบยุ:l-:l-
    อิ่มแล้วครับ เบิ่งเอาโลดอืดขนาดนี้น้ำท่วมอีกจักเดือนกะบ่หิวดอก55555
    ถ้าไผยังบ่อิ่ม มีปลาอีกเพียบเลยครับ เลือกเอาโลดอยากกินโตได๋วันว่างหลังน้ำลด บ่าวจัยหาแนวมาย่างวันว่างหลังน้ำลด บ่าวจัยหาแนวมาย่างวันว่างหลังน้ำลด บ่าวจัยหาแนวมาย่าง
    ลากันด้วยภาพนี้เลยละครับ ขอบคุณพี่น้องซุคนครับที่เข้ามาชมภาพ

ขอบคุณพื้นที่บ้านมหา ขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิมครับผม เป็นจั่งได๋น้ออ้ายน้ำลดแนละบ้อ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    คันมีแนวแก้ กินหยังมันกะแซบนั่นละ...มีคนนั่งข้างๆกะแฮ่งคัก (ตีงคีงแฮงกะบ่อได้)555

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ บักขามป้อม
    บล็อก
    5

กระพริบตา

เป็นตาแซบอีกแล้วเมนูต้องห้ามเด้เนี่ย
    ขอบคุณสำหรับวิธีการย่างหมูสามชั้นเด้อจ้า
    แต่คือสิบ่ได้เลียนแบบง่ายดอก อยู่นำจะของนี้กะหลายชั้นแล้ว แหะๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    มาเหลืองกรอบตาแซบคักดอกแต่ขาดอีกนึงเมนูคือตำบักหุ่งเกินร้อยเม็ดพริก 555ขะซั่นเข่ากันคักหละบ่าวจัยเอ้ย

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    อ้าววววววว ทันสมัยนำเขาคือกันติโหง่ย แฮ่งน้ำท่วมแฮ่งกินดีอยู่ดีเนาะ
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    พากันเซาตกปลาไปหาย่างหมูขายสา พี่เล็กนั่นซงคือคัก สิพาอ้ายบ่าวยางตลาดไปเซ็นดอก 555

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    หมูสามชั้นย่างมันกะคักแหล่ว กินกับคะน้าสดเนาะ
    ได้ดีหมักซีอิ้วดำซีอิ้วขาวน้ำปลาซอสผงชูรสนำแหน่จักหน่อย สุดยอดเลยครับ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    หึ้ยกินหมู อู๊ดๆๆ บ่ เอิ้น ผจก บางจาก แน่ ชม นี้ เหงาคันมือ ว่า สั้น เอิ้กๆๆ อยากกระชับวงล้อม

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    ย่างได้เก่งอี่หลีเนาะคับบ่าวจัย เหลืองเป็นตาแซบคัก

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    หมอแนะนำว่าให้งดของ มัน มัน แต่ว่าเห็น(ย่างหมู)แล้วอยากเด้ๆๆๆๆ