หัวข้อ: ทีมงานโสเจ้งฯกับกิจกรรมริมเลจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    มาคืออยากไปแท้นอทางสมุย คือสิเป็นตาม่วน
    ให้บ้านเมืองสงบเด้ออ้ายสิไปตู้ดกิน55555

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    เอามาล่อดู๋ๆเข่าเด้อเดี๋ยวสิได่รับแขกแบบบ่ได่แจ้งลว่งหน่า 555
    เอ..แต่ปลาพยูนที่เพ็นนีว่าน่ะแมนโตใหย่ๆเกยตื้นน่ะบ่อ
    แต่โตน่อยเพิ่นคือสิเอากลับไปอนุรักษ์ยุดอก

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

เรื่องฮิตน่าอ่าน รับประกันความม่วนซื่น

เซียงสีผีเป้าครับ ดนๆสิมีกิจกรรมแบบนี้ครับ ต้องสุดๆไปเลย ฮ่าๆๆ ลืมอายุ
    ท่านผู้หมวดเหลืองกับอาวอ้วนครับ มาไวๆแหน่เด้อครับ น้ำทะเลกำลังใส หาดกำลังสวยครับ

ตอบบ่าวธนา .... ผมกินหลายอยู่ครับแต่บ่อ้วนจักเทื่อ อิอิ
    .....................

อ้ายเสริฐครับ ให้ผมเล่นนำแหน่เด้อครับ เป็นตาม่วน ฮ่าๆ

นู๋น้อย นี่เป็นต้นหมากพร้าวต้นใหม่แล้วเด้อ ฟ้าวมางอยนำกัน

เพ็นนี พอดีมื้อนั่น จนท.หยุด เลยบ่ได้มาเก็บโตอย่างไปศึกษาจ้อย เอิ้นว่าพลาดแบบ...555

สหายพง ม่วนอิหลีเด้ครับ ลองมาสัมผัสเบิ่งเด้อครับ

อ้ายหนุ่มน้อยศรีสะเกษครับ พักผ่อนหย่อนใจที่สมุยรับรองว่าประทับใจแน่นอนครับอ้าย

คุณลุงใหญ่ครับผมแสตนบาย 24 ชั่วโมงปานเซเว่นครับ
    คุณลุงใหญ่มายามใด๋ ผมพร้อมล้อหมุนตลอดเวลาครับ อิอิ
    อีกนิดครับถ้าคุณลุงใหญ่มาแบบบ่แจ้งล่วงหน้า กะสิได้พักแบบโฮมสเตย์เด้อครับ
    จองโรงแรม 5 ดาวให้บ่ทันครับ
    :l-

..................................

เป็นอีกมื้อหนึ่งที่มีความสุขแบบชาวอีสานบนเกาะสมุยครับ
    เห็นทะเลสวยๆ น้ำใสๆ หาดขาวๆแล้วก็อดที่จะมานั่งกินข้าวริมเลบ่ได้ครับ
    ยินดีต้อนรับพี่น้องสู่ทะเลอ่าวไทยครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ลุนนี ศรีเกษ
    ศรีสะเกษ กรุงเทพ จอมเทียนชลบุรี
    บล็อก
    1
    ซุมสิลงไปสมุยนั้น บ่อฟังข่าวหรือตกข่าวนอจ้า เพิ่นนับถอยหลังคืนบ้านเกิดกันแล้วเดอจ้า ขอบอก

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    กะหาสิเห็นลิงจ่อยกับหมูน้อยเล่นน้ำกะมื้อนิล่ะเด้อพี่น้อง...
    มองต่าง..อย่างปลง

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ข้าวต้มมัด
    ตาม่วนแท้จ้าาาาาาๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    บรรยากาศเป็นตาม่วนแท้น้องป้อม ทะเลเมกาหาส่มตำ แนวปิ้งย่างก็บ่มี :l-
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ผู้เฒ่าสมุย
    ....เปิดมาเมิ่งแล่วกะหมดคำสิเว้า..อิอิ...:l-:l-:l-:,1-:,1-:,1-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ Baimon
    :b-b:b-b
    ไปกินนำแนจ้า:l-

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    โอววววววววว หัวกะสิรู้ว่าตอนนี้มีปลาพยูนพันธุ์ใหม่ถือกำเนิดขึ้นแล้ว
    เสื้อเอวลอยกะเสื้อลายนี้คุ้นๆเนาะ :l-

Tags for this Thread